Charity:water děkuje fanouškům Adama Lamberta

5. září 2011 v 17:13 |  Media
Oficální internetová stránka charitativního projektu charity: water vydala v průběhu týdne tiskové prohlášení, ve kterém vyjádřila svůj dík všem lidem, kteří tenhle skromný projekt podpořili. Největší část díku putovala k fanouškům Adama Lamberta, kteří k projektu přispěli vybranou částkou převyšující 320.000 amerických dolarů. Adam Lambert se do ambiciozního projektu charity:water zapojil na začátku letošního roku s cílem vybrat pro oblasti postižené nedostatkem pitné vody 29.000 amerických dolarů, které by symbolizovali jeho devětadvacetileté narozeniny.

Fanoušci Adama Lamberta se jeho výzvy a nápadu doslova chytli a počáteční bank překonali v průběhu necelých šesti hodin. Hranice byla později navýšena na 290.000 amerických dolarů, které se však také podařilo lehce překonat. Ve výsledku se kampaně zúčastnilo přes 5.000 fanoušků Adama Lamberta, kterým se podařilo vybrat rekordní částku putující na konto projektu.

Na děkovné video se můžete podívat zde a v celém článku na překlad tiskové zprávy.
Na Twitteru Lambert CZ_SK si můžete kromě aktuálních novinek přečíst povedený překlad z rok starého rozhovoru před předáváním kanadských výročních cen Much Music Video Awards.


"Glamberts! Charity:water dnes slaví své páté narozeniny. Ale tohle jubileum není o nás, je o vás. Vy jste se připojili k naší misi ukončit krizi nedostatku vody. Podpořili jste naši kauzi a tím jste nás inspirovali.

Proto chceme říct díky.

Za dobu pěti let se podařilo charity:water zajistit pitnou vodu pro více než dva miliony lidí.

Nikdy by se nám to bez vás nepodařilo. Děkujeme vám."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama