Září 2011

Adam Lambert s Heidi Klum - část druhá

29. září 2011 v 19:33 Media
Včera ve večerních hodinách byla zveřejněna druhá část rozhovoru, kterou Adam Lambert poskytl německé top modelce a světové modní ikoně, Heidi Klum. První část rozhovoru byla více zaměřena na Lambertův modní styl a vkus, kdežto tahle část se více zaměřila na jeho muziku.


Heidi Klum: Zapomněl jsi někdy při vystoupení text?
Adam Lambert: Stalo se mi to. A zrovna nejpříjemnější to nebylo. Svou roli v tom možná sehrálo také pár panáků.
Heidi Klum: Možná je nejlepší to nějak zahrát. Já si myslím, že to lidé někdy ani nezjistí. Několikrát jsem u toho svého manžela přichytila.
Adam Lambert: Jasně, můžeš se rozhodnout udělat druhou verzi... Ale loni se mi stalo, už nevím přesně, kde to bylo, že jsem začínal druhou část svého koncertu a snažil jsem se o opravdu intenzivní projev... A najednou nic nevyšlo ven. Takhle přesně jsem se tvářil... Otočil jsem se a zoufale se podíval na svou kapelu. Prostě jsem zapomněl text, omlouvám se. Začněme znovu.
Heidi Klum: Stává se, že někdy můžeš mít úplně prázdno, viď?
Adam Lambert: Stává se to.
Heidi Klum: Obáváš se tedy ještě někdy, když jdeš na podium?
Adam Lambert: Když je to živá show, tak nervozní moc nejsem, ale když je to vystoupení v televizní show...
Heidi Klum: To šílím. Když jsem dělala Německo hledá novou Top Modelku a měla za sebou pátnáctitisícový skandující dav, tak se mi stalo, že jsem nemohla říct ani slovo...

Adam Lambert s Heidi Klum

28. září 2011 v 18:07 Media
Minulý týden byl odvysílán již devátý díl zatím poslední řady americké modní reality show Project Runaway, ve kterém se Adam Lambert objevil jako speciální host. Svou účastí sklidil pozitivní reakce nejen od odborníků v modním průmyslu, ale také od samotných soutěžících, kteří jeho kritický nadhled znatelně ocenili. Po skončení natáčení show si ho odchytla modní ikona a jedna z nejvlivnějších žen světa, Heidi Klum, která s ním pohovořila, jak jinak než o modě, nebo oblíbené přichuti zmrzliny.


Heidi Klum: Zdravím, dnes tady mám Adama Lamberta a zajímalo by mě, jestli si myslíte, zda má Adam na sobě víc make-upu než já... Co myslíš ty?
Adam Lambert: Já si myslím, že ho máš víc ty. Ale proto, že jsem kluk, tak to vypadá jinak? Těžko říct... Mám rád make-up.
Heidi Klum: Je pro tebe důležité nosit stále make-up a být krásný za každé situace?
Adam Lambert: Prostě se mi to líbí.
Heidi Klum: Vyjdeš někdy ven i bez něj?
Adam Lambert: Jo, někdy, ale bez něj se necítím moc dobře...
Heidi Klum: Jakto?
Adam Lambert: Rád vypadám jako... Těžko říct, prostě se mi to líbí, nevím proč... Když jsem se ve dvaceti přestěhoval do Los Angeles, tak jsem často chodil do klubů, měl na sobě třpytky, boots... Prostě se mi to líbí..

Adam Lambert: Líbání není nemravné

28. září 2011 v 14:42 Twitter
Nepříjemný zážitek zažilo losangelské hudební duo Uh Huh Her, které tvoří partnerky Camila Grey a Leisha Hailey. Při posledním letu americkou národní aerolinkou Southwest Air byly požádany o "nepohoršování dobrého jména rodinné firmy" a nepuštěny na palubu za příčinu, kterou tvořil jejich společný polibek. Leisha Hailey své dojmy zklamání sdílela na svém Twitter: "Byla jsem diskriminována leteckou společností Southwest Air. Bylo mi leteckým asistentem řečeno, že je to rodinná firma a to líbání nebylo v pořádku. Znám celou řadu úžasných rodin, kterou tvoří zástupci stejného pohlaví, a které bych jim ráda představila. Žádám vás o bojkotování Southwest Air, pokud jste homosexuál. Nemají nás rádi. Od kdy je projevování náklonnosti k někomu, koho milujete, ilegální? Chtěla bych vědět, co Southwest Air považuje za rodinné..."

Podobně se vyjádřila i klávesistka Adama Lamberta, Camila Grey: "Vyzívám vás k bojkotování Southwest Air za jejich netoleranci. Tečka. Nepřípustné. Stále se dozvídám víc a víc stejných zkušeností. Neskutečné!"

K celému tématu se vyjádřil i Adam Lambert, který začal reakcí na jednu zprávu fanouška, která zněla: Nemyslím si, že všichni by měli začít dělat unáhlené závěry, dokonce ani Adam Lambert. Nevíme, jak to celé skutečně bylo. Na což Adam Lambert odvětil:

"Ehm, Cam pro mě víc než rok hrála na cestách. Právě jsme o tom spolu mluvili. Já vím, jak to skutečně bylo."

"Novinka: Líbání není nemravné chování. A nezáleží na tom, jakého jste pohlaví. Jestli se heterosexuální pár nebo lidé stejného pohlaví spolu líbají, tak se s tím vyrovnejte. Nikdo ani nezamhouří oko, když se lidé odlišného pohlaví na ulicích líbají. Když to udělá dvojice stejného pohlaví, už to není rodinně přijatelné. Psanci lásky."

Organizace PFLAG ocenila rodinu Adama Lamberta

28. září 2011 v 14:14 Media
Globální organizace PFLAG (Rodiče, rodiny a přátelé lesbiček a gayů) v průběhu týdne ocenila Adama Lambert a jeho maminku, Leilu Lambert, za aktivní podporu LGBT komunity. Socio-politická organizace PFLAG se od svého založení v roce 1972 stala jednou z nejvlivnějších a nejpočetnějších skupin, které otevřeně podporují LGBT komunitu, například bouráním mýtů a předsudků o homosexuálech, či právní činnosti při diskriminaci z ohledu rozdílné sexuální orientace.

Letos je to již druhé ocenění Adama Lamberta, které se mu dostalo za podporu homosexuální komunity. Již dříve byl oceněn při slavnostním večeru Equality California Awards, při převzení ocenění od PFLAG prohlásil: "Dnes jsem šel přišel kvůli své matce. Z organizace PFLAG byla neskutečně nadšená, že své dojmy sdílela se mnou a naprosto mě nakazila. Je to skvělá organizace a je uctivé, že se aktivně zapojujeje do každodenních problémů. To moje máma mi řekla o vaší práci a já si myslím, že je úžasné, že tady jste pro rodiče, pro které to není o nic míň snadnější."

Adam Lambert v pořadu Project Runaway

23. září 2011 v 18:53 Media
Adam Lambert se jako speciální host představil v poslední epizodě reality show z prostředí modních návrhářů, Project Runaway. Tentokrát však Adam Lambert nepředstavil americkým divákům svůj pěvecký talent, ale kritický nadhled, který splňoval roli hvězdného porotce. V již deváté epizodě deváté řady měli soutěžící, amatérští designéři, za úkol vytvořit image pro rockovou kapelu The Sheepdogs. Jak se jim vedlo a jak se s netradiční rolí vypořádal Adam Lambert, se můžete podívat pod článkem.

Adam Lambert: Bez fanoušků bych nebyl tam, kde jsem teď

23. září 2011 v 17:36 Media
Americký internetový server The Insider včera zveřejnil na svých stránkách exkluzivní rozhovor z Adamem Lambertem, který se datuje k minulému měsíci při natáčení nové rodinné reality show Majors & Minors, která si premiéru odbude dnes večer na televizních obrazovkách stanice The Hub. Adam Lambert v rozhovoru otevřeně mluvil o své durhé studiové desce nebo o jeho vztahu k fanouškům. Kompletní překlad rozhovorů najdete v celém článku.


Otázka: Vím o tobě, že jsi znovu ve studiu a tentokrát s trochu odlišnou, utlumenou atmosférou...
Adam Lambert: Neřekl bych zrovna, že je utlumená... Vlastně mi přijde legrační, že když mluvím o desce pokaždé v odlišném stádiu její tvorby, tak mluvím o tom, jak ta deska právě zní nebo jakou atmosféru má jedna píseň, a prostě začínám mluvit a mluvit, jsem z toho celý nadšený... A když se potom k tomu rozhovoru vrátím, třeba o měsíc později, tak si říkám, že tak už přece nezní. Tak jsem se rozhodl, přibližně před týdnem, že už o desce nebudu mluvit. Ale musím dodat, že bude zatraceně dobrá.

Evan Kidd Bogart: Adam Lambert na své nové desce vládne pevnou rukou

22. září 2011 v 20:55 Media
Již zítra se na televizních obrazovkách kabelové stanice The Hub odvysílá nová rodinná pěvecká show nazvaná Majors & Minors, ve které jednu z důležitých rolí odehraje také Adam Lambert, který bude plnit roli tzv. poradce, který bude pomáhat dvanácti mladým talentovaným zpěvákům ve splnění jejich snu. Výkonný producent show Evan Kidd Bogart, který je zároveň hudebním producentem, v jednom z posledních rozhovorů prozradil, proč zrovna do show oslovil Adama Lamberta:

"Hlavně z důvodu, že je neuvěřitelně dobrý zpěvák. Ale také proto, že opravdu chtěl dětem pomoct s jejich projevem na jevišti. I když zrovna na jevišti nezpíváte, je velmi důležité, jak se pohybujete, komunikujete s ostatními a jste součastí skupiny, i když zrovna nejste centrem dění. Proto Adam s každým pracoval individuálně na jejich pohybování a projevu. Přímo řekl, že by rád dělal tohle."

Evan Kidd Bogart své hudební zkušenosti poskytl Adamovi Lambertovi už při jeho debutové desce For Your Entertainment, kdy se výrazně podílel na písních Broken Open a Down The Rabbit Hole. Již dříve bylo potvrzeno, že se s Adamem sešel ve studiu i při tvorbě jeho druhé studiové desky, což sám potvrdil: "Ano, psali jsme spolu, ale nebylo mi řečeno, jestli se něco z toho na desce použije.

Adam na své nové nahrávce vládne pevnou rukou. Neslyšel jsem všechny písně, ale co jsem měl možnost slyšet, tak je to jeho typická tvorba. Myslím, že vytváří velmi osobní nahrávku a snaží se mít vše pod kontrolou. Zdá se mi, že změnil managment, protože chtěl stát v čele tohohle projektu."

Twitter Party 6.0

21. září 2011 v 17:15 Twitter
Adam Lambert včera na svém Twitteru znovu vymezil prostor pro své fanoušky a jejich všetečné dotazy, čímž uskutečnil v pořadí již šestou Twitter Party. V průběhu krátkého rozhovoru sdílel svou osobní fotografii z letošního ročníku festivalu Burning Man, který společně se svým přítelem a přáteli navštívil.

Podle odpovědí Adama Lamberta můžeme vyvodit, že ještě není určená žádná píseň, která bude jako první reprezentovat nový materiál v mainstreamu, očekávat můžeme celkem dost taneční muziky a jedním z dalších potvrzených producentů je velké nahrávací jméno, Pharrell Williams, který za svou bohatou hudbení kariéru spolupracoval od Madonny až po Kanyeho Westa.

Adam Lambert: Co se týká prvního singlu: Ještě není známé přesné datum vydání. A co víc, první singl ještě ani nebyl vybrán. Ale skvělých možností je hned několik, některé jsou ještě dodělávány... Nemůžu se dočkat. Doufám, že máte chuť tancovat!

Otázka: Když jsi vzal úděl v epizodě show Project Runaway, nezaplápolala u tebe touha založit svou vlastní modní značku? Samozřejmě až po dokončení nové desky.
Adam Lambert: Vždy jsem měl potřebu být svázaný s modním návrhářstvím. Už před Project Runaway. Ale nejprve se chci soustředit na svou muziku.

O: Přijedeš s novým turné také do Indiany?
A: Už s tím minulým jsem tam byl... Je pochopitelné, že se vrátím zpět. Natáčeli jsme tam DVD!

O: Máš už nějakou představu o coveru desky?
A: Pár jich mám.

Rico Love ve studiu s Adamem Lambertem

21. září 2011 v 16:04 Twitter
Připravovaná druhá studiová deska Adama Lambert zná další jméno, které se podílí na její přípravě, a sice, amerického producenta R&B a hip hopové muziky, Rico Love. Ten tuhle informaci potvrdil na svém Twitteru, kam nahrál video z jednoho dne v nahrávacím studiu a později i jejich společnou fotografií. Adam Lambert stále dokončuje následovníka svého debutu, a podle posledních zpráv, by měl nový materiál vydat na začátku příštího roku.

Stále blyštivější jméno Rica Love přitahuje mnohé hudební umělce, kteří svou hudbu barví do černých tonů. Pod tímhle jménem si můžete vybavit například hit Sweet Dream (Beyoncé), Commander (Kelly Rowland) nebo posledně Just A Dream (Nelly).

Adam Lambert na večeři ve Fig & Olive

19. září 2011 v 17:17 Media
Adam Lambert společně se svým přítelem Sauli Koskinenem navštívil v sobotu, 17. září, renomovanou losangleskou restauraci Fig & Olive, která se zaměřuje na italskou kuchyni a během svého působení získala celou řadu ocenění a nadprůměrných hodnocení ze stran kritiků. Adam Lambert je známý svou láskou k dobrému jídlu a určitě to není naposledy, co ho američtí paparazzi zachytili v jedné z losangelských restaurací.


Adam Lambert ve čtvrteční epizodě Project Runaway

19. září 2011 v 16:53 Media
Již v polovině července se Adam Lambert zúčastnil natáčení jedné z epizod reality show Project Runaway, ve které pro jedenkrát usedne v křesle porotců jako speciální host. Jak již vypovídá z názvu show, skupinku soutěžících tvoří amatérští designéři, kteří rozvíjejí své kreativní schopnosti s vidinou průlomu v jejich karéře. V nové epizodě deváté řady, kde se objeví Adam Lambert, budou mít soutěžící za úkol vytvořit vzhled pro rockovou kapelu The Sheepdogs, což by mělo být blízké nejen vám, ale i speciálnímu porotci. Níže se můžete podívat na ukázku k téhle epizodě, která se vysílá již tenhle čtvrtek.


Soutěžící z Majors & Minors o Adamovi Lambertovi

19. září 2011 v 16:06 Media
Již tenhle týden (23. září) se na televizních obrazovkách kabelové stanice The Hub odvysílá nová rodinná pěvecká show nazvaná Majors & Minors, která americkým domácnostem představí umělecké sny dvanácti mladých soutěžících. Ve splnění jejich snu, kterým by mělo být získání nahrávací smlouvy, jim budou pomáhat jejich potencionální kolegové, kteří už nějakou dobu v hudebním průmyslu působí. Jedním z nich bude i Adam Lambert, který byl za oceánem již několikrát v různých anketách oceněn jako jeden z nejlepších vzorů pro mládež.

Americký internetový server Falala soutěž podrobně mapuje a pravidelně představuje svým čtenářům všech dvanáct soutěžících. Posledně došla řada na třináctiletého Camerona DeFaria, kterého nejvíce nadchlo setkání s Adamem Lambertem:

"Můj oblíbený moment? Nejspíš bych musel říct, že to bylo tehdy, když jsme s Alexem pracovali na choreografii. Byla to naprosto běžná zkouška, až do doby, co se ve dveřích objevil Evan. Řekl nám, že se musíme více soustředit na náš projev na jevišti a že si myslím, že zná někoho, kdo by nám v tom mohl pomoct. Na někoho zavolal a najednou vešel ADAM LAMBERT do dveří! Vážně tohohle člověka strašně obdivuju za to, jak se dokázal dostat do průmyslu a za to, co dělá. Bylo to vážně nepopsatelné pracovat s Adamem na našem projevu. Dokonce jsem ho doprovázel na kytaru, zatímco nám zpíval. Bylo to neskutečné. On je vážně osobnost s velkým O a jsem neskutečně rád, že jsem měl šanci ho vidět."

Kanadská Glamway - část sedmá

14. září 2011 v 20:45 | VampGirlPrague |  Speciály
Dnes je před námi již závěrečná část bloku, který pro vás v průběhu léta připravovala VampGirlPrague, která se na začátku letních dnů vydala na dalekou cestu do Kanady, kde se zúčastnila koncertu Adama Lambert na hudebním festivalu St. Agathe en Feux, ale také hromadného focení pro internetovou kampaň NOH8. Dnes na vás čekají právě bezprostřední dojmy a pocity z focení pro renomovanou kampaň NOH8, která má úzkou spojitost s fanoušky Adama Lamberta. Věřím, že ho patřičně oceníte a vyjádříte svůj dík prostřednictvím komentářů.

Takže, kde jsem to skončila? Ah, ano. Odchodem do postele a spánkem. Po poměrně krátké noci přišlo hektické ráno. Další den D pro mě, focení pro NOH8, proto jsem se rozhodla dojít rychle na snídani, kde jsem potkala svou kamarádku z twitteru @VestaRose (i jiné lidičky samozřejmě, ale na Vestu jsem se hrozně těšila), udělali jsme pár foteček, a pak jsme se s Beshou vrhly na balení. Rozuměj, dvě dámy cestující dohromady je hromada kufrů a tašek.

Adam Lambert v pořadu Talk@Playground

14. září 2011 v 20:23 | Vanda |  Media
Již v červnu bylo na oficiálním fanclubu Adam Lamberta uvedeno, že spolu s návrhářem Jonnym Cotou natočil video pro cyklus Talk@Playground globální hudební televize MTV.

Show dává dohromady dvojice lidí z hudební a módní branže a ti spolud diskutují o nápadech a inspiraci. Adam se přátelí se zakladateli značky SKINGRAFT a nosil jejich kousky během turné American Idolu, na svém Glam Nation Tour i během různých focení. Poslední výraznější projev jejich vzájemné spolupráce pochází z letošního Los Angeles Fashion Week, kdy se Adam Lambert stal hostem v sekci Johnnyho Cota.Adam Lambert: Co tě původně přimělo začít navrhovat?
Jonny Cota: Cestoval jsem s cirkusem, a naučil jsem se dělat kostýmy a to, jak pomáhají vyprávět příběh. Když turné skončilo, potkal jsem svého předešlého partnera Cassidyho a spolu jsme vytvořili firmu SKINGRAFT. Naše první výtvory byly jen lepené a fakt špatně ušité. S tím přišla svoboda a samotný zrod toho procesu, nedrželi mě žádná pravidla, bylo to jedinečné a podobně to cítím u tvého hlasu, umíš dát přesný zvuk čemukoli…
Adam Lambert: Díky.
Jonny Cota: S tím ses narodil.
Adam Lambert: Když to udržíš jako umělec, když to vychází jen z tvé představivosti, neexistují žádné limity, Když se ponoříš do svého řemesla, ať je to cokoli, učíš se hlavně principem pokus a omyl…
Jonny Cota: Hodně chyb, hodně pokusů a omylů…
Adam Lambert: Jo o tom mi povídej…

Nová deska Adama Lamberta vyjde až na začátku roku 2012

12. září 2011 v 16:46 Trespassing
Poslední zprávy z tábora Adama Lamberta hovoří o tom, že druhá studiová deska zamíří na pulty hudebních obchodů až na začátku příštího roku. Dnes to na svém Twitteru potvrdil sám Adam Lambert a tím negoval spekulace, které hovořili o optimistějším datumu kolem prvního týdne v listopadu.

"Jen pro vaši informaci, tenhle týden je přede mnou spousta práce, aby se mi podařilo dokončit všechny tyhle úžasné songy. Děkuji všem za to, že zůstávate trpěliví... Také se nemůžu dočkat! První singl by měl na 90% vyjít příští měsíc, deska na začátku nového roku. Stále je na něm spousta práce, ale slibuji vám, že nebudete zklamaní!"

Zatím bezejmenná druhá studiová deska Adama Lamberta se připravuje již od začátku letošního roku, kromě potvrzeného tracklistu, který by měl sčítat dvanáct písní, by se mělo jednat o jednu z nejočekávanějších připravovaných desek poslední doby.

Adam Lambert na festivalu Burning Man

9. září 2011 v 14:16 Twitter
Adam Lambert tento týden na svém Twitteru potvrdil, že se zúčastnil festivalu Burning Man, který se každoročně koná v nevadské poušti. Napsal: Ahoj lidi! Burning Man byl divočina!!! Moje duše už to potřebovala!!

Již několik týdnů před akcí se spekulovalo, zda se tento rok Adam zúčastní, byl totiž viděn v obchůdku v Hollywoodu, kde prodávají oblečení pro takovéto příležitosti - různé masky a bláznivé oděvy.

Soaked v X-Factor, If I Had You v Pop Idol...

7. září 2011 v 18:34 Perfomances
Budou to necelé dva roky, kdy Adam Lambert vydal svou debutovou desku For Your Entertainment, která inspirovala mnoho lidí po celém světě. S jeho hudbou se dokázala spojit hned řada talentovaných zpěváků, kteří se snaží prorazit do hudebního průmyslu prostřednictvím různých castingových soutěží. Svědčí o tom dva covery, které v uplynulém týdnu předělali soutěžící z ukrajinské a jihoafrické verze talentových soutěží.

Osmadvacetiletý zpěvák s rockovou duší, Mark Haze, patří k nejvýraznějším účastníkům doposud poslední, již sedmé série soutěže Pop Idol. V posledním kole vystoupil s písní If I Had You a vedle vřelých reakcí na jeho vystoupení, postoupil mezi pětici nejlepších účastníků.


Maďarsko ocenilo debutovou desku Adama Lamberta

7. září 2011 v 18:03 Charts
Maďarská nahrávací firma Mahasz ocenila debutovou desku Adama Lamberta renomovaným oceněním. Při posledním ročníku výročních hudebních cen Fonogram - Hungarian Music Awards byla deska For Your Entertainment označena jako nejlepší současná pop-rocková nahrávka roku.

Ocenění jen podtrhlo a uzavřelo celou řadu úspěchů, které Adam Lambert u maďarských posluchačů v průběhu roku získal. Vyzdvihnout můžeme úspěch singlu If I Had You, který se stal nejhranější písní maďarských rádií.

Charity:water děkuje fanouškům Adama Lamberta

5. září 2011 v 17:13 Media
Oficální internetová stránka charitativního projektu charity: water vydala v průběhu týdne tiskové prohlášení, ve kterém vyjádřila svůj dík všem lidem, kteří tenhle skromný projekt podpořili. Největší část díku putovala k fanouškům Adama Lamberta, kteří k projektu přispěli vybranou částkou převyšující 320.000 amerických dolarů. Adam Lambert se do ambiciozního projektu charity:water zapojil na začátku letošního roku s cílem vybrat pro oblasti postižené nedostatkem pitné vody 29.000 amerických dolarů, které by symbolizovali jeho devětadvacetileté narozeniny.

Fanoušci Adama Lamberta se jeho výzvy a nápadu doslova chytli a počáteční bank překonali v průběhu necelých šesti hodin. Hranice byla později navýšena na 290.000 amerických dolarů, které se však také podařilo lehce překonat. Ve výsledku se kampaně zúčastnilo přes 5.000 fanoušků Adama Lamberta, kterým se podařilo vybrat rekordní částku putující na konto projektu.

Na děkovné video se můžete podívat zde a v celém článku na překlad tiskové zprávy.
Na Twitteru Lambert CZ_SK si můžete kromě aktuálních novinek přečíst povedený překlad z rok starého rozhovoru před předáváním kanadských výročních cen Much Music Video Awards.

Eber Lambert: Nový materiál Adama stojí za to

2. září 2011 v 16:22 Twitter
Mezi největší lidské opěrné sloupy Adama Lamberta patří bezpochyby i jeho otec, Eber Lambert, který se za svého syna postavil nejen v soukromí, ale také nesčetněkrát otevřeně i přes média. Stejně jako jeho syn i on se stal náruživým uživatelem populární sociální sítě Twitter, skrze který otevřeně sdílí své názory a dojmy. Na začátku týdne se rozhovořil o muzice, kterou Adam Lambert vytváří a odpovídal na otázky jeho fanoušků.

Otázka: Zdravím, jaká je tvá nejoblíbenější Adamova písnička?
Eber Lambert: Nikdy nebyla vydána.

O: Jak tomu máme rozumět? Víme celkem o pěkné řadě písniček ještě z doby před Idolem. Je to Kiss and Tell? Glamorize? Nebo nějaká jiná?
E: Je to jedna z těch, co napsal s Montem. Zdá se mi, že Monte ji na svou další desku zařadil, ale verze s Adamem se nikdy nedostala do glamosféry.

O: Zeptám se znovu, protože včera se to nějak zamluvilo, jaká je tvá nejoblíbenější písnička od Adama?
E: Z první desky je to plichta mezi Pick U Up a Broken Open.

O: Měl jsi příležitost slyšet nový materiál Adama?
E: Jasně, v červnu jsem měl možnost slyšet hrubé podklady a líbilo se mi to.