Červenec 2011

Adam Lambert bude radit mladým talentům jak uspět

30. července 2011 v 14:20 Media
Nahrávací společnost Sony Music v průběhu týdne potvrdila, že se Adam Lambert stane součástí nové autorské talentové show Majors & Minors, která se bude na podzim vysílat na televizní stanici The Hub, která má svůj program rodinně zaměřený. Připravovaná show hledá po celé zemi mladé talenty, kteří prostřednictvím televizních obrazovek budou moct předvést svůj talent a získat několik cenných rad od zkušenějších odborníků v jejich oboru. Jedním z tzv. poradců bude i Adam Lambert, který se tak zařadí mezi již potvrzené hudební hvězdy jako jsou Leona Lewis, Ryan Tedder nebo Avril Lavigne.

Show se bude snažit zachovat rodinný koncept a cestu mladých talentů bude sledovat po dobu patnácti týdnů bez dramatických vyřazování. Ti nejlepší přitom dostanou možnost nahrát svou vlastní desku pod labelem RCA.

Adam Lambert na festivalu St. Agathe en Feux odpremiéroval novou píseň

30. července 2011 v 13:04 Perfomances
Adam Lambert krátce po deváté hodině večerní tamního času vystoupil na kanadském multižánrovém festivalu St. Agathe en Feux Festival, který se už podle názvu konal tradičně v malém horském městečku Sainte-Agathe-des-Monts, které má necelých 10.000 obyvatel. Právě vystoupení Adama Lamberta a jeho doprovodné kapely se stalo vrcholem několikadenního programu, který do malého městečka přitáhl mnoho hudebních fanoušků z celého světa, přitom tu nejpočetnější skupinu tvořili podporovatelé Adama Lamberta.

Festival v St. Agathe byl letos teprve druhou možností pro fanoušky vidět Adama Lamberta živě vystupovat, protože již od začátku roku pracuje na druhé studiové desce, která by měla vyjít letos na podzim. První ochutnávku z nové tvorby Adama Lamberta mohli okusit právě fanoušci na festivalu v St. Agathe, kde měla svou premiéru píseň Outlaws of Love, o které Adam Lambert prozradil, že se s největší pravděpodobností dostane do finální podoby zatím bezejmenné druhé studiové desky a pochází z jeho autorského pera.

Adam Lambert ve své nové písni, která poukazuje na zakázanou, společností opovrhanou lásku, zpívá: A všude, kam jdeme, hledáme slunce / Nemáme se kde usadit, jsme stále na útěku /Říkají o nás, že shnijeme v pekle, ale nevěřím, že tomu tak bude / Už máme dost nálepek, psanci lásky...

Kromě nové písně zazpíval Adam Lambert dalších čtrnáct, většinu ze své debutové desky For Your Entertainment, které doplnil několika covery, které vám mohou být známé z turné Glam Nation Tour.

O vystoupení v St. Agathe nemluvili v superlativech jen fanoušci, ale také členové kapely a Adam Lambert, kteří své dojmy sdíleli na Twitteru.
Adam Lambert: Show v St. Agathe byla pro mě jako náboj elektřiny pro mou duši. Děkuji všam za to, že vydrželi stát v takovém lijáku. SexROCK
Tommy Joe Ratliff (baskytarista): Tohle byla jedna z mých nejoblíbenějších show, na které jsme doposud hráli. Publikum bylo úžasné.
Isaac Carpenter (bicí): Tohle byla pro mě jedna z nejvíce emocionálních show, které jsem doposud odehrál.

Všechna videa naleznete uvnitř článku.
Odkazy na fotogalerie fanoušků můžete najít na Twitteru / na blogu bude brzy doplněna
Aktualizované informace sledujte na Twitteru

OUTLAWS OF LOVE (http://youtu.be/EmYw7IAY-dU)

Sasha Mallory září v soutěži So You Think You Can Dance

29. července 2011 v 18:19 Band
Mnozí z vás si jistě ještě dnes vzpomenou na dvaadvacetiletou tanečnici Sashu Mallory, která loni doprovázela Adama Lamberta na jeho solovém turné Glam Nation Tour. Od konce turné už uběhlo bezmála půl roku a talent Mallory, který dříve na koncertech uctívalo několik tisíc lidí, teď obdivuje téměř devět milionů diváků na televizních obrazovkách prostřednictvím taneční show So You Think You Can Dance.

Právě v téhle show se pokoušela Mallory už dříve prorazit, ale podařilo se jí to až v letošní osmé sérii, ve které patří k největším favoritům na vítězství. V posledním vysílaném kole se Sasha Mallory dočkala poklony od nýnější popové ikony Lady GaGa, od které ještě navíc "dostala botou". Na svém Twitteru ji později napodobil Adam Lambert, který sdílel: "Jsem tak pyšný a hrdý na to, jak si vede Sasha Mallory v So You Think You Can Dance!!! Jsi úžasná. Jsem neskutečně rád, že můžu říct: Znal jsem ji dřív než..."


Autor písně Voodoo spolupracuje s Adamem Lambertem i na druhé desce

27. července 2011 v 16:57 Twitter
Osmadvacetiletý australský multižánrový zpěvák a producent Sam Sparro navázal spolupráci s Adamem Lambertem i při jeho druhé studiové desce, která by měla na pulty obchodů zamířit letos na podzim. Prozradil to včera na svém Twitter a nešetřil při tom superlativ: "Právě dokončuju další grandiozní píseň s Adamem Lambertem a Lesterem Mendezem."

Právě Sam Sparro je spoluautorem písně Voodoo, která se stala charakteristickou pro celou první éru kariéry Adama Lamberta. Píseň se stala nejen součástí debutové desky For Your Entertainment, ale také vdechla život prvnímu solovému turné Glam Nation Tour, s kterým Adam Lambert vyjel celosvětově.

Druhé jméno, které Sam Sparro ve své krátké zprávě svým fanouškům naservíroval, je také světových kvalit. Jedná se o autora hitů Underneath Your Clothes, La Tortura (Shakira), Heavy Rotation (Anastacia) nebo Te Bosqué (Nelly Furtado). Je zajímavé, že kromě jeho charakteristických popových melodiích, jsou pro něj typické latinské rytmy a funk, což by zase spojovalo s hudbou Sama Sparra.

Ukázka na Behind The Music: Adam Lambert

27. července 2011 v 16:30 Media
Americká hudební stanice VH1, na jejíchž obrazovkách se vysílá autorský dokumentární cyklus Behind The Music, včera zveřejnila exkluzivní ukázku na epizodu, která bude zaměřena na Adama Lamberta. Téměř tříminutová ukázka byla zacílena na účast Adama Lamberta v soutěži American Idol a jeho pozdější veřejný coming out.

"Bylo to pro mě velmi těžké, protože mi v podstatě nebylo dovoleno mluvit. Když jste v American Idol, tak nemůžete poskytovat individuální rozhovory. Věděl jsem, že to nemám ve svých rukou a to mě děsilo. Sexualita je v téhle společnosti tak skandalizována. Já jsem hrdý na svou orientaci. Nemám se za co stydět, nemám žádné komplexy. Ale pro mě to není o tom nosit tričko s nápisem 'gay', ale s nápisem 'jsem Adam'."

V ukázce se objevila i dlouholetá kamarádka Adama Lamberta, Danielle Stori, nebo také jeho kolega Kris Allen, který hovořil o rivalizaci, kterou producentský tým American Idol uměle vyvolával: "Já jsem měl být takový ten klasický kluk od vedle, který si brnká na kytaru a zpívá zamilované písnička holkám. Je naprosto zřemé, že show nás chtěla co nejvíce rozlišit."

Kromě níže uvedené ukázky se diváci mohou těšit na dříve nezveřejněné domácí nahrávky, rozhovory s exkluzivními hosty, ale také na záběry z natáčení druhé studiové desky, která se nyní dokončuje. VH1 pořad odvysílá 7. srpna.


Kanadská Glamway - část druhá

26. července 2011 v 18:16 | VampGirlPrague |  Speciály
Jak lze pozorovat, okurková sezóna je v plném proudu a nám nezbývá nic jiného než nezajímavé dny přečkat. Pro zkrácení chvíle se můžete začíst do dalšího článku, který pro vás připravila VampGirlPrague. Koncert Adama Lamberta na hudebním festivalu v kandském městečku St. Agathe proběhne již za tři dny a vy se již dne můžete těšit nejen na běžné fotografie a videa z vystoupení, ale také na exkluzivní reportáž a další materiály, které pro vás VampGirlPrague připraví.


Věříme, že na vás zapůsobí bezprostřednost atmosféry koncertu, která je hlavním cílem Zdeňčina bloku, a skrze komentáře navážete další kontakt. Já vám už jen popřeju příjemné počtení a ještě jednou velký dík Zdeňce, která pro vás tenhle blok připravila.

Část 2 - Balení je peklo (a nebo není?)

Božíčku, čas se nachýlil a já nechala balení na poslední chvíli. Přežila jsem dvě poslední směny v práci a teď mám druhý den volno, ale k balení jsem se nedonutila. Odlétám zítra (úterý 26.7.) a od víkendu tak trošičku vyšiluju :-) (Kdo má twitter to ví, tweetuju často). Jsem naneštěstí nervní tvor takže špatně spím, vnitřnosti mi dělají kotrmelce a tak podobně. Konečně dnes mě mamča donutila začít balit s tím, že zítra nebude čas.

Live The Life (feat. Adam Lambert) bylo vydáno

21. července 2011 v 17:11 Adam Lambert
Na začátku týdne vyšla prostřednictvím internetového obchodu iTunes originální píseň kalifornského producenta a DJ J. Scotta G., ve které hostuje Adam Lambert. S písní nazvanou Live The Life se fanoušci mohli setkat již před rokem a půl, kdy ji J. Scott G., který se zaměřuje na kombinaci electro/rockové muziky, zveřejnil na svém oficiálním MySpace. Zveřejněná píseň způsobila kontroverzi, kdy velká část fanoušků protestovala proti tomu, že píseň nebyla vydána ani autorizována nahrávací společností RCA/19 Records, pod kterou je podepsaný Adam Lambert