Duben 2012

Videoklip k Never Close Our Eyes

30. dubna 2012 v 14:01 Never Close Our Eyes
Podle slov Adam Lamberta, by se tento týden měl natáčet videoklip k druhému singlu z alba Trespassing, Never Close Our Eyes. Jeden fanoušek se na Twitteru ptal, zda jsou nějaké náznaky jak bude video vypadat. Adam opověděl, že už na tom pracuje s režisérem a moc se těší na natáčení.

Ze zatím nepotvrzeného zdroje se objevila informace, že na stránkách s nabídkami pro herce z LA, byl inzerát pro casting do Adamova videa - mělo by to být ve stylu světa po apokalypse, futuristické. Lidé jsou otroci, ale skupinka lidí a s nimi i Adam se vzbouří a vnesou zpět do světa barvy a energii. Je zájem o lidi s výraznýma očima, protože na ty bude kalden důraz a celkově nějak zajímavě vypadající. Tak to jsme zvědaví, jestli to tak doopravdy bude.

Info o vstupenkách na koncert v Polsku

29. dubna 2012 v 19:51 Perfomances
Jedna z polských Glamberts informovala na Twitteru o koncertě a vstupenkách na wroclavský koncert Queen a Adama Lamberta. Vstupenky budou k dostání na těchto stránkách - http://www.ticketteam.com.pl/pl/home - link na nákup ještě není aktivní. A budou v prodeji v pondělí reps. o půlnoci z pondělí na úterý! Jak se zdá nejlevnější bude za cenu 99 zlotých. K nákupu je třeba mít kartu Visa nebo MasterCard, měli by snad mít i možnost platit přes PayPal. Stránky jsou jen polsky takže základní slovíčka: bilet = vstupenka, bilety = vstupenky, kup bilet = kup vstupenku, jinak na pomoc se dá použít translate.google.cz kdybyste si s nějakými slovíčky nevěděli rady.
Hodně štěstí a trpělivosti při nákupu! Doufejme, že stránky nespadnou náporem kupujících.


Podle informací od fanoušků měly při předprodeji polské stránky velké problémy. Další prodej vstupenek bude od 7. května.

Adam Lambert v show Jimmy Kimmel Live!

28. dubna 2012 v 14:28 Perfomances

Ve čtvrtek v noci byl Adam Lambert hudením hostem v noční show Jimmyho Kimmela. Adam zazpíval pět písniček, svůj nový singl - Never Close Our Eyes, Trespassing, Cuckoo, Naked Love a Broken English. V tv se vysílalo pouze NCOE. Na YT kanálu show je ještě Trespassing. V článku Hollywood Reporter bylo zveřejněno i Naked Love. Další videa pouze nahraná fanoušky z publika.

Queen a Adam Lambert v Polsku oficiálně potvrzeno

28. dubna 2012 v 12:01 Perfomances

Koncert kapely Queen a Adama Lamberta 7.července v Polsku ve Wroclawi (Vratislavi) je už oficiálně potvrzený! V rámci jednodenního festivalu Rock in Wroclaw, zde kromě Queen vystoupí ještě Quano Apes a Ira.

Informace naleznete na polských stránkách: http://www.rockinwroclaw.pl/
Lístky budou od pondělí v prodejí ZDE, ještě neznáme konečnou cenu vstupenek, protože jak jsem pochopila je vstupenka na celý festival, a nevím zda bude možnost koupit jen na jeden koncert. Bližší info jak to bude se dozvíme až v pondělí se zveřejněním cen.

Působení BTIKM v t-music chart

26. dubna 2012 v 20:21 Charts

Dnešní vydání t-music chart na Evropě 2 bylo posledním dnem působení Adama Lamberta a singlu Better Than I Know Myslef. Úmístil se na 5.příčce, což je nejvýš za celých sedm týdnů. Po celou dobu jsme ho udrželi v první desítce. Díky všem kdo hlasovali!
Přehled umístění:
8.3 Novinka, 15.3. 7. místo, 22.3. 9. místo, 29.3. 10. místo, 5.4. 10. místo, 12.4. 7. místo, 19.4. 7. místo a 26.4. 5. místo.

Adam Lambert vystoupí s kapelou Queen v Polsku

24. dubna 2012 v 22:26 Media
Rocková legenda, britská kapela Queen vystoupí 7. července 2012 na Městském stadionu ve Vratislavi v rámci festivalu Rock in Wroclaw. Informaci nám potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů spojených s městským úřadem ve Vratislavi. Lístky jdou do prodeje v pondělí. Za nejlevnější lístek zaplatíme 89 zlotých.

Muzikanti z Queen plánovali 7. července vystoupit na festivalu Sonisphere v britském Knebworthu. Byl však na poslední chvíli odvolán. Na polském koncertě Queen zahrají 16 největších hitů, včetně We Are The Champions, Bohemian Rhapsody, Show Must Go On nebo I Want It All.

Kapela Queen vystoupí s novým zpěvákem Adamem Lambertem, americkým muzikantem, který se proslavil účasti v soutěži American Idol. Hudební kritici tvrdí, že je to jeden z nejváženějších hlasů na světě a je schopen zpívat na stejné úrovni jako Freddie Mercury, frontman skupiny, který skonal na začátku 90. let minulého století.

Queen vystoupí v Polsku vůbec poprvé. I kvůli tomu je jisté, že po lístcích se jen zapráší. Zvlášť k tomu, že nebudou nijak drahé. Nejlevnější budou už od 89 zlotých. Červencové koncerty v Londýně jsou již beznadějně vyprodané. Lístky jdou hojně na odbyt také v Moskvě, kde kapela vystoupí na začátku července. Právě odtud přiletí kapela do Vratislavi.

Před britskou kapelou vystoupí na Městkém stadionu kapela Guano Apes nebo IRA.

Přeloženo z wroclavkého deníku by lambertsource.blog.cz

Adam Lambert a band na zkoušce

23. dubna 2012 v 17:07 Twitter

V několika posledních dnech se díky Twitteru dozvídáme, že Adam Lambert a členové jeho doprovodé kapely zkoušejí na vystoupení. Nové členky - vokalistky Keisha a Octavia sdíleli fotku s Adamem ze včerejší zkoušky. A již pár dní předtím se o fotky podělila i basistka Ashley Dzerigian.
Nejbližší vystoupení na které se připravují bude 26.4. v show Jimmy Kimmel Live! Je to noční show, ve které je vždy na konci malý koncert. Dále by Adam měl vystoupit i v American Idolu, datum ale zatím není známo.

BTIKM v hitparádě TV Óčko

21. dubna 2012 v 20:09 Charts
Česká hudební TV Óčko nasadila singl Adama Lamberta - Better Than I Know Myself jako novinku do své hitparády, takže hlasujeme! http://ocko.idnes.cz/hitparada.aspx.
Dále ještě zahlasujte pro BTIKM v t-music chart. Je to poslední týden a Adam je na 7. místě, hlasování končí v podělí dve 12h: http://www.t-music.cz/t-music-chart/.

Never Close Our Eyes na VEVO

19. dubna 2012 v 10:21 Never Close Our Eyes
Druhý singl z alba Trespassing, Never Close Our Eyes, je teď na oficiální VEVO kanále Adama Lamberta. Pusťě si ho tam, ať mu zvýšíme shlédnutí!


Twitter Party 11

18. dubna 2012 v 11:02 Twitter
Adam Lambert dnes opět, po asi dvou měsícíh, využil svého Twitteru a vybídl fanoušky aby se ho ptali na to, co je zajímá o albu Trespassing. Během "Twitter párty" mohou fanoušci pokládat různé otázky, Adam si pak některé vybere a odpoví na ně.

Adam: Jsem rád, že si všichni užíváte ty ukázky na iTunes!! Jak víte, pracoval jsem na tom albu tvrdě - pro vás všecchny! :) Děkuju vám!
Twitter party!!! Pojďte, ptejte se mě na album.

Otázka: Kdy bude turné na podporu alba?
Adam: To ještě není jisté.

O: Jaká je tvá nejoblíbenější píseň na albu?
A: Miluji je všechny!!

O: Odkud máš ty leopardí kalhoty?
A: Haha, myslím, že to jsou džíny ze starého Kill City.

Trespassing k objednání na AO

17. dubna 2012 v 21:29 Trespassing

Dnes bylo na oficiálních stránkách Adama Lamberta http://www.myplaydirect.com/adam-lambert/ uvedeno k objednání album Trespassing. Kdo si již dříve předobjednal, byl mu zaslán e-mail pro upgrade jeho objednávky. Nabídka je velmi luxusní!
Základní verze CD - 12 písní, nebo
Delux verze CD - 15 písní.
A dále exkluzivní balíčky:
Fan edition: CD/DVD - Delux CD + DVD s videem BTIKM a z procesu nahrávání alba, nebo
Box Set: Fan edition + 6 litografií a album na vinylu, nebo
Trespassing Box set + Vaporsky print - výtisk/ obraz zvukové stopy (omezeno na 100 ks).

Ukázky z Trespassing na iTunes

16. dubna 2012 v 21:52 Trespassing
Dnes bylo na iTunes v některých zemích (zatím ne u nás) zveřejněno Trespassing k předobjednání (v zákaldní verzi - 12 písní) a jsou tam i ukázky k poslechu. Pokud máte iTunes nasměruje vás tento odkaz: http://bit.ly/HL9Jn3. Pokud nemáte můžete si je poslechnout poslechnout ZDE.

Singl Never Close Our Eyes zveřejněn

12. dubna 2012 v 18:31 Never Close Our Eyes
Po včerejším oznámení druhého singlu s názven Never Close Our Eyes, tu už dnes máme jeho konečnou verzi k poslechu na oficiálním soundcloudu Adama Lamberta ZDE.

Podle oficiálního vyjádření Sony Music Entertainment bude singl ke stažení na iTunes od 17. dubna, automaticky pro všechny, kdo si předobjednají delux verzi alba Trespassing. (Toto datum je zatím jen pro USA, v jinách zemích se může lišit.)
Pokud jste si již dříve předobjednali album na oficiálních stránkách adamofficial.com nic se nebojte, mělo by vám přijít oznámení o možnosti doobjednat delux verzi.

QUEEN s Adamem Lambertem vystoupí v Londýně

12. dubna 2012 v 15:40 Perfomances

Po zrušení letního festivalu Sonisphere, kde měl Adam Lambert vystoupit s Queen jako hlavní zpěvák, si s nimi přeci jen v Británii zazpívá. Kromě již ohlášeného koncertu v Moskvě a zřejmě i dalšího na Ukrajině jsou nyní oficiálně ohlášeny další dva v londýnském Hammersmith Apollo ve dnech 11. a 12. července. V oficiálním prohlášení na stánkách kapely Queen se píše: "Queen okamžitě začali hledat jiné místo, kde by mohli vystoupit, aby předešli zklamání fanoušků, kteří je chtěli vidět v Knebworthu. Kvůli Olympijským hrám ale bylo mnoho míst již rezervovaných. Vzheledm k tomu, že v historickém Hammersmithu již odehráli koncerty dříve, nápad, aby se to odehrálo zde, je lákal."

Never Close Our Eyes bude druhým single z Trespassing

11. dubna 2012 v 22:33 Trespassing

Adam Lambert zveřejnil na svém Twitteru informaci o druhém singlu z alba Trespassing - bude jím písnička Never Close Our Eyes, kterou napsal Bruno Mars. Producentem je Dr. Luke, jeden z nejvýznamějších prodicentů současnosti. Podílel i na Adamově prvním singlu Better Than I Know Myself, a také na jeho prvním albu, kde je podepsán pod titulní písní For Your Entertainment.
Pro zajímavost: ve Velké Británii to bude první singl z alba, Better Than I Know Myself tam jako singl nevyšel.

Trespassing na NewNowNext Awards 2012

8. dubna 2012 v 23:04 Perfomances
Na stránkách Logo TV již dnes bylo zveřejněno vystoupení Adama Lamberta z NNN Awards!


Nové vokalistky Adama Lamberta

6. dubna 2012 v 23:54 Band

Při vystoupení na NNN Awards zpívaly spolu s Adamem Lambertem jako doprovodné vokalistky Keisha Renee a Octavia Latrice. Vypadá to, že jsou novou součástí kapely. Adam je na svém Twitteru přivítal do Glamily.
Zatím o nich moc nevíme, Keisha se objevila loni v 10. řadě American Idolu a obě byly vokalistky zpěvačky Jill Scott.
Navíc na místě hudebního šéfa a hráče na klávesy nyní vytřídá Kevina Hastingse Brian London. Ten stejně jako Kevin hrál na klávesy pro Rihannu, dále pro Katy Perry, Cee-Lo Greena, B.o.B. a nebo Lady Gaga. A byl hudebním šéfem Bruna Marse, Taio Cruze nebo Jasona DeRula, jak se můžeme dočíst na jeho Twitter profilu.

Adam Lambert na NewNowNext Awards 2012

6. dubna 2012 v 11:44 Perfomances

Včera se v Los Angeles odehrálo vyroční předávání cen NewNowNext 2012. Diváci mohli sledovat přenos z červeného koberce, slavnostní předávání se bude vysílat v pondělí 9. dubna na Logo TV. Adam Lambert zde vystoupil s písní Trespassing. Účastnil se i loni, kdy uváděl vystoupení zpěvačky Robin. Show, která je zaměřena na queer komunitu, uváděla Kelly Osbourne.

Tracklist alba Trespassing

5. dubna 2012 v 10:57 Trespassing

Adam Lambert dnes na svém Twitteru zveřejnil finální seznam skladeb na Delux verzi alba Trespassing! Vychází 15. května v USA, v Evropě a ve světe se pak data trochu liší.

1. Trespassing
2. Cuckoo
3. Shady
4. Never Close Our Eyes
5. Kickin In
6. Naked Love
7. Pop That Lock
8. Better Than I Know Myself
9. Broken English
10. Underneath
11. Chokehold
12. Outlaws Of Love
13. Runnin
14. Take Back
15. Nirvana