Září 2012

NCOE v Óčko chart končí na 2. místě

30. září 2012 v 10:38 Charts
V posledním týdnu svého působení v Óčko chart skončil Adam Lambert s písní Never Close Our Eyes na druhém místě! To je moc pěkné umístění! Díky všem co jste hlasovali a udrželi Adama na předních příčkách!

Adam Lambert v Číně

29. září 2012 v 12:28 Adam Lambert

Adam Lambert včera přiletěl do Šanghaje, kde bude hostem v televizní talk show (která byla již včera natáčena) a v neděli 30. září vystoupí ve finále talentové soutěže The Voice. Mluví se i o tom, že bude i hostujícím porotce, zatím to není potvrzené.

Adam Lambert vystoupil ve Washingtonu DC

26. září 2012 v 14:36 Perfomances

Včera večer vystoupil Adam Lambert v klubu 9:30 ve Washingtonu DC, ve státě Maryland. Šlo o charitativní koncert, jehož výtěžek půjde pro iniciativu Marylandští pro rovnost manželství. V listopadu se zde totiž bude hlasovat pro právo, aby lidé stejného pohlaví mohli uzavřít sňatek a měli tak stejná práva jako heterosexuální páry.

NCOE v Óčko chart opět na 2. místě

22. září 2012 v 16:39 Charts
V novém vydání Óčko Chart je Adam Lambert s Never Close Our Eyes, opět na 2. místě! (Přestože chart na stránkách ukazuje 10., ale kdo to sledoval živě tak ví.)

Tentokrát můžete hlasovat už naposledy, tak do toho - ZDE do úterních 10 hodin.

NCOE končí v t-music chart na 6. místě

21. září 2012 v 10:51 Charts

V posledním týdnu svého působení v t-music chart se Adam Lambert s druhým singlem z alba Trespassing, písní Never Close Our Eyes, umístil na 6. místě. Od minule si sice trošku pohoršil, ale celou dobu jste ho svými hlasy udrželi v první desítce a to je velice dobré.
Díky všem, kdo jste hlasovali!

Adam Lambert vystoupí na finále The Voice v Číně

21. září 2012 v 10:42 Perfomances

Adam Lambert vystoupí 30. září na finále pěvecké soutěže The Voice v Číně. Adam to oznámil na svém Weibo účtu, což je čínská verze Twitteru, který si nedávno založil.

Adam Lambert vystoupí na charitativním koncertu ve Washingtonu

19. září 2012 v 20:54 Perfomances
Adam Lambert vystoupí příští týden, 25.9., ve Washingtonu DC na charitativním koncertu na podporu rovnosti manželství homosexuálních párů. Výtěžek koncertu, který se odehraje v The 9:30 Club, půjde na podporu skupiny Marylandští za rovnost manželství.

Adam Lambert vyhlásil vítěze fan soutěže

17. září 2012 v 16:22 Adam Lambert

Když Adam Lambert 6. září oznámil, že dalším singlem z jeho alba bude titulní píseň - Trespassing, vyhlásil rovnou i soutěž pro fanoušky, aby vytvořili video pro tuhle píseň - uzávěrka byla v pátek 14. A během víkendu se Adam na všechna videa podíval a vyhodnotil je. Nakonec nebyl vítěz jen jeden, ale hned několik ve více kategoriích.

Adam Lambert nebude porotcem v American Idolu

16. září 2012 v 16:41 Media

Během poseldních týdnů se objevily spekulace o tom, kdo zaujme místa porotců v nové řadě americké talentové soutěže American Idol. V médiích kolovala spousta jmen a mezi nimi i jméno Adama Lamberta. On sám na to říkal, že by byl rád, určitě by to byla skvělá zkušenost, ale prý ho nikdo nekontaktoval.

Adam Lambert hostem v pořadu Módní Policie

15. září 2012 v 10:18 Media

Adam Lambert byl hostem v pořadu Módní policie, který dnes v noci vysílala televize E!.
Adam byl nejdřív dotázán, co chtěl být dříve, jestli vystupující umělec nebo psát písně, na což odpověděl, že určitě vystupovaní bylo nejdřív. Dále se Joan Rivers dotkla jeho účinkování v American Idolu a jeho coming outu a dozvěděli jsem se, že inspirací k jeho současnému účesu byla Kelly Osbourne!

NCOE v Óčko chart na 2. místě

14. září 2012 v 18:27 Charts
V dnešním vydání Óčko Chart se Adam Lambert s Never Close Our Eyes, umístil na 2. místě! Skvělá práce, pojďme ho tam udržet i do příště!

Hlasovat můžete ZDE do úterních 10 hodin.

NCOE v t-music chart na 4. místě

14. září 2012 v 8:56 Charts

V tomto týdnu si druhý singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes, polepšil díky vašim hlasům hned o tři místa a je tak na 4. příčce! Paráda! Pojďme ho udržet takhle vysoko i do příště!
Hlasovat můžete každý den ZDE až do pondělního poledne.

Adam Lambert bude mít dva koncerty v Jihoafrické republice

13. září 2012 v 17:42 Perfomances
Dnes bylo oznámeno, že Adam Lambert v listopadu poprvé navštíví Jihoafrickou republiku a bude tam mít dva koncerty. Jihoafričtí fanoušci Adama tak budou mít možnost ho vidět 13. listopadu ve městě Cape Town a 16. v Johannesburgu.

Lístky budou v prodeji od pátku 14. září na stránkách Computicket.

Adam Lambert na přehlídce The Blonds a Falguni & Shane Peacock

12. září 2012 v 14:04 Adam Lambert

Včera večer se Adam Lambert zúčastnil několika přehlídek, které se konaly v rámci tradičního Fashion Weeku v New Yorku. Adam navštívil přehlídku Falungi Shane & Peacock a dále The Blonds, jak jsem vás včera informovali. Přehlídek se účastnila samozřejmně celá řada celebrit, takže máme fotky Adama po boku Paris Hilton nebo třeba Ricka Genesta známého jako Zombie Boy.

Adam Lambert v New Yorku na Fashion Week

11. září 2012 v 9:49 Adam Lambert

V New Yorku právě probíhá Fashion Week a Adam Lambert tam nebude chybět. Dnes dorazil a má se zúčastnit módní přehlídky The BLONDS, jejichž móda je jeho oblíbená. Naposledy jsem ho mohli vidět v kousku od nich při vystoupení s Queen - v červeném kožešinovém kabátku při skladbě Dragon Attack.

NCOE v Óčko chart na 5. místě

7. září 2012 v 22:41 Charts
V dnešním vydání Óčko Chart se Adam Lambert s Never Close Our Eyes, umístil na 5. místě, tedy o jednu příčku výš než minule, paráda!
Hlasovat můžete ZDE do úterních 10 hodin.

NCOE v t-music chart opět na 7. místě

6. září 2012 v 22:26 Charts

I tento týden se druhý singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes, umístil na 7. místě. Pojďme ho ještě zkusit dostat výš!
Hlasovat můžete každý den ZDE až do pondělního poledne.

Adam Lambert: Další singl je Trespassing

6. září 2012 v 11:41 Trespassing

Adam Lambert dnes na svém Twitteru oznámil jaká písnička bude dalším singlem: "Můj další singl pro rádia je Trespassing napsané Pharrellem a mnou. "make their faces crack, there's no turning back".
Další detaily jako cover a datum kdy půjde do rádií budou oznámeny brzy.
Dále také Adam vyhlásil SOUTĚŽ pro všechny fanoušky: "Pošlete mi videa ve kterých předvedete "Trespassing". Předvádění zpěvu, zpívání, tanec nebo převlečení. Ceny budou oznámeny." Datum do kdy se videa mohou posílat je 14. září!
Upřesnění: Adam ještě napsal, že o zaslání videí nás požádá právě příští pátek - 14. do té doby mají fanoušci čas.

Adam Lambert @ Matinée, L.A.

5. září 2012 v 10:29 Perfomances

V sobotu prvního září pozdě v noci vystoupil Adam Lambert v L.A. v klubu Circus Disco. Jednalo se o víkendovou akci na oslavu tzv. Labor Day, který v Americe připadá na první pondělí v září. Tato konkrétní akce byla především pro LGBT komunitu (lesbian, gay, bisexual, transgender), ale přístup samozřejmě měli všichni. Dokonce pár fanoušků, kteří tam přišli natočili Adamovo vystoupení - šlo pouze o písně Trespassing a Cuckoo.

Videa z koncertu pro Take40 Live Lounge

2. září 2012 v 20:58 Perfomances

Adam Lambert vystoupil minulý týden při svém pobytu v Austrálii v intimní show pro 300 diváků na pódiu Take40 Live Lounge. Fanoušci v publiku natočili docela pěkná videa (viz článek), ale nyní se objevila oficiální videa v lepší kvalitě.