Adam Lambert slaví 31. narozeniny

28. ledna 2013 v 17:30 |  Adam Lambert

Adam Lambert už minulý týden oslavil své, letos již 31. narozeniny, které ovšem má až zítra (29.1.). Slavil v klubu Bootsy Bellows ve West Hollywoodu.


V klubu bylo spoustu jeho přátel a známých a dokonce spolumajitel klubu - známý herec David Arquette - mu zatančil jen ve spodním prádle ;) Adam po oslavě sdílel několik fotek na svém Instagramu a několik fotek máme i od různých dalších účastníků párty (najdete zde).

Jak si možná pamatujete, loni a předloni se Adam na své narozeniny zapojil do charitativního projektu charity:water, kde jeho fanoušci místo dárku pro něj posílali libovolnou finanční částku. Peníze pak byly použity na stavbu studní s pitnou vodou v rozvojových zemích. Letos se Adam zapojil do jiného projektu - We Are Family Foundation. ZDE můžete přispět na jeho narozeniny a výtěžek půjde na podporu mladých lidí, kteří se snaží zlepšit svými projekty svět. Pokud darujete 31 $ a více, můžete nahrát krátké video s přáním k narozeninám. Darujete-li méně, můžete mu napsat vzkaz - přání.
 


Komentáře

1 Lilex Lilex | Web | 31. ledna 2013 v 15:54 | Reagovat

Zajímavý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama