Srpen 2012

NCOE v Óčko chart na 6. místě

31. srpna 2012 v 21:58 Charts
V dalším vydání Óčko Chart se Adam Lambert s Never Close Our Eyes, umístil na 6. místě.
Hlasovat můžete ZDE do úterních 10 hodin.

Videa z Mezamashi Live 2012

31. srpna 2012 v 14:33 Perfomances
A máme tu videa z japonského festivalu Mezamashi Live 2012, kde Adam Lambert vystoupil 15. srpna. Doposud jsme měli jen kraťoučké sestřihy.
Nyní si můžeme vychutnat celé vystoupení - písničky Trespassing, Naked Love ZDE a Never Close Our Eyes a Cuckoo ZDE.

NCOE v t-music chart na 7. místě

30. srpna 2012 v 22:57 Charts

Tento týden se druhý singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes, posunul zase o příčku níž! Na 7. místo. Pojďme ho dostat výš!
Hlasovat můžete každý den ZDE až do pondělního poledne.

Adam Lambert Twitter Party 15

29. srpna 2012 v 15:22 Twitter

Adam Lamberta měl včera opět Twitter party, kdy odpovídal fanouškům na otázky, které mu napsali na jeho účtu na Twitteru. Adam se vrátil a Austrálie domů do L.A. a nemohl spát kvůli tzv. pásmové nemoci, kdy má člověk kvůli letu v letadle a změnám časových pásem rozhozený rytmus spánku. Později některé své odpovědi zřejmě vymazal, byli trochu rozvernější ;)

Adam Lambert v Melbourne

26. srpna 2012 v 20:44 Perfomances

Adam Lambert se ze Sydney přesunul do Melbourne a původně se nevědělo, co tam má v plánu. Pak vyšla informace, že bude mít podpisovou akci v obchodě s hudbou JB Hi-Fi. Ale to nebylo všechno a přišlo překvapení, kdy dnes twítnul: "Ahoj Australani, mám náladu na neplánovaný koncert, přijďte na Náměstí Federace, dnes v 15.30".

NCOE v Óčko chart

25. srpna 2012 v 22:01 Charts
Hudební televize Óčko nasadila druhý singl Adama Lamberta z desky Trespassing, Never Close Our Eyes, jako novinku do své hitparády.
Hlasovat můžete ZDE (i když tam je na 8. místě, asi se vloudila chybka) do úterních 10 hodin.

Nové zboží v oficiálním obchodu Adama Lamberta

24. srpna 2012 v 14:23 Adam Lambert

Na stránkách oficiálního obchodu Adama Lamberta se objevilo nové zboží. Trička už byla k dostání na stáncích během koncertů, které proběhly minulý měsíc a spousta fanoušků se začala pídit po tom, kdy bude k dostání i on-line. Nyní jsme se konečně dočkali :)

NCOE v t-music chart na 6. místě

23. srpna 2012 v 21:38 Charts

V dnešním vydání t-music chart klesl druhý singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes, na 6. místo. Pojďme ho dostat výš!
Hlasovat můžete ZDE až do pondělního poledne.

Adam Lambert @ Take 40 Live Lounge, Sydney

23. srpna 2012 v 11:10 Perfomances

Poté, co se Adam Lambert spolu se svou doprovodnou kapelou přesunul z japonské Osaky do Austrálie, odehrál ve středu komorní vystoupení v Sydney na pódiu rádia Take 40 Live Lounge. 300 vstupenek na vystoupení šlo do prodeje v červenci a byly vyprodány během několika minut! Setlist: Trespassing, Shady, Kickin In, Whataya Want From Me, dále také zazpíval cover známé reggae písně od Boba Marleyho - Is This Love?, Naked Love a Cuckoo.

Adam Lambert @ Summer Sonic 2012, Osaka

19. srpna 2012 v 22:48 Perfomances

Dnešní vystoupení Adama Lamberta v Japonsku bylo na festivalu Summer Sonic 2012 ve měste Osaka. Setlist stejný jako včera: Kickin In, Shady, Trespssing, Fever, WWFM, Pop That Lock, Chokehold, Broken English, IIHY, Naked Love, NCOE a Cuckoo.

Adam Lambert @ Summer Sonic 2012, Tokio

18. srpna 2012 v 21:26 Perfomances

Dnes vystoupil Adam Lambert na festivalu Summer Sonic 2012 v Tokiu. Festival trvá celý víkend a odehrává se jak v Tokiu tak i ve městě Osaka, kde Adam vystoupí zítra. Z Tokia do Osaky se spolu s kapelou přesunou známým japonským rychlovlakem Šinkansenem.

NCOE v t-music chart opět 5.

16. srpna 2012 v 22:11 Charts

Stejně jako v minulém týdnu i dnes skončil druhý singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes, v t-music chart na 5. místě.
Hlasovat můžete ZDE až do pondělních 12h.

Adam Lambert @ Mezamashi Live 2012, Tokio

15. srpna 2012 v 14:37 Perfomances

První vystoupení Adama Lamberta v Japonsku bylo na festivalu Mezamashi Live 2012 v Tokiu. Setlist byl tentokrát kratší, než jak jsem byli zvyklí z amerických promo koncertů: Trespassing, Naked Love, NCOE a Cuckoo.

Nová tetování členů Adamovy kapely

15. srpna 2012 v 14:15 Band

Adam Lambert není jediný, kdo se při návštěvě Japonska nechal tetovat. I další členové jeho doprovodné kapely zavítali do proslulého tokijského studia Three Tides Tattoo. Nejvíc tetování si během pár dní nechal udělat Adamův klávesista Brian London - hned 3 (Nápisy Conquer, Survivor a Love). Basistka Ashley Dzerigian si nechala vytetovat značku, kterou má její kůň Miss Ellie (její plemeno, narození a značka registrace). Vokalistka Keisha si jako své 6. tetování dala nápis Est 1987 (což znamená narozena 1987) a Reyna si jako své 4. dala vytetovat 2 basové klíče.

Adam Lambert má nové tetování

12. srpna 2012 v 18:12 Adam Lambert

Adam Lambert si nechal udělat nové tetování. Ráno twítnul latinskou větu Musica Delenit Bestiam Feram (v překladu to znamená Hudba utiší divokou šelmu) a fanoušci hned začali spekulovat, zda to bude jeho nové tetování...A taky že ano. O pár hodin později twítnul obrázek (viz výše) se slovy "Nové tetování". Tetovat se nechal i Brian London, Adamův klávesista a hudební šéf.

Adam Lambert Twitter Party 14

12. srpna 2012 v 13:52 Twitter
Adam Lambert je nyní v Japonsku, kde se připravuje na několik koncertů, poskytuje rozhovory v rámci propagace alba Trespassing a také se možná chystá nechat si udělat nové tetování, společně s dalšími členy své kapely (jak vyplývá z konverzace mezi Brianem Londonem a Ashley Dzerigian).
Jak je o něm známo, ve volných chvílích rád brouzdá po Twitteru. Včera se rozhovořil o něktrých problémech (o fanoušcích, kteří se stále upínají k vymyšleným fantazíím) a pak uspořádal další ze svých "Twitter párty", kdy mu fanoušci mohli dávat otázky a on na vybrané odpověděl.

Adam: 5 minut Twitter párty! Teď!

Otázka: Díky, že jsi rocková hvězda.
Adam: Díky, že mi děkuješ ;)

O: Jak to jde s rolí v Pretty Little Liars? Styď se, že jsi tam pronikl ;)
A: Už je to natočené. Trvalo to dva dny. Byla to zábava! Halloweenská epizoda.

Oficiální fanklub Adama Lamberta v novém kabátě

11. srpna 2012 v 14:03 Adam Lambert

Oficiální fanklub Adama Lamberta adamlambertfans.com se dočkal změny. Stejně jako před nedávnem oficiální stránky, adamofficial.com, nyní i oficiální fanklub získal nový design, který ladí s tématikou druhého alba.

Adam Lambert - dokončuje se cover nového singlu

10. srpna 2012 v 13:27 Twitter

Adam Lambert včera opět využil svůj Twitter, jehož prostřednictvím komunikuje s fanoušky. Nejprve reagoval na twít fanouška(?), který mu napsal, že by mohl přestat nosit make-up, že je pěkný i bez toho. Adam mu odpověděl: "Díky? Haha" A vzápětí dodal: "Rád nosím make-up. Zvykněte si na to. Je to pravidlo rockové hvězdy 101."

NCOE v t-music na 5. místě

9. srpna 2012 v 20:03 Charts

V minulém týdnu byl jako novinka v t-music chart na Evropě 2 nasazen druhý singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes. A umístil se na hned 5. místě. Pěkný výsledek, ale určitě ho musíme dostat ještě výš!
Hlasovat můžete ZDE až do pondělních 12h.

Adam Lambert je blond!

7. srpna 2012 v 23:09 Adam Lambert

Po tom, co byly dnes zveřejněny fotky, zachycující Adama a Sauliho při návratu z dovolené, začali všichni fanoušci spekulovat, jak asi Adam vypadá, jestli se kromě odbarvení taky nějak výrazněji ostříhal.
Naštěstí nás nenechal moc dlouho čekat a twítnul svou fotku se slovy: "Nový účes." A podle reakcí fanoušků pokračoval: "Ptáte se proč? Proč ne! ;) změna je dobrá. Teď se mnohem víc těším, až si budu v Japonsku hrát s převleky!"