Červen 2012

Koncert Eltona Johna a Queen v Kijevě

30. června 2012 v 11:16 Perfomances
Dnes večer se v Kijevě odehraje charitativní koncert na podporu boje proti AIDS. O koncertu jsme vás informovali již dříve. Vše začíná ve 20h v Kijevě na Náměstí Nezávislosti - u nás to bude 19h!

Program je následující:

20:00 - 20:30 dokumentární film Boj proti AIDS: Elton John
20:30 - 22:00 vystoupení sira Eltona Johna
22:00 - 22:30 dokumentární film Boj proti AIDS: Freddie Mercury
22:30 - 00:00 vystoupení Queen s Adamem Lambertem.

NCOE v hitparádě Hudebního blogu na 3. místě

29. června 2012 v 16:34 Charts

V novém vydání hitparády TOP 20 Hudebního blogu klesl singl Never Close Our Eyes zase o jedno místo - tentokrát je 3.
Hlasovat pro něj můžete ZDE až do příštího pátku.

NCOE v TOP 22 stále na 4. místě

28. června 2012 v 20:40 Charts

Adam Lambert s druhým singlem z alba Trespassing Never Close Our Eyes je i tento týden v hitparádě TOP 22 Europy 2 na 4. místě. Hlasovat pro písničku můžete každý den do úterního poledne ZDE!

Adam Lambert se zúčastní plesu u Eltona Johna

28. června 2012 v 16:40 Adam Lambert

Adam Lambert se dnes večer zúčastní každoročního plesu - White Tie & Tiara Ball, který ve svém londýnském sídle Woodside pořádá sir Elton John. Na této události, která je jedna z nejvýznamější benefičních akcí v Británii, se vybírají peníze pro jeho nadaci - Elton John AIDS Foundation. Plesu se vždy účastní mnoho významných celebrit. Téma plesu je každý rok jiné, ale dress code je vždy striktně předepsán - pro pány White Tie & Tails, tedy frak s bílou košilí, doplněný vestou a motýlkem - obojí v bílém provedení. A pro dámy Tiara & Ball Gown, tedy dlouhé večerní šaty.
Celý večer začíná recepcí se šampaňským, hosté si mohou prohlédnout celé sídlo a zahrady, následuje okázalá večeře a pak aukce vzácných předmětů nebo různých unikátních zážitků. Vrcholem večera je vystoupení hudebních hostů a i samotného Eltona Johna. Pak následuje tanec až do ranních hodin a vše je zakončeno snídaní.
První ples se odehrál v roce 1999. Od té doby už se díky němu vybrali miliony na pomoc lidem postiženým HIV & AIDS po celém světě.

UPDATE: Fotky z akce naleznete ZDE.

Adam Lambert na Alice's Summerthing 2012

25. června 2012 v 20:50 Perfomances

Včera vystoupil Adam Lambert v San Francisku na koncertu pořádaném rozhlasovou stanicí Alice 97,3. Zazpíval převážně písně z alba Trespassing - setlist: Trespassing, Kickin In, Shady, Whataya Want From Me, Naked Love, If I Had You, Broken English, Chokehold, Never Close Our Eyes, Hot Stuff (píseň od Donny Summer) a Cuckoo.
Fanoušci samozřejmě natáčeli, takže si můžete videa shlédnout napříkald ZDE.
Byla tam dokonce i legendární Suz526, která natáčela téměř všechny koncerty během Glam Nation Tour. Její videa najdete ZDE.
Fotografie najdete ZDE. A video - rozhovor ze zákulisí na stránkách rádia Alice 97,3.

Vyhlášení soutěže o 3 alba Trespassing

24. června 2012 v 11:32 Soutěž
V pátek skončila soutěž o 3 alba Trespassing. Vítězové byli o výhře informováni a vyhlášeni na FB stránce Hudebního blogu - jsou jimi Tomáš Pospíšil z Vrbna pod Pradědem, Martin Lonc z Nového Boru a Zuzana Strnadová ze Žamberka.
Všem výhercům gratulujeme! A děkujeme za spolupráci Hudebnímu blogu a Sony Music za ceny.

NCOE na 2. místě v hitparádě Hudebního blogu

24. června 2012 v 10:12 Charts

V pátečním vydání hitparády TOP 20 na Hudebním blogu klesl singl Never Close Our Eyes na druhé místo. Předběhli ho čeští Koblížci.
Hlasovat pro něj můžete ZDE. Hitparáda končí vždy v pátek ve 20hodin.

Adam Lambert v The Graham Norton Show

23. června 2012 v 11:38 Perfomances

Adam Lambert byl včera večer hostem v The Graham Norton Show, kterou vysílá britská televize BBC One. Zazpíval zde svůj nový singl Never Close Our Eyes. Dalšími hosty v show byli rapper will.i.am., herečka Miriam Margolyes a komik Greg Davies.

Adama nyní čeká přesun zpět do USA. V neděli 24.6. vystoupí na koncertu Alice's Summerthing 2012 pořádaném rozhlasovou stanicí Alice 97,3 v San Francisku.

NCOE v TOP 22 opět na 4. místě

22. června 2012 v 8:47 Charts

Adam Lambert s Never Close Our Eyes tento týden zůstal v hitparádě TOP 22 Europy 2 na čtvrtém místě. Dostaneme ho výš? Hlasovat pro něj můžete každý den do úterního poledne ZDE!

Remix písně Trespassing od Vanity Machine

20. června 2012 v 22:25 Trespassing

Kapela Vanity Machine dnes vydala remix písně Trespassing, který je na jejich stránkách volně ke stažení - ZDE. Kapelu tvoří bratři Jon a Kevin Hastingsovi. Kevina určitě znáte, protože byl na začátku letošního roku členem doprovodné kapely Adama Lamberta při propagaci jeho alba v Evropě.

Adam Lambert zkouší s Queen

19. června 2012 v 21:54 Adam Lambert
Jak víte, Adam Lambert nyní pilně zkouší s Queen v londýnském studiu. Brian May se na svém blogu podělil o několik fotografií a komentoval to slovy: "Ve Wandsworthu to není zrovna krásné, ale je to zábava a zní to fakt hodně dobře! Tady můžete do hloubky vidět co se tu odehrává." Fotky k prohlédnutí ZDE. Fotky, které Brian na svém blogu publikuje se dají prohlížet stereo neboli ve 3D za použití speciálního kukátka. Nebo s trochou trpělivosti by to mělo jít i tak, že se na obrázky díváte z cca 30 cm a jakoby se díváte až za obrázek (do nekonečna) dokud se vám to nespojí v jeden. Popradvě mě to nejde, ale mám doma to kukátko. Nevím jestli to jde i 3D brýlemi, ty nemám.

"The F Word" Adam Lambert - překlad

18. června 2012 v 20:11 Adam Lambert

Minulé pondělí měl premiéru první díl dokumentární série hudební stanice Music Choice, která se zaměřuje na to, jak se známé osobnosti vyrovnávají se slávou. Adam Lambert nám dal nahlédnout na to, co všechno se slávou přichází. V dnešním článku si můžete přečíst překlad jeho zpovědi.

Shrnutí dění u Adama Lamberta v posledním týdnu

16. června 2012 v 11:09 Adam Lambert

Nejspíš jste v posledních dnech zaznamenali sníženou aktivitu na blogu, to víte, zkouškové období je neúprosné. Ale už je za mnou. Dneska tu pro vás mám shrnutí událostí kolem Adama Lamberta za poslední týden:

Adam Lambert byl zvolen nejvíc sexy mužem na hudební scéně v hlasování Billboard, získal 26 % hlasů. Po jeho boku, jako nejvíc sexy žena, se umístila s počtem 45 % hlasů Britney Spears.

NCOE opět 1. v hitparádě Hudebního blogu

15. června 2012 v 20:25 Charts

I tento týden, díky vašim hlasům, je druhý singl z alba Trespassing, Never Close Our Eyes, stále na 1. místě v hitparádě TOP 20 Hudebního blogu!
Hlasovat pro něj můžete ZDE. Hitparáda končí vždy v pátek ve 20hodin.

NCOE v TOP 22 na 4. místě

14. června 2012 v 20:20 Charts

Adam Lambert s Never Close Our Eyes sestoupil tento týden v hitparádě TOP 22 Europy 2 ze druhého na čtvrté místo. Hlasovat pro něj můžete každý den do úterního poledne ZDE!

The F Word: Adam Lambert

11. června 2012 v 16:40 Adam Lambert

Adam Lambert v premiérovém dílu nové dokumentární série s názvem "The F Word", televizní stanice Music Choice. Série bude mapovat jaké to je být slavný, co s tím všechno souvisí a jak se s tím umělci vyrovnávají.
Video ke shlédnutí ZDE.

Adam Lambert vystoupil londýnském nočním klubu

10. června 2012 v 17:17 Perfomances

Adam Lambert vystoupil v soboru večer ve známém londýnském nočním klubu Heaven na pravidelné sobotní akci s názvem G-A-Y. Zazpíval zde písničky z nového alba - Trespassing, Kickin In, Shady, Naked Love, Cuckoo a Never Close Our Eyes. Adam tento klub nenavštívil poprvé, před dvěma lety zde propagoval své první album, For Your Entertainment.
Na videa z včerejšího koncertu se podívejte ZDE. Fotky najdete např. ZDE nebo ZDE.

UPDATE: Nové profi fotky z akce ZDE.

NCOE na 1. místě v hitparádě Hudebního blogu

8. června 2012 v 22:54 Charts

Předminulý týden byl novinkou v hitparádě TOP 20 Hudebního blogu. Minule byl singl Never Close Our Eyes třetí a dnes se umístil dokonce na prvním místě!
Hlasovat pro něj můžete ZDE. Hitparáda končí vždy v pátek ve 20hodin.

NCOE v TOP 22 na 2. místě

8. června 2012 v 22:50 Charts

Druhý singl Adama Lamberta z alba Trespassing, Never Close Our Eyes, si v hitparádě TOP 22 na slovenské Europě 2 vede velmi dobře. Tento týden postoupil o příčku výš a je tak na 2. místě.
Hlasovat můžete až do úterních 12h ZDE.

Queen, Adam Lambert a Elton John v Kyjevě

7. června 2012 v 16:15 Perfomances

Dnes bylo potvrzeno vystoupení Adama Lamberta s kapelou Queen na Ukrajině. V rámci EURO 2012, v předvečer finále - 30.6., se na kyjevském Náměstí Nezávislosti uskuteční charitativní koncert proti AIDS. Queen s Lambertem a Elton John zde vystoupí bezplatně, jak v tiskovém prohlášení uvedla mluvčí nadace ANTIAIDS, která společně s UEFA koncert organizuje. Vstupné je bezplatné a koncert bude živě vysílán televizí.

Mluvčí organizace předpokládá, že by se Queen a Elton John mohli zúčastnit finále EURA. Ale zatím není potvrzeno, že by i vystoupili.