Leden 2012

Adam Lambert na akci Q-Snowcase

30. ledna 2012 v 15:01 Perfomances

Včera vystoupil Adam Lambert spolu se svou kapelou, ve složení Tommy Joe Ratliff (kytara), Isaac Carpenter (bicí), Kevin Hastings (klávesy, doprovodné vokály), v rakouském Zell am See. Akci Q-Snowcase pořádalo rádio Q-Music, které vysílá v Belgii a Nizozemsku. Adam v akustickém setu zazpíval písničky Fever, Better Than I Know Myself, Outlaws Of Love, Whataya Want From Me a jako poslední novinku Trespassing.
Live stream byl přetížený, takže se občas zasekl, při Trespassing se pak vysílání přerušilo, ale máme aspoň kousek!
Fotky z akce najdete zde.
Fever

Adam Lambert slaví 30. narozeniny

29. ledna 2012 v 14:24 Adam Lambert

Dnes, 29.ledna, slaví Adam Lambert své 30. narozeniny. My mu k tomuto jubileu přejeme z celého srdce vše nejlepší, hodně štěstí, lásky a mnoho úspěchů s novým albem Trespassing! :)

Adam je nyní v Evropě, dnes konkrétně v Rakousku, kde bude večer vystupovat na akci Q-Snowcase. Show, kde kromě Adama Lamberta vystoupí například belgická zpěvačka Kate Ryan, DJ Antoine a další, začne po 21. hodině a bude přenášena on-line na stránkách: http://q-music.be/home (nebo http://www.q-music.nl/page/splash4).

Adam Lambert pro Yahoo! Music (pokračování)

28. ledna 2012 v 19:50 Media
Před pár dny jsme vám přinesli překlad rozhovoru s Lyndsey Parker z Yahoo! Music jednoho z mnoha, které Adam v rámci probíhající propagace svého alba Trespassing poskytl. Dnes tu máme jeho pokračování.


Lyndsey: Tohle byly ty rychlejší písně. Další, co jsem slyšela, byly z té temnější stránky. Třeba Underneath, která je opakem těch předchozích, je to asi ta nejzranitelnější…
Adam: Jo ta nejzranitelnější píseň. Není tam ani moc rytmus, blíží se to hodně písni bez hudby, má to takovou atmosféru. Je to srdcervoucí píseň. Někdy, což znám i z vlastní zkušenosti, kdy se necítíte dobře, jste zranění, procházíte si něčím, si nasazujete masku a předstíráte ale pod povrchem se děje něco jiného. Ještě teď je to pro mě těžké a potýkám se se sebeúctou, pochopením, někdy se potýkám s tím být prostě šťastný. Všichni tím procházíme.
L: Je tam věta, "Každý chce mluvit o tom exotovi, a nikoho nezajímá co cítí". Je to něco, co si podle tebe lidé mohou o tobě myslet?
A: Jo, někdy lidé chtějí někoho jako já odepsat, je to exot, pryč s ním. Ale já jsem člověk, nejsem jen jednorozměrný, nikdo není. Písně na albu jsou velmi osobní, ale doufám, že jejich témata jsou dostatečně univerzální, že každý kdo to uslyší si řekne, jojo taky to tak mám. Myslím, že každý kdo si prochází něčím těžkým, to zakrývá. O tom je ta píseň.

Video z natáčení Better Than I Know Myself

27. ledna 2012 v 10:10 Better Than I Know Myself
Na oficiální YT kanálu Adama Lamberta AdamLambertVEVO bylo dnes zveřejněno video ze zákulisí natáčení Better Than I Know Myself. Premiéra videa byla odložena z pondělka na pátek 3. února! Kdo se těší? :)


Premiéra Better Than I Know Myself bude 30. ledna

26. ledna 2012 v 10:57 Better Than I Know Myself
Adam Lambert dnes ráno na svém Twitteru zvěřejnil datum premiéry videoklipu k singlu Better Than I Know Myself. Bude to 30. ledna! Nejspíš je toto datum vybráno záměrně, protože den předtím Adam oslaví své 30-tiny.
Tou dobou bude Adam již v Evropě, kde bude propagovat své album. Právě 29. ledna bude na akci Q-music Snowcase v rakouském Zell am See a rozhlasová stanice Q-music, která celou akci pořádá, má prý pro něj připravené překvapení. V dalších dnech pak bude poskytovat rozhovory v Německu, Velké Británii a Švédsku.

Adam Lambert pro Yahoo! Music

25. ledna 2012 v 20:52 Media
V posledních dnech poskytuje Adam jeden rozhovor za druhým v rámci propagace alba Trespassing. Za několik dní ho přijede propagovat i do Evropy. Dnes vám přinášíme překlad rozhovoru, kde Adama zpovídá Lyndsey Parker z Yahoo! Music.


Lyndsey: Tohle je vzrušující příležitost, jsem nadšená, že jsi nadšený z nového alba. Je to 2 roky 2 měsíce, 3 hodiny…
Adam: Wow máš to spočítané.
Lyndsey: Jo dnes je 23. takže je to přesně. (pozn. For Your Entertainment vydáno 23.11. 2009)
Adam: Jsem připravený, měl jsem spoustu času, který jsem potřeboval, což je skvělé. Fanoušci určitě poukáží na to, že bylo řečeno bude to tohle datum, tohle datum…ale nebylo to ještě hotové. Nejdůležitější je, že je to skvělé album, je jednotné.

Trespassing (Album Cover)

24. ledna 2012 v 8:45 Trespassing
Adam Lambert dnes časně ráno zveřejnil přes sociální síť Twitter oficiální cover jeho druhé studiové desky Trespassing. Následovník jeho úspěšné prvotiny For Your Entertainment vyjde 30. března, přičemž práce při nahravání materiálu mu zabrali téměř celý loňský rok. Adam Lambert byl zároveň výkonným producentem celé nahrávky, která nám má ukázat jeho osobnost ze všech úhlů pohledu a škála žánrů se bude stejně jako jeho několik zobrazení prolínat.

Předzvěstí blížící se nahrávky je píseň Better Than I Know Myself, která se začíná pomalu nasazovat do rádií po celém světě. Autorský podíl na téhle písni zanechali Claude Kelly a Dr. Luke, na celé desce ještě spolupracovali Nile Rodgers, Sam Sparro nebo Pharell Williams.

Twitter Party 9.0

21. ledna 2012 v 18:45 Twitter
Adam Lambert se včera při čekání na letišti v San Francisku nejspíš nudil, a tak se rozhodl poučit fanoušky ohledně hudební teorie. Byla to taková osvětová Twitter party J.

Adam: Trochu hudební osvěty: FALZET: Není to plný, hlasitě zpívaný, hrudní tón. Je to malý, lehký hlavový tón. Často špatně chápáno. Nechci být hrubý, ale často tak popisují můj hlas, ale já falzet téměř nepoužívám.
Mým nejoblíbenějším příkladem hříšného falzetu je v písni "Kiss" od Prince. Plný hrudní tenor je v "Open Arms" od Journey. Chápete ten rozdíl?

Otázka: Jak se nazývá to když se hlas ve výškách jakoby třese?
Adam: To je vibratto. ;)

O: Kdy jsi při zpívání použil falzet?
A: Na minulém albu je v písni Broken Open, A Loaded Smile a pak slova "eyes, baby eyes" v Music Again.

Adam Lambert: Rozhlasové promo v San Francisku

21. ledna 2012 v 12:05 Media

Adam Lambert v průběhu včerejšího dne navštívil několik rozhlasových stanic v San Francisku. V rámci promo tour poskytl rozhovory, které se týkaly jak nového alba Trespassing, American Idolu, jeho osobního života, jeho životosprávy, stylu, plánů do budoucna atd. Došlo i na Meet and Greet s fanoušky. Fotky jsou ke shlédnutí na stránkách jednotlivých rádií a části rozhovorů jsou natočeny i na video a k dispozici na YT:
Rádio Star 101,3
Fotky: http://bit.ly/zSL0rZ
Video: http://youtu.be/OLwbXjLhq0w

Rádio Alice 97,3
Fotky: http://bit.ly/zaW8qR

Rádio NOW 99,7
Fotky: http://997now.radio.com/2012/01/20/adam-lambert-photos/
Část rozhovoru na videu: http://youtu.be/oL0HRTukOdo

Celé rozhovory jsou k poslechu zde.

Adam Lambert: malá ukázka z videa k Better Than I Know Myself

20. ledna 2012 v 15:25 Better Than I Know Myself

Adam Lambert dnes na svém Twitteru sdílel fotku, která je z připravovaného videa k singlu Better Than I Know Myself. Datum vydání videa zatím není známo, ale bude to prý "brzy" jak sám napsal v úterý a přiložil další obrázek:


Rozhovor v The Ellen DeGeneres Show

19. ledna 2012 v 17:48 Perfomances
Jak již víte, Adam Lambert vystoupil v populární talk show americké bavičky Ellen DeGeneres se svým novým singlem Better Than I Know Myself. Smyslem jeho návštěvy však nebyla jen propagace pilotního singlu z připravované desky, ale také poskytnutí interview, kde nejvíce hovořil právě o chystané druhé placce.

"Deska je v první řadě opravdová. Mým cílem při nahrávání bylo, abych se podílel na všech písničkách, které by obsahovaly kus mého života, a jednoduše byl upřímný. Můžeme se také na to dívat z pohledu, že první polovina je opravdu bezstarostná, funková, trochu nestoudná a rychlá. Prostě hudba, při které se můžete bavit. Zato druhá polovina desky je více introspektivní, pomaleší, tvořena hlavně baladami. Zjednodušeně řečeno, písně o srdečních záležitostech. Protože s každými výškami, přicházejí i pády. Proto jsem chtěl vytvořit široký záběr toho, kdo opravdu jsem," uvedl Adam Lambert o konceptu desky Trespassing.

Adam Lambert vystoupil v The Ellen DeGeneres Show

19. ledna 2012 v 17:13 Perfomances
Již podruhé během dvou dnů se objevil Adam Lambert na obrazovkách amerických domácností za účelem propagace svého nového singlu Better Than I Know Myself, který je předzvěstí blížící se druhé studiové desky Trespassing. Od minulého týdne, kdy Adam Lambert navštívil několik amerických rádiových stanic, je propagace nové tvorby v plném proudu a v následujících dnech se čeká ještě další progres. Vše by se mělo projevit v číslech prodeje singlu a také jeho pohybu v singlových žebříčcích směrem nahoru, o obou vás budeme samozřejmě informovat.


Adam Lambert: Better Than I Know Myself poprvé živě

18. ledna 2012 v 10:00 Perfomances
Adam Lambert byl dnešním hudebním hostem v The Tonight show with Jay Leno. Fanoušci a diváci tak mohli slyšet jeho nový singl Better Than I Know Myself poprvé živě!

VideoBam.com

Měli jsem také možnost vidět nové složení Adamovy kapely. Tommy Joe Ratliff je nyní hlavním kytaristou. Jeho původní místo basisty převzala talentovaná hudebnice Ashley Dzerigian. Na bicí hraje Isaac Carpenter a na klávesy a jako doprovodný hlas se představil Kevin Hastings, který je nyní novým hudebním šéfem Adama Lamberta. Je to zkušený hudebník, který hrál například pro Rihannu, Eminema, Jay-Z, Lady Gaga, Fall Out Boy, Justina Timberlakea a další.

Několik fotek z vystoupení si můžete prohlédnout zde .

Adam Lambert: Rozhovor pro Virgin Radio

16. ledna 2012 v 14:16 Media
V minulém týdnu Adam Lambert poskytl několik rozhovorů pro rádia. Přinášíme vám překlad jednoho z nich - pro kanadské Virgin Radio.


Byron Cooke: Další názvy písní z alba Trespassing

12. ledna 2012 v 23:31 Media
Včera Adam Lambert a Byron Cooke, moderátor australského rádia, natáčeli interview (mělo by později být k dispozici i na Youtube). Byron se na svém blogu podělil o dojmy z rozhovoru a měl i možnost poslechnout si písně z alba Trespassing a něco málo o nich prozradit!

Zpráva od Adama

11. ledna 2012 v 16:50 Adam Lambert
Adam Lambert napsal na svém blogu na stránkách oficiálního fanklubu novou zprávu pro fanoušky.

Šťastný Nový rok Glamberts!
Chyběli jste mi! Moc se omlouvám, že jsem byl pryč tak dlouho, ale velmi jsem se soustředil na tvorbu svého nového alba, které, jak mnozí víte, má název Trespassing. Byla to vzrušující zkušenost skládání a produkce, ale taky to bylo náročné a pohltilo to hodně času.

Poslední dva roky byly pro mě byly časem změn. Světové turné pro mě bylo úžasné dobrodružství a já jsem chtěl vytvořit písně, které zachycovali šílenou radost těch nejdivočejších nocí. Také jsem chtěl vytvořit hudbu která by prozkoumávala i druhou - temnější stránku této radosti. Mám pocit, že každý má problémy jak se světlými tak stinnými stránkami a já vás chci pozvat, abyste vstoupili do mého srdce a pochopili, jak mezi nimi nacházím rovnováhu.

Už jste dostali první ochutnávku z alba, kterou je singl Better Than I Know Myself. Díky všem za ohromnou lásku a podporu písně, znamená to pro mě hrozně moc, protože ta píseň je velmi osobní. Díky síle opravdové lásky cítíte, že je nemožné žít bez toho druhého.

A vám všem - chci každému z vás poděkovat za to, že trpělivě čekáte, až tahle nová kapitola našich životů začne.

Adam

První fotografie z natáčení nového videoklipu

9. ledna 2012 v 19:22 Better Than I Know Myself
Včera se na síť dostala první fotografie Adama Lamberta z natáčení jeho nového videoklipu k písni Better Than I Know Myself, která slouží jako předzvěst blížícího se druhého studiového alba Trespassing. Videoklip se pod dohledem několika profesionálů natáčel v Los Angeles a na place celý tým strávil dvacet hodin. Adam Lambert poté výsledek dvoudenního pracovního nasazení popsal na Twitteru: "Videoklip k Better Than I Know Myself byl dotočen. Skončili jsme těsně před čtvrtou hodinou ranní. Dvacetihodinová intenzivní práce. Děkuji celému úžasnému týmu. Nemůžu se dočkat, až to uvidíte."

Adam Lambert vystoupí v The Tonight Show with Jay Leno

7. ledna 2012 v 20:39 Media
Očekávaný televizní debut Adama Lamberta s jeho novým singlem Better Than I Know Myself pravděpodobně proběhne již 17. ledna v populární americké talk show The Tonight Show With Jay Leno, která se tedy bude vysílat o dva dny dříve než potvrzené vystoupení v talk show bavičky Ellen DeGeneres. Přirozeně se očekává, že v následujících dnech budou oznámeny ještě další termíny sloužící k propagaci pilotního singlu z očekávané desky Trespassing. Následující vystoupení by měly výrazně zvýšit prodeje singlu a zvýraznit jeho postup v hitparádových žebříčcích.

Zde se můžete podívat na dva roky staré vystoupení Adama Lamberta v The Tonight Show With Jay Leno s písní Sleepwalker.

Adam Lambert natáčí videoklip k Better Than I Know Myself

7. ledna 2012 v 0:20 Better Than I Know Myself
Již od brzkého rána se na internetu začínají objevovat informace o natáčení videoklipu Adama Lamberta k jeho prvnímu singlu Better Than I Know Myself. Natáčení probíhá v Los Angeles a zatím nebyly poskytnuty žádné podrobnější informace jak o podobě videa, tak o předběžném termínu vydání. Co je však důležitější, režie videa se chopil renomovaný norský režisér a fotograf vystupující pod pseudonymem Ray Kay, který s Adamem Lambertem už dříve spolupracoval na videoklipu k jeho debutovému singlu For Your Entertainment. Jeho práci si ještě můžete spojit s videoklipy od Britney Spears (Till The World Ends), Justina Biebera (Baby) nebo například Cheryl Cole (Fight For This Love).

Better Than I Know Myself vstoupilo do hitparád

6. ledna 2012 v 21:43 Charts
Téměř před minulým měsícem začal digitálně vycházet nový singl Adama Lamberta, který postupně do svých playlistů zařadily i rádiové stanice. Oba dva faktory se spolu sešly a odrazily se v oficiálních singlových hitparádách ve Spojených státech a Kanadě. Better Than I Know Myself se tradičně nejlépe dařilo v Kanadě, kde singly Adama Lamberta dosahovaly vždy skvělých výsledků. Tentokrát singl začíná svou cestu žebříčkem na 56. místě. V sousedních Spojených státech byl výsledek o dvě desítky horší a singl startoval jako novinka na 76. pozici.

Tenhle týden se píseň v americké nejlepší stovce singlů neobjevila, s čímž se však vzhledem k urychlenému datu vydání počítalo. Největší postup singlu žebříčkem se očekává až v následujících týdnech, kdy se mu dostane výraznější propagace spojené s vydáním desky. Pozitivním jevem je, že o singlu začíná psát hodně médií jako o jedné z nejlepších skladeb prvního kvatrálu letošního roku.