Kanadská Glamway - část první

20. července 2011 v 10:21 | VampGirlPrague |  Speciály

Minulý rok v období vánočních svátků jsme pro vás přichystali zimní speciál, který sčítal několikadílný český přepis dokumentárního pořadu E! True Hollywood Story. Po necelém půl roku jsme se spoluprací s jednou z fanynek Adama Lamberta nachystali další speciální blok článků, který vám, doufáme, zpříjemní letní dny neméně stejně.

Jak jistě víte, již za necelé dva týdny odehraje Adam Lambert svůj koncertní set na kanadském hudebním festivalu St. Agathe en Feux Festival, kde se stane hlavním magnetem několikadenní oslavy muziky. I když je tenhle koncert vzdálený takřka polovinu světa, vy se k němu dostanete blíž než mnohá většina fanoušků Adama Lamberta na celém světě. Právě pro tuhle akci jsme navázali spolupráci s fanynkou Zdeňkou, která se tohohle hudebního festivalu účastní, a která vám exkluzivně přinese sérii článků přímo z festivalu, včetně dalších jedinečných materiálů.

Věříme, že na vás zapůsobí bezprostřednost atmosféry koncertu, která je hlavním cílem Zdeňčina bloku, a skrze komentáře navážete další kontakt. Já vám už jen popřeju příjemné počtení a ještě jednou velký dík Zdeňce, která pro vás tenhle blok připravila.

"Kdo jsem já? Většina mých kamarádů na Twitteru mě zná jako @VampGirlPrague. Většina z nich také ví, že jsem se rozhodla jet do Kanady na Adamův koncert. Vy mě neznáte, tak mi dovolte se představit. Jmenuji se Zdeňka a je mi 32 let. Pracuji jako recepční v pětihvězdičkovém hotelu v centru Prahy. Adama znám díky písni "Time For Miracles" která provázela můj oblíbený film 2012. Poté co jsem si zjistila, kdo že to vlastně tu úžasnou píseň zpívá, jsem si Adama "googla" a zbytek je historie.


Měla jsem to neuvěřitelné štěstí být na dvou koncertech Glam Nation Tour (v Berlíně a Paříži - tady dokonce v první řadě) a zažít dvě úžasná Meet & Greet tamtéž. Právě v Paříži jsem poznala svou (nyní již) nejlepší kamarádku @Beshakinski. Již se nemohu dočkat 26. července, kdy se vydám do Montrealu. Tam se setkám s Beshou po 8 měsících a společně se vydáme do městečka St. Agathe na Adamův koncert, potkat další Glamberts a jako bonus zúčastnit se focení pro veřejnost pro kampaň NOH8.

První část mého letního dobrodružství by se dala nazvat Vše je konečně zařízené Od okamžiku, kdy jsem se rozhodla, že na koncert pojedu, to bylo komplikované, protože Besha je Kanaďanka, ale díkybohu máme Twitter a email, takže Besha koupila lístky, zajistila hotel v St. Agathe a Quebecu, a zařídila vše ostatní potřebné. Na mě zbylo více méně dostat vízum a koupit letenky. S letenkami a ostatním problém nebyl, ale těch 10 dní, co jsem čekala na vízum, bylo naprosto příšerných, ale naštěstí vše proběhlo v pořádku a já mám nyní vše potřebné k tomu, abych se vydala za moře a užila si Adama, Tommyho, Monteho, Isaac, Cam a ostatní Glamberts. Zbývá mi jen přežít posledních sedm směn v práci, zařídit několik maličkostí, jako např. nakoupit dárečky pro holky apod., a za 11 dní se vydám vstříc nejlepšímu létu, jaké jsem kdy zažila.

Pokud si budete chtít přečíst víc o mém létě, budu se snažit psát hned, jak mi to mé zaneprázdnění dovolí. Další kapitolu se pokusím sepsat těsně před odletem, mezi 24. - 25. červencem a bude se nejspíš jmenovat Balení je peklo."

Více o kampani NOH8, která je v článku zmíněna se můžete dozvědět zde
 


Komentáře

1 Alex Alex | 20. července 2011 v 10:26 | Reagovat

bože.. tolik jí závidím :)

2 Glam.syska Glam.syska | 20. července 2011 v 13:03 | Reagovat

já taky, skvělé fotky. co já bych za takové dala! a ten článek je taky super, už se moc těším na další. hlavně si to tam pořádně užij a už teď jsem zvědavá, co nám napíšeš. (:

3 Kamila Kamila | 20. července 2011 v 16:37 | Reagovat

Skvělý článek, díky Vamp Girl Prague. Těším se na další.

4 Misule Misule | 20. července 2011 v 17:59 | Reagovat

Paráda VampGirl už se těšíme na další zprávičky :-D

5 VampGirlPrague VampGirlPrague | E-mail | 20. července 2011 v 18:33 | Reagovat

Ahoj všem, jsem ráda že začátek se líbí, doufám že se bude líbit i zbytek :-)

6 Natsumi Natsumi | Web | 21. července 2011 v 14:29 | Reagovat

ďakujeme za prvú časť :) teším sa spolu s tebou, že sa tam dostaneš! :) a taktiež sa teším na ďalšie časti :)

7 viv278 viv278 | 24. července 2011 v 19:05 | Reagovat

Paráda skvělý, těším se na další počtěníčko, a ať to balení jde od ruky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama