Adam Lambert: Rozhovor pro Virgin Radio

16. ledna 2012 v 14:16 |  Media
V minulém týdnu Adam Lambert poskytl několik rozhovorů pro rádia. Přinášíme vám překlad jednoho z nich - pro kanadské Virgin Radio.Adam: Hej, Cousin Vinny.
Cousin Vinny: Hej, jak se vede?
Adam: Dobře, a jak tobě?
Cousin Vinny: Velmi dobře, díky moc, že jsi si našel pár minut, cením si toho.
Adam: Je mi potěšením.

Cousin Vinny: Jak jsi se měl, jak všechno jde?
Adam: Mám se skvěle, jsem moc nadšený, že vydávám svou novou hudbu.
Cousin Vinny: Jo, je pravda že jsi dělal 20hodin na videu?
Adam: Jo, to natáčení bylo bláznivě dlouhé, ale mám důvěru v ten koncept. Nemůžu teď prozradit o čem to je, ale myslím, že to lidi překvapí, protože je to trochu něco jiného, než byste čekali podle tématu písně.
Cousin Vinny: Ok, kdy to bude uveřejněno
Adam: Ještě nemám datum, ale brzy - během několika týdnů.

Cousin Vinny: Super, chybíš nám tady v Montrealu, když jsem řekli, že s tebou budeme mluvit, Twitter úplně explodoval, dostávali jsem otázky ne jen od lidí z Montrealu, ale z celého světa! To je prostě šílené!
Adam: Jé, miluju Montreal, měli jsme tam skvělý koncert, když jsem byl na turné. A nedávno, v létě, jsem tam jeden večer vystupoval, úžasné publikum.
Cousin Vinny: Co se ti líbí na našem městě, měl jsi čas si ho prohlédnout?
Adam: Tak předně lidé jsou tam krásní, kluci i holky, všichni. Líbí se mi ten vliv francouzské kultury, jazyk - je to velmi krásné. A je tam takový pocit volnosti, šel jsem se projít a do restaurací, nakupoval…Úžasné město.
Cousin Vinny: A Montreal tě zbožňuje, byli jsme jedni z prvních v Severní Americe kdo přinesl tvůj singl.
Adam: Jo slyšel jsem, to je paráda!
Cousin Vinny: Jsme pyšní, že jsme to mohli udělat. Mám nápad, nechceš tu oslavit svoje 30té narozeniny?
Adam: No já tou dobou budu v Evropě.
Cousin Vinny: Jaké máš plány na svoje narozeniny?
Adam: Ještě nevím, nevím totiž kde přesně budu, nejspíš budu zpívat, nevím..Jsou to 30tiny takže na jednu stranu se fakt těším a na druhou se trochu bojím.
Cousin Vinny: Hej, každý se tam jednou dostaneme.
Adam: Jojo, myslím, že je pravda co se říká, že když vám je 30 tak se věci tak nějak vyjasní a sednou si, takže já nějak cítím, že se to stane.

Cousin Vinny: Jo jsem si jistý. Pojďme si říct o Trespassing, kdy to vychází?
Adam: 20. března, je to vážně skvělý nápad, jsou to jakoby dvě půlky jednoho celku. Jedna část prozkoumává světlou stránku a druhá tu temnou. Na té světlé jsou songy které jsem napsal, jsou ovlivněny funkem a disco, na house muzikou 90.let, mají skvělý podklad a rytmus, hodně vedené hlasem, rock and roll, hodně živé a rytmické…Ta světlá část je o zamilování se, osvobození, párty, bytí tím, kým jste. A na druhou stranu, ta temná část prozkoumává témata jako ztráty a zlomená srdce, zranitelnost a nesnáze. Vytvořili jsme songy jakoby v dubstepu a v takovém industriálním zvuku, jako 90. léta - elektronické a rockové zvuky.
Cousin Vinny: Super a nějaká spolupráce, o které chceš mluvit?
Adam: Joo, titulní píseň byla napsaná s Pharrellem Williamsem. Když jsme přišel do studia několik minut jsme si připadl jako totální blbec, protože on je ten nejskvělejší člověk na zemi. Ne že by mě on přiměl se tak cítit, to já jsem byl tak nějak vystrašený. Ale spojili jsem se na intelektuální, filozofické úrovni a napsali tenhle úžasný song. O tom být outsider, ale nenechat se tím brzdit.
Cousin Vinny: Dobře, netušil jsem, že Adam Lambert může výt vyděšený, co tě ještě děsí?
Adam: Věř mi, je toho dost. Co je fajn na tomhle album, je že nechává lidi nahlédnout trochu hlouběji do toho, jak pracuji. Jsou časy kdy najdu sílu být tím, kdo jsem, ale někdy je to matoucí a smutné, a je to těžké. To je to, co druhá část alba prozkoumává. A přestože je to velmi osobní a emočně upřímné, doufám, že se lidé budou moci s těmi písněmi ztotožnit, ta témata jsou dost univerzální. Mým cílem, je že bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete porozumět těm textům. To je to co lidi spojuje.

Cousin Vinny: Nemůžu se dočkat! Twitter teď úplně exploduje. Na tobě je skvělé, že lidi - tvoji fanoušci jsou tak loajální, to je neskutečný!
Adam: Jsou úžasní, nebýt jich nedělal bych teď druhé album…Tohle je pro ně, zvedá to oponu o mé realitě, tím, že mě lépe poznají doufám, že lépe poznají i sebe
Cousin Vinny: Těším se na to. Adame, rád bych se tě teď rychle zeptal na něco, nemusíš odpovídat, jestli nechceš ale viděl jsem titulky o tom co se stalo ve Finsku, to bylo bláznivé že?
Adam: Jo to bylo. V podstatě, když jsem se od toho chtěl oprostit, já a Sauli jsem se tomu zasmáli, tak jsme se s tím v tu chvíli vyrovnávali. Dobrá zpráva je, že nikdo nebyl zraněn, nebylo to to, co z toho udělali, nebyl to žádný násilný útok. Dá se říct, že to byl velmi nedospělý, opilecký zmatený moment. Já za to převzal veškerou odpovědnost a nechávám to být, s určitým uvědoměním. A jako pár jsme se rozhodli změnit náš životní styl, žít zdravěji. Největší co si z toho chvi vzít je, že mám to štěstí být vzorem pro mnoho mladých, a tohle není chování, které by bylo nejlepším příkladem. Beru to negativní a snažím se to změnit na pozitivní, snažím teď být víc zodpovědný za svoje chování. Dlužím to svým fanouškům, své rodině a svým milovaným.
Cousin Vinny: To je to co na tobě mám rád, přiznáš zodpovědnost, díváš se na sklenici raději jako na půl plnou než na půl prázdnou, bereš to pozitivně.
Adam: To je to jediné, co můžeš dělat. Když se stane nějaká věc, chyba, incident, musíš se z toho poučit.
Cousin Vinny: Jo, myslím, že každý někdy zažil opilecké zatmění.
Adam: Jo komu se to někdy nestalo, pravda.

Cousin Vinny: Adame, bylo mi potěšením, díky za rozhovor, těším se nashledanou.
Adam: Těším se, díky.
 


Komentáře

1 PeT PeT | 16. ledna 2012 v 16:47 | Reagovat

Jéééé... Těšim! :)

2 *Tom* *Tom* | Web | 16. ledna 2012 v 17:21 | Reagovat

ve Finsku se chlastá pořád.lol

3 Zuzu Zuzu | Web | 17. ledna 2012 v 19:21 | Reagovat

finská vodka byla na Adámka moc silná no =D ale co už, to se může stát každýmu, hlavně že to bere tak, jak to bere =))) díky za překlad =)

4 christian louboutin sale christian louboutin sale | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 2:14 | Reagovat

Q. When does a cart come before a horse?
http://www.wireshoes.net/short-boots.html

5 replica breitling superocean heritage watches replica breitling superocean heritage watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:57 | Reagovat

I completely agree with the above comment.
http://www.latewatches.com/cartier-classic.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama