Adam Lambert @ Cape Town

15. listopadu 2012 v 16:52 |  Perfomances

První návštěva Adama Lamberta v Jihoafrické republice a první koncert ve městě Cape Town se odehrál 13.11. 2012. Koncertní hala Grand Arena s kapacitou přes 5000 lidí byla vyprodaná! Adam Lambert si pro své jihoafrické fanoušky připravil show s novým setlistem a jeho vystoupení doplnili i tanečníci.

Pokud jste fanoušci již nějaký ten pátek, jistě vám není cizí jméno Terrance Spencer (Adamův dlouholetý kamarád a tanečník, který byl součástí prvního turné Glam Nation Tour) a tentokrát ho doplnil další jejich společný kamarád Johnny Rice. Adam během vystoupení vytřídal několik převleků a ani jeho tanečníci a vokalistky nezůstaly pozadu. Převleky doplňovaly písně a nutno dodat, že velmi nápaditě (např. v Cuckoo ;) - posuďte sami na videích.
Setlist: If I Had You, Naked Love, Cuckoo, NCOE, Pop That Lock, WWFM, Chokehold, Underneath, Broken English, Outlaws of Love, Is This Love (Bob Marley cover), Kickin In, Fame (David Bowie cover), Strut, Fever, Are you Gonna Go My Way (Lenny Kravitz cover), Shady a jako encore Trespassing.
Videa najdete ZDE.
Fotky od fanynky např.: zde.

Další koncert čeká Adama již zítra - v Johannesburgu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama