Květen 2012

Chystáme: Soutěž o 3 alba Trespassing!

30. května 2012 v 21:26 Soutěž

Již od pátku 1. června budete moct soutěžit o 3 CD Adama Lamberta - Trespassing Delux! Soutěž jsme pro vás přichystali ve spolupráci se Sony Music a Hudebním blogem.

Všechny potřebné informace se dozvíte v pátek!

Premiéra Never Close Our Eyes

29. května 2012 v 9:08 Never Close Our Eyes

Je to tady vážení! Právě byl zveřejněn videoklip k písni Never Close Our Eyes.

Never Close Our Eyes jako novinka na Hudebním blogu

29. května 2012 v 8:50 Charts
Nový singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes, byl nasazen jako novinka do hitparády Hudebního blogu. Hitparáda končí vždy v pátek. Hlasovat můžete jednou za celé kolo ZDE.

Update: Adam Lambert se nyní přesunul do Kanady, kde se zúčastní několika show, bude poskytovat rozhovory a propagovat své abum Trespassing. Pak ho už čeká Londýn kde 7. června vystoupí na charitativním koncertu Rays of Sunshine, jak jsem vás již dříve informovali. A samozřejmě bude pokračovat v propagaci svého alba a přirpavovat se vystoupení s kapelou Queen.

Citové osvobození Adama Lamberta

28. května 2012 v 11:00 Media

V posledním vydání amerického hudebního magazínu Rolling Stone vyšel rozhovor s Adamem Lambertem. Jak sám Adam napsal na Twitteru, je to zatím jeho nejosobnější rozhovor, který kdy poskytl a doufá, že tak nahlédneme do jeho reality.

My vám dnes přináším překlad tohoto rozhovoru. Veliký dík patří fanynce Zdeňce (VampGirlPrague) za překlad. Určitě bude ráda, když ji v komentářích poděkujete za její snahu.

Adam Lambert vysvětluje význam písní z Trespassing

27. května 2012 v 13:24 Twitter

Adam Lambert v pátek opět využil svůj osobní Twitter, k vysvětlení některých nesrovnalostí, kterých se dopustili někteří v recenzích jeho alba . A vysvětlil význam slov v písni Kickin In:

"To "ona" v Kickin In je o mém kamarádovi, víte? Ten rádoby mužný a zároveň ženský drag queen (pozn. transvestita), kterého oslovujete ona. Mary prosím. Vím, že mužný a ženský jsou opaky, ale moje nejoblíbenější drag queens jsou tak úžasné půl na půl, záleží jaká píseň hraje. Ale může to být i o té bláznivé kamarádce gayů, která na sebe nakonec vždycky upoutá pozornost haha."

Adam Lambert vystoupil ve Wilkes-Barre

26. května 2012 v 17:10 Perfomances

Další zastávkou v nabitém promo/koncertním programu Adama Lamberta bylo město Wilkes-Barre v Pensylvánii. Shodou okolností je to město, kde začalo jeho první turné Glam Nation Tour. Na koncertu pořádaném rozhlasovou stanicí KRZ 98,5 tak Adam vystoupil, po téměř dvou letech, na stejném místě - v F.M. Kirby Centru. Videa natočená fanoušky z publika najdete ZDE nebo ZDE. Fotky zde a zde.

Video z natáčení Never Close Our Eyes

26. května 2012 v 11:16 Never Close Our Eyes

Na oficiálním VEVO kanále Adama Lamberta bylo zveřejněno Behind the Scenes z natáčení videoklipu Never Cloe Our Eyes!
Premiéra videoklipu bude, podle informací Sony Music Africa, 29. května.

Působení BTIKM v hitparádě TV Óčka

25. května 2012 v 20:47 Charts

V posledním 5. týdnu působení v hitparádě TV Óčka se první singl z alba Trespassing, Better Than I Know Myself, umístil na 6. místě.
Přehled umístění: 21.4. Novinka, 28.4. 4. místo, 4.5. 3. místo, 11.5. 5. místo, 18.5. 7. místo a 25.5. 6. místo.
Díky všem kdo hlasovali!

NCOE v TOP 22 na 3. místě

24. května 2012 v 23:06 Charts

V minulén týdnu byl druhý singl Adama Lamberta, Never Close Our Eyes, nasazen do hitparády TOP 22 slovenské Europy 2 jako novinka. Po týdnu jsme ho svými hlasy dostali až na 3. místo. Skvělé! Jen tak dál! Hlasujte ode dneška až do úterních 12h ZDE.

Trespassing na 1. místě v Billboard chart

23. května 2012 v 23:11 Charts

S dnešním zveřejněním týdenní hitparády Billboard TOP 200 Album Chart pro USA se potvrdilo očekávání, totiž že album Trespassing je na 1. místě. Velká gratulace Adamu Lambertovi! Je to úžasná zpráva a budí to velký rozruch i proto, že je tak vůbec prvním otevřeně homosexuálním umělcem, kterému se to povedlo. Jeho první album, For Your Entertainment, se v prvním týdnu vydání umístilo na 3. místě.
Na prvním místě se Trespassing umístilo i v SoundScan Chart a v kanadské Digital Albums Chart.

Další ukázka z videoklipu k NCOE

23. května 2012 v 9:12

Byla zveřjněna další, tentokrát už delší, ukázka videoklipu k druhému singlu Adama Lamberta, Never Close Our Eyes.

UPDATE: Datum vydání videoklipu je 29. květen.

Adam Lambert: AOL sessions

22. května 2012 v 20:10 Perfomances

Nedávno Adam Lambert navštívil společnost AOL a poskytl jim rozhovor a také zazpíval písničky ze svého nového alba Trespassing. Dnes bylo vše zveřejněno na stránkách blogu AOL music.
Videa ke shlédnutí ZDE.

Adam Lambert na koncertu KTUphoria

22. května 2012 v 11:09 Perfomances

V minulých dnech Adam Lambert vystoupil na koncertech, pořádaných rozhlasovými stanicemi na východním pobřeží USA. Na těchto koncertech, které jsou takovým zahájením koncertní sezóny, vystupuje mnoho světoznýmých umělců. V článku se můžete podívat na videa z koncertu KTUphoria pro New Yorskou stanici KTU 103,5, který se odehrál v Bank Arts Center v Holmdelu.
Dnes večer ho čeká koncert ve Philadelphii na Philly's Springle Ball. Další koncerty následují v pátek ve Wilkes-Barre, v sobotu v zábavním parku Six Flags u Hartfordu a v neděli ve Washingtonu DC.

Oficiální český cover písně Sleepwalker

21. května 2012 v 17:42 Glambert.cz

Když člověk něco moc chce a jde si za tím, čeká ho odměna. Tenhle přístup je vlastní Adamovi Lambertovi a je tomu tak i v případě fanynky Katariny. Je to talentovaná zpěvačka a díky její snaze zvýšit povědomí o Adamovi u nás a díky její vytrvalost se jí podařilo získat souhlas od nahrávací společnosti, a její český cover písně Sleepwalker je ode dneška oficiální.
Tak si ho pojďme poslechnout! Líbí se vám? Mě moc!

Adam Lambert vystoupí na charitativním koncertu Rays of Sunshine

21. května 2012 v 16:10 Perfomances

Dnes bylo oznámeno, že Adam Lambert vystoupí 7. června v londýnské Royal Albert Hall spolu s dalšími umělci z nichž jmenujme např. JLS, Leona Lewis, Pixie Lot, Conor Maynard aj. na charitativním koncertu Rays of Sunshine.
Rays of Sunshine je organizace, která plní přání dětí ve věku 3-18 let, trpících vážnou nebo život ohrožující nemocí ve věku 3-18 let. Více info o organizaci na jejích stránkách zde.
Vstupenky na tento koncert byly v prodeji již delší dobu a někteří účinkující - Adam a Leona Lewis - byli přidání až nyní, takže jsou už téměř vykoupené. Dají se ještě koupit zde.

Upoutávka k Never Close Our Eyes

20. května 2012 v 10:40 Never Close Our Eyes

Adam Lambert sdílel na svém Twitteru krátkou upoutávku na video k druhému singlu z alba Trespassing - Never Close Our Eyes. Video bylo natáčeno 1.května, fotku z natáčení, kterou Adam krátce po natáčení zveřejnil, jsme publikovali v článku zde. Datum vydání videa zatím neznáme, snad to bude brzy, jak známe Adama, chce mít všechno perfektní do posledního detailu.

Adam Lambert dnes vystoupí v Bostonu

19. května 2012 v 18:00 Perfomances

Adam Lambert dnes vystoupí v Bostonu na koncertu rádia Kiss 108 FM. Na koncertu vystoupí mnoho světoznámých umělců např. Carly Rae Jepsen, JoJo, Enrique Iglesias, Flo Rrida a další. Koncert bude živě vysílán na stránkách rádia ZDE.
V našem časovém pásmu si k uvedeným časům připočtěte 6hodin.

Adam Lambert v American Idolu

18. května 2012 v 9:15 Perfomances

Adam Lambert včera večer vystoupil v show American Idol se svým druhým singlem Never Close Our Eyes a předvedl úžasnou barevnou show. Video ke shlédnutí zde:[HD] Adam Lambet - Never Close Our Eyes -....


Never Close Our Eyes jako novinka na Europě 2

17. května 2012 v 21:18 Charts
Druhý singl Adama Lamberta z alba Trespassing, Never Close Our Eyes, se už dostal i do našich končin a slovenská Europa 2 ho nasadila do své hitparády TOP 22 jako novinku. Tak všichni povinně hlasujeme ZDE!

Video ze zákulisí natáčení alba Trespassing

17. května 2012 v 20:43 Trespassing

Na internetu je již ke shlédnutí video z natáčení alba Trespassing, které je na DVD, které lze objednat spolu s Delux verzí Trespassing na oficiálních stránkách Adama Lamberta.
Pokud nemáte na to, objednat si tento balíček s DVD, tak ZDE se na video můžete podívat.