Queen a Adam Lambert v Londýně III.

15. července 2012 v 13:20 |  Perfomances

Poslední londýnský a zatím i poslední z koncertů Queen a Adama Lamberta se odehrál včera, stejně jako předchozí dny, v Hammersmith Apollo - což je významná zábavní scéna, postavená ve stylu Art Deco a otevřena v roce 1932 původně jako kino pod názvem Gaumont Palace s kapacitou 3 500 míst. V průběhu let se její název měnil a také přizpůsobovala kapacita - v současnosti se sedadla v sále dají odstranit a jsou zde pak místa na stání - kapacita něco přes 5 000 míst (zdroj).


Show byla opět velkolepá a emotivní, po písni Radio Gaga Adam Lambert děkoval Rogeru Taylorovi a Brianu Mayovi za to, že "byli ti nejlepší a zábavy milovní profesoři rockového majestátu", a děkoval publiku za vřelé přijetí a lásku k legenrárním písním Queen.

Videa najdete např. ZDE, další budou přidávána až fanoušci dojedou domů - můžeme se těšit na kvalitní videa ze všech tří show od TALCvids!
Další videa ještě naleznete ZDE nebo ZDE.

Adam má nyní před sebou návrat do Ameriky, kde během léta vystoupí na několika koncertech v rámci festivalů nebo akcí pořádaných rozhlasovými stanicemi. Kromě Ameriky ho čeká i Japonsko nebo třeba Austrálie.
 


Komentáře

1 prom dresses 2012 prom dresses 2012 | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 17:40 | Reagovat

people with scrambled thoughts think like this:I join told all above. Let's discuss this question.
http://www.bestsundress.org/wedding-dresses-ball-gown-wedding-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama