Březen 2012

Sonisphere v Knebworthu zrušen!

29. března 2012 v 10:52 Perfomances

Letní festival Sonisphere, jehož britská část se měla konat v Knebworthu 6.-8. července, je zrušen. Adam Lambert zde měl vystoupit jako zpěvák kapley Queen. Na stránkách pořadatele se dnes objevilo oficiální prohlášení. O zrušení začaly kolovat zvěsti už včera odpoledne.

"S velmi těžkým srdcem a lítostí oznamujeme zrušení Sonisphere v Knebworthu 2012. Pořádání festivalu se ukázalo jako velmi náročné a těžší než jsme čekali. Posledních pár měsíců jsem tvrdě bojovali za udržení festivalu. Bohužel okolnosti způsobili, že bychom nemohli pořádat festival aby byly jak umělci tak návštěvníci plně uspokojeni...
Platby za vstupenky budou vráceny!"

Adam Lambert: Never Close Our Eyes acoustic

26. března 2012 v 15:17 Perfomances

Včera večer měl Adam Lambert další zastávku svého promo tour po Americe, tentokrát v Portlandu. Pro rozhlasovou stanici Live 95,5 vystoupil v prostorách Bing Lounge a během téměř půlhodinového vystoupení zodpovídal otázky od fanoušků a zazpíval písničky Better Than I Know Myself, odpremiéroval novou píseň - Never Close Our Eyes, kterou napsal Bruno Mars a dále ještě zazněla WWFM.

Video celého vystoupení ke shlédnutí na http://vimeo.com/39171766

Behind The Scenes z focení pro FAULT

26. března 2012 v 14:18 Photoshoots
Prestižní módní magazín FAULT zveřejnil video z focení pro jejich jarní číslo - Adam Lambert je na obálce, jarní číslo bude obsahovat další fotografie a rozhovor.


Časopis vyjde 31. března, pár fotek již bylo zveřejněno jako malá ochutnávka, viz článek ZDE.

Album Trespassing vyjde 15. května

23. března 2012 v 17:19 Trespassing
Dnes odpoledne zveřejnil Sony Music Global na svém Twitteru nové datum vydání alba Trespassing.

Adam Lambert to vzápětí potvrdil svým tweetem: Trespassing datum vydání!!! 15. květen!!!

Původně mělo vyjít 20. března a ke zpoždění došlo, protože Adam se na poslední chvíli rozhodl nahrát ještě další písničky. A jak v několika posledních rozhovorech uvedl, vydání nezáleží jen na něm ale hlavně na vydavatelství. Je to složitý proces, zvlášť když má být album vydáno celosvětově.

Ukázky písní z Trespassing

21. března 2012 v 14:45 Trespassing
Včera byly na webu hitpredictor.com, kde člověk může hodnotit písničky, ještě než jsou oficiálně vydány, zveřejněny 4 ukázky písní Trespassing, Cuckoo, Naked love a Never Close Our Eyes z alba Trespassing. Adam Lambert krátce na to na svém Twitteru zveřejnil odkaz na jejich poslech a taky hlasování, který z nich by měl být dalším singlem: http://twtpoll.com/i9r1ld.


Ke stažení jsou ZDE.

Adam Lambert nadále pokračuje v propagaci svého alba po Spojených státech. Jestli vás zajímá jeho přesný program, více informací najdete na http://adamlambertevents.wordpress.com/.

Better Than I Know Myself Remixy

12. března 2012 v 19:36 Better Than I Know Myself

Na oficiálních stránkách Adama Lamberta http://soundcloud.com/adamofficial byly zveřejněny tři remixy BTIKM. Před pár dny také Adam na svém Twitteru napsal, že již brzy vyjdou a sdílel cover.

Nové písničky z Trespassing - Cuckoo & Chokehold

9. března 2012 v 20:18 Perfomances

Ve čtvrtek večer vystoupil Adam Lambert i s kapelou v kompletní sestavě v Atlantě, na party magazínu JEZEBEL. Zazpíval písničky If I Had You, Whataya Want From Me, For Your Entertainment a Fever z minulého alba a také nové, kromě Trespassing, kterou jsme už slyšeli, taky Cuckoo a Chokehold. Videa nahraná z publika najdete zde: http://www.youtube.com/user/ladyrinehart#g/u.

Better Than I Know Myself jako novinka v T-music chart

8. března 2012 v 21:17 Better Than I Know Myself

V dnešním T-music chart na Evropě 2 byl jako novinka nasazen singl Better Than I Know Myself!
Nezapomeňte hlasovat i na slovenské Europě 2: http://www.europa2.sk/srv/www/content/sk/tim-a-show/show/top22/chart.shtml.

Adam Lambert nadále pokračuje v promo tour po Spojených státech.
Fotky z jeho dnešní návštěvy ve studiu stanice Q100 http://on.fb.me/ztYRXx a Star 94 http://on.fb.me/Azai4x v Atlantě.

Adam Lambert souhlasí s vydáním alba Beg For Mercy

2. března 2012 v 23:19 Adam Lambert

Na podzim loňského roku se rozhořel spor mezi Adamem Lambertem a vydavatelstvím Colwel Platinum, ktré vydalo album s názvem Beg For Mercy s Adamovým jménem. Jedná se o písně, které Adam Lambert napsal společně s Monte Pittmanem a nahrál v době, než šel do American Idolu, a byl smluvně vázán s tímto vydavatelstvím. Adam po zveřejnění alba odmítl mít s ním cokoli společeného, protože podle něj nevyjadřuje jeho současnou uměleckou vizi. Jeho nynější nahrávací společnost zasáhla a došlo ke stažení alba z internetového obchodu Amazon. Reakcí Colwel Platimun byla žaloba na Adama, že na to neměl právo a oni tyto písně mohou použít, protože k tomu dal ve smlouvě souhlas.
Spor se řešil několik měsíců, a nyní byl ukončen. Adam stáhl své námitky a souhlasil s použitím jeho písní a vystoupení z dob před Idolem s tím, že vyjadřovaly jeho tehdejší hudební vizi.
"Album ukazuje rockově ovlivněné vokály a styl skladeb je typický pro Adamovy hudební začátky", píše se v oficiálním vyjádření Colwel Platinum.

Adam Lambert na obálce magazínu FAULT

2. března 2012 v 17:51 Photoshoots
Dnes byly na Facebookové stránce anglického módního magazínu FAULT zveřejněny fotky Adama Lamberta, které ozdobí jejich příští číslo (vyjde 31. března). Rozhovor a focení proběhly na začátku ledna.

Adam Lambert také dále pokračuje v propagaci svého alba Trespassing. Od včerejška je v Coloradu, kde navštívil v jeho hlavním městě Denveru několik rozhlasových stanic. Dnes večer vystoupí na soukromém benefičním koncertu, který se koná v horském středisku Vail Colorado. Výtěžek akce jde na podporu výzkumu onemocnění cystická fibróza.