Říjen 2012

Adam Lambert @ Texas Tango

30. října 2012 v 16:11 Perfomances

Adam Lambert vystoupil 29. října v Texasu na koncertu rozhlasové stanice NOW 102,9 "Texas Tango". Na koncertu vystoupili například Alanis Morrisette nebo Gavin DeGraw a další.

Trespassing jako novinka v hitparádě Hudebního blogu

28. října 2012 v 11:17 Charts

Třetí, stejnojmenný singl Adama Lamberta z alba Trespassing byl nasazen jako novinka v hitparádě TOP 20 na Hudebním blogu.

Adam Lambert na Halloweenské párty

28. října 2012 v 11:01 Adam Lambert

V anglo-amerických zemích se nyní slaví tradiční svátek Halloween a tak Adam Lambert nemohl chybět na pořádné Halloweenské párty.

Pretty Little Liars s Adamem Lambertem

25. října 2012 v 13:51 Perfomances

V úterý 23.10. večer měl v Americe premiéru speciální Halloweenský díl seriálu Pretty Little Liars. A byl to velmi očekávaný díl především fanoušky Adama Lamberta, jelikož si v něm zahrál i zazpíval. Na Halloweenském večírku, kam se hrdinky seriálu vypravily, zazpíval písně Cuckoo a Trespassing.

Adam Lambert bude koncertovat v Japonsku

25. října 2012 v 9:39 Perfomances

Před pár dny byly oznámeny další koncerty Adama Lamberta v Japonsku. Jeho srpnová návštěva a vystoupení na několika zdejších letních festivalech Summer Sonic a v televizi byly velmi úspěšné a tak se tamní fanoušci mohou těšit na další koncerty. V únoru 2013 vystoupí ve městech Tokio (2x), Kanazawa, Nagoya a Osaka.

Adam Lambert bude mít pracovní Silvestr

21. října 2012 v 10:50 Perfomances

Včera proběhla na Twitteru informace a tisková zpráva, o tom, že Adam Lambert bude na Silvestra vystupovat. A nebude to ledajaký koncert. Adam spolu se svou doprovodnou kapelou vystoupí v hotelovém komplexu na Bali v Mulia Resort & Villas.

Adam Lambert @ Phoenix Arizona State Fair

19. října 2012 v 13:00 Perfomances

Ve středu 17. října vystoupil Adam Lambert na slavnostech v arizonském Phoenixu. Setlist koncertu, který se odehrál na velkém stadionu: Kickin In, Shady, Trespassing, If I Had You, Pop That Lock, Outlaws of Love, Chokehold, WWFM, Broken English, Naked Love, NCOE a Cuckoo.

Trespassing EP (remixes) na českých iTunes

19. října 2012 v 9:54 Trespassing
Trespassing EP je již k dostání na českých iTunes!

Na EP najdete: Trespassing (radio edit), Trespassing (Benny Benassi Remix), Trespassing (Zak Waters Radio Remix), Trespassing (vAnity mAchine Remix). Never Close Our Eyes R3hab Remix a Mig & Rizzo Radio Edit. A dále Better Than I Know Myself (Robert Marvin & Shearer Remix) a Pop That Lock (Johnny Labs Extended Mix).
Můžete si samozřejmě koupit samostatně jen určitou píseň, nebo celé EP. Abyste podpořili singl Trespassing, je dobré koupit si ho samostatně - Trespassing Radio Edit.

Podpořte singl Trespassing!

17. října 2012 v 21:04 Trespassing

Důležitá informace pro všechny Glamberts!

Informovala jsem se u SONY MUSIC na nový singl Trespassing, zda půjde do českých rádií (protože v některých evropských zemích ho zatím nehodlají hrát) a prý bude u nás hrán podle zájmu rádií.
To znamená, že je třeba ho žádat, možná ho nejdřív nebudou mít, ale je důležité dát o sobě vědět a podpořit tento singl!

Adam Lambert si nechal pojistit hlas?

15. října 2012 v 13:51 Adam Lambert

Britské noviny Sunday Mirror dnes přišly se zprávou, že Adam Lambert si nechal pojistit svůj hlas na 30 milionů liber, což je téměř 50 milionů dolarů (v přepočtu více než 900 milionů korun). Podle zdroje se Adamův management rozhodl pro tento krok, aby ochránil jeho hlasivky v době, kdy má před sebou ještě hodně koncertů na propagaci svého alba Trespassing.

