Únor 2013

Asijské turné - We Are Glamily

23. února 2013 v 14:36 Perfomances

17. února začalo asijské turné (+ pár dalších zemí) Adama Lamberta - na svém Twitteru napsal, že ho pojmenoval We Are Glamily tour.
Setlist koncertu je následující:
If I Had You, Naked Love, Cuckoo, NCOE, Music Again, WWFM, Pop That Lock, Chokehold, Broken English, Stay (Rihanna cover), Underneath, Outlaws Of Love, Kickin In, For Your Entertainment, Fever, Dragon Attack, Shady a Trespassing.

Omluva za malou aktivitu na blogu

23. února 2013 v 13:29
Zdravím všechny fans Adama Lamberta, kteří navštěvujtete tento blog. Bohužel nemám poslední dobou tolik času a energie na jeho vedení, jak bych si přála. Budu se snažit pokud to bude možné něco napsat, ale abyste nestrádali nedostatkem informací doporučuji následovat FB stránku Adam Lambert Czech-Slovak fanklub, kde je každý den přidávána spousta odkazů a informací! :)
Glamu zdar :)

Twitter Party 17

3. února 2013 v 12:50 Twitter
Dnes v noci byl Adam Lambert na cestě domů z New Yorku. A protože se nejspíš trochu nudil, uspořádal další Twitter párty. Překlad:

Adam: Twitter party?!

Otázka: Proč sem tak málo píšeš?
Adam: Cože? haha

O: Jaký je tvůj oblíbený druh sýru?
A: Kozí myslím.

O: Není žádná párty jako Twitter párty.
A: Protože Twitter party nikdy nekončí. Hey! Ale můj telefon má baterku jen 15 % takže…

O: Jdeš na Newyorský fashion week (módní týden)?
A: Ne teď jsem na cestě zpět do L.A. Mám v L.A. práci. Mrzí mě, že to propásnu. Hlavně show BLONDS.

O: Bude Trespassing turné?
A: Lidi, myslel jsem, že už jsem to vysvětloval, bohužel nebude světové Trespassing turné :-(

A: Jsem vděčný za promo turné po USA a Velké Británii tenhle rok a i v jiných místech. Oslavili jsme Trespassing fantasticky. Jsem fakt hodně motivovaný na další nahrávky!! Připraven vytvořit pro vás víc!! Tolik nápadů!!! Sakra jo!

Adam Lambert @ WAFF Gala

3. února 2013 v 12:38 Perfomances

Adam Lambert vystoupil 31.1. na akci We Are Family Foundation Gala v New Yorku a také dostal ocenění Unity Award (pro umělce, kteří svou hudbou dávají mírové poselství), spolu s několika dalšími. Jde o nadaci s níž spojil své narozeniny (viz zde) a tuto nadaci založil slavný kytarista a skladatel Nile Rodgers.