Únor 2012

QUEEN a Adam Lambert vystoupí v Moskvě

28. února 2012 v 15:16 Perfomances

Dnes bylo na oficiální stránkách skupiny Queen oznámeno další vystoupení kde s nimi zazpívá Adam Lambert. Půjde o koncert v moskevském Olympijském stadionu a odehraje se 30. června, jen týden před velmi očekávanou událostí, kterou je jejich vystoupení na festivalu Sonisphere (článek zde).
Olympijský stadion byl postaven pro Letní olympijsé hry konané v roce 1980. Jeho kapacita je v současnosti kolem 80 tisíc lidí (počet míst se může měnit podle konané události).

Aktualizace: Koncert bude pro 26 tisíc diváků. Bude to taneční koncert, takže podle nejnovějších informací tam bude fanouškovská zóna a taneční plocha plus samozřejmě VIP zóna. Lístky se budou prodávat nejspíš od příštího týdne.

Adam Lambert: Video chat pro Saturday Night Online

27. února 2012 v 22:21 Media
Adam Lambert v sobotu večer odpovídal na otázky v show SaturdayNight Online. Několik dní dopředu mohli fanoušci posílat své otázky pro Adama a z tisíců otázek pak bylo vybráno několik, které byly Adamovi zaslány a on na ně ve video chatu odpověděl.


"Ahoj Romeo tady Adam Lambert a budu teď odpovídat na otázky pro SaturdayNight Online, tak jdeme na to.

Otázka: Co bylo tvou největší inspirací, když jsi byl mladší?
Adam: V pop music to je Michael Jackson a Madonna, to byli moji král a královna. Jako první jsem ale objevil Paulu Abdul a jak mnozí víte, první koncert, který jsem viděl, byl její. Ale Michael a Madonna, jejich videa a písně mě hodně inspirovali. Kromě nich taky moji hudební učitelka: Lynne Broyles, Alex Urban byl vedoucí dětského divadla, kde jsem byl, a divadelní učitel na střední - Dough Smith a učitelka ve sboru Nancy Gray, ti na mě také měli velký vliv.

Adam Lambert na párty Eltona Johna

27. února 2012 v 20:47 Adam Lambert

V neděli se v Los Angeles předávali fimové ceny Oscar. Mnoho celebrit se účastnilo přímo, a stovky další na různých večírcích, kde se udílení promítalo. Adam Lambert se svým přítelem Saulim Koskinenem se zúčastnil 20-té výroční párty pořádané nadací Eltona Johna, která pomáhá lidem s AIDS. Výtěžek z akce, které se zúčastnilo na 900 hostů, tak půjde na jejich podporu. Na party se Adam setkal s mnoha svými přáteli - Katy Perry, Kelly Osbourne, a mnoha dalšími významnými osobnostmi.

Singl Better Than I Know Myself na Evropě 2

23. února 2012 v 19:39 Better Than I Know Myself
Třetí české nejposlouchanější rádio, Evropa 2, dnes v pořadu T-music chart představila singl Better Than I Know Myself jako "future hit". Doufejme tedy, že se nyní začne víc hrát. Už před týdnem ho zařadili do playlistu jednoho ze svých web rádií.

QUEEN + Adam Lambert na festivalu Sonisphere

20. února 2012 v 22:01 Perfomances
Dnes večer bylo oficiálně oznámeno jaké kapely zahrají na festivalu SONISPHERE. Jde o putovní rockový festival, který se odehrává v průběhu léta v několika zemích Evropy. Již několik týdnů se spekulovalo o tom, že ve Velké Británii vystoupí Queen spolu s Adamem Lambertem. Ten všechny spekulace popíral, ale konečně dnes to mohl potvrdit! Chvíli po oficiálním oznámení na stránkách http://sonisphere.co.uk/ na svém Twitteru napsal: "Jak již mnozí tušili, mohu nyní potvrdit: Queen mě pozvali, abych zazpíval na jednom velmi speciálním koncertu. Sonisphere v Knebworthu 7. července!
Omlouvám se, že jsem v minulých týdnech tomuto tématu vyhýbal, ale byl jsem požádán to držet v tajnosti. Bude to neskutečná noc!"

Koncert v Knebworthu bude speciální z toho důvodu, že se zde odehrál poslední koncert Queenů s Freddiem Mercurym v srpnu roku 1986. Bryan May k tomu říká: "Podle dopisů, které mi chodí, to mnoha lidem udělá radost. Je to pro nás významné a jsem si jistý, že Freddie by Adama schválil. A jaké lepší místo k opětovné návštěvě a pocítění těch emocí než v Knebworthu? Bude to velké."

Newyorské promo Adama Lamberta

19. února 2012 v 15:20 Perfomances

Jak už jsme vás informovali, Adam byl tento týden v New Yorku, kde pokračovalo jeho promo. Vystoupil v několika rozhlasech v New Yorku a dalších městech poblíž, kde vždy zodpověděl dotazy od fanoušků, zazpíval písničky BTIKM a WWFM za doprovodu Kevina Hastingse, svého klávesáka, který ho ale tentokrát doprovodil na kytaru.
Adam si ve svém plném rozvrhu našel čas i na návštevu muzikálu Priscilla, královna pouště a módní přehlídku, jednu z mnoha v rámci Fashion weeku.

Fotky z přehlídky The Blonds najdete zde: http://twitpic.com/photos/adam_pictures

Adam Lambert: Album ještě není hotové, datum vydání se posunuje

15. února 2012 v 20:58 Media
Adam Lambert je tento týden v New Yorku, kde pokračuje v propagaci svého alba Trespassing. Poskytuje rozhovory mnoha rozhlasovým stanicím a dochází i na živá vystoupení a setkání s fanoušky.
Už v několika nedávných rozhovorech jsme od něj na otázku, kdy vychází album, slyšeli odpověď "Mapril" spojení slov March (březen) a April (duben). Což u fanoušků vyvolalo obavy, že vydání alba se opět oddaluje. Je to tak a Adam to v rozhovoru pro Z100 vysvětlil.


"Ještě nevím přesné datum. Vím, že to je těžké a lidi to štve, ale ještě to není dokončené. Musí se to dokončit. Děláme na poslední chvíli nové písně, jsou vážně dobré, s Dr. Lukem, takové rádiové hity. Je to pro vaše dobro i když to čekání je těžké. Je to z dobrého důvodu. Bude to úžasné."

Adam Lambert odpovídá na otázky v rozhovoru s Byronem Cookem

14. února 2012 v 14:59 Media
Dnes bylo zveřejněno další video z rozhovoru natáčeného v lednu mezi Byronem Cookem, australským moderátorem, a Adamem Lambertem. Fanoušci měli možnost posílat otázky pro Adama, z velkého množství samozřejmě mohl vybrat jen několik.
(pozn. Pro ty kteří nevědí, Byron občas naráží na to, že ho Adam odmítl a že tím pořád trpí. Před 2 lety spolu dělali rozhovor, kde Byron říkal Adamovi, že se mu líbí a jestli by s ním nešel na večeři, ale Adam ho odmítl s tím, že není jeho typ. Vše samozřejmě v legraci, protože Byron má rodinu ;))


Byron: Kdo tě zná lépe než ty sám, kromě lidí z rodiny?
Adam: Můj přítel.
Byron: Vážně to sem budeš zatahovat?
Adam: Tak to je, je to o důvěrnosti.

Adam Lambert v zákulisí Grammy 2012

11. února 2012 v 15:54 Media
V neděli 12.2. se budou v Los Angeles předávat ceny Grammy za rok 2011. Pár dní předem je v zákulisí Staples Centra možnost vidět různé osobnosti, které poskytují rozhovory pro nespočetné rozhlasové stanice. Objevil se zde i Adam Lambert a poskytl několik rozhovorů, kde mluvil o novém albu, módě, svém životě, utajovaném vystoupení s Queen atd.
Adam Lambert se letos Grammy neúčastní, pokračuje v promo turné.

Rozhovory k poslechu zde:

Fotografie např. zde:

Better Than I Know Myself v TOP 22 Europy 2

9. února 2012 v 21:11 Better Than I Know Myself
Slovenská rozhlasová stanice Europa 2 dnes ve své hitparádě TOP 22 zařadila jako jednu z novinek i singl Adama Lamberta - Better Than I Know Myself. Hlasujte pro něj až do úterý ZDE.

Adam Lambert: Mix Unplugged in Stockholm

8. února 2012 v 15:00 Perfomances
V neděli měl Adam Lambert v rámci promo turné již třetí akustické vystoupení. Po rakouském Zell am See, a Londýně tak zazpíval stejnou sestavu písniček také ve švédském Stockholmu. Rádio Mix Megapol zveřejnilo na svém YT kanálu záznam písniček Better Than I Know Myself a Whataya Want From Me.


Adam měl svůj nový singl zazpívat také na galavečeru XQ Gaygalan 2012, který se natáčel v pondělí. Bohužel ze zdravotních důvodů musel své vystoupení zrušit. Dostal horečku a nebyl schopný zpívat. Fanouškům se omluvil a doufá, že jim to při další návštěvě vynahradí.

Twitter Party 10

4. února 2012 v 16:35 Twitter
Adam Lambert v minulých dnech, během svého evropského promo turné, navštívil Rakousko a Neměcko, kde poskytoval rozhovory pro rozhlasové stanice a navštívil i redakci časopisu BRAVO. Poté se přesunul do Londýna, kde rozhovory pokračovaly. Ve čtvrtek Adam zavítal například do redakce lifestylového magazínu Heat a prostřednictvím jejich Twitter profilu odpovídal na dotazy fanoušků.

Otázka: Bude před vydáním desky ještě další singl?
Adam: Možná.

O: Hej Adame! Znamenalo by pro mě moc, kdybys mi popřál hodně štěstí pro naši školní premiéru představení Bídníci.
A: Hodně štěstí při premiéře!!! Zlom vaz

O: Na který song z Trespassing se těšíš nejvíc, až ho budeš zpívat naživo?
A: Všechny!

O: Zajímá mě jestli píseň dříve označená jako "Freak Flag" bude na albu a jestli ano jak se jmenuje teď?
A: To nebyla píseň, byl to rozpracovaný text, došlo ke změnám, všichni tomu věnujete moc velkou pozornost!

Premiéra Better Than I Know Myself

3. února 2012 v 9:21 Better Than I Know Myself
Přesně v 9h byl zveřejněn na VEVO kanálu Adama Lamberta videoklip k prvnímu singlu Better Than I Know Myself z desky Trespassing!
Video režíroval renomovaný norský režisér a fotograf Ray Kay, který s Adamem spolupracoval už na videu k písni For Your Entertainment. Natáčení klipu trvalo přes 20 hodin a výsledek stojí za to!


Upoutávka: Better Than I Know Myself

1. února 2012 v 10:28 Better Than I Know Myself
Dnes ráno Adam Lambert zveřejnil 39 vteřin trvající upoutávku na klip k singlu Better Than I Know Myself. Premiéra již tento pátek!