Adam Lambert @ Caulfield Guineas Day

15. října 2012 v 13:50 Perfomances

Adam Lambert v sobotu vystoupil v australském Melbourne na závodišti Caulfield po dostihovém závodu Caulfield Guineas Day. Jak je zvykem, povinný dress code při dostizích s typickými klobouky byla vidět na každém kroku a Adam vtipně zvolil sako s potiskem koní.

Adam Lambert zvládne i předpovídat počasí

11. října 2012 v 15:17 Media

Během včerejšího den v Aucklandu měl Adam Lambert velmi nabitý program. Byl hostem hned v několika ranních vysíláních místních rozhlasů a televizí. Mimo jiné si vyzkoušel i předpovídat počasí. Podle svých slov to nikdy předtím nedělal, ale jak víme, Adam je mužem mnoha talentů, takže i s tímto úkolem si poradil velmi dobře. Podívejte se ZDE (nebo zde).

Adam Lambert dorazil na Nový Zéland

9. října 2012 v 23:24 Adam Lambert

Adam Lambert dnes přiletěl na Nový Zéland do Aucklandu, kde bude propagovat album Trespassing. Přestože přiletěl velmi brzo ráno místního času, čekali ho na letišti fanoušci a on se jim ochotně podepisoval a fotil se s nimi.

Ukázky Halloweenské epizody Pretty Little Liars

9. října 2012 v 17:40 Adam Lambert
Na těchto stránkách se můžete podívat na dvě ukázky z Halloweenské epizody seriálu Pretty Little Liars, kde vystupuje Adam Lambert. Díl s názvem This is a Dark Ride se natáčel v červenci a v USA bude odvysílán 23.10.

Nový bubeník Adama Lamberta

5. října 2012 v 15:56 Band

Adam Lambert bude mít při několika následujích vystoupeních nového bubeníka. Isaaca Carpentera nahradí v době, kdy je na turné s kapelou Loaded, Fabian Egger. Mladý talentovaný bubeník a producent pochází ze Švýcarska a na bubny začal hrát už ve třech letech (jeho otec byl bubeník v pochodové kapele) a hodiny začal brát v šesti letech.

Trespassing video s textem

5. října 2012 v 15:07 Trespassing

Na oficiálním VEVO kanále Adama Lamberta bylo zveřejněno video k Trespassing s textem.

Předobjednejte si Trespassing EP

5. října 2012 v 10:01 Trespassing
Nové EP Trespassing, které bude v prodeji i ve fyzické kopii si můžete už nyní předobjednat v oficiálním internetovém obchodě Adama Lamberta - ZDE.
Pokud tak učiníte, hned 16.10. si budete moci stáhnout i elektronickou verzi.

Trespassing EP cover

4. října 2012 v 17:06 Trespassing

Adam Lambert dnes na svém Twitteru zveřejnil cover k Trespassing EP, které bude k dostání na iTunes od 16. října. Singl oficiálně vychází v pondělí 8. října.

Adam Lambert v talk show ROVE LA

2. října 2012 v 21:05 Media

Minulý týden se začala natáčet druhá série talk show ROVE LA, kterou moderuje Australan Rove McManus. Jako hosté v prvním díle byli ohlášeni Adam Lambert, komediální herec a zpěvák Russell Brand a herečka a spisovatelka Kristin Schaal. Vskutku výborný výběr. Jak se dalo čekat z takového obsazení a podle informací lidí, kteří byli na natáčení, šlo o pěkně divoký zážitek.

Adam Lambert: "Žádejte Trespassing v rádiích"

1. října 2012 v 18:07 Trespassing
Adam Lambert dnes na svém Twitteru oznámil datum vydání třetího singlu z alba Trespassing. Titulní píseň bude k mání od 8. října a speciální EP s radio editem písně a remixy z alba bude k dostání od 16. října.
Dále napsal, aby fanoušci začali píseň žádat na svých oblíbených rádiích, pokud ji chtějí slyšet!

Já už se nemůžu dočkat, jak bude vypadat cover k singlu, co vy? :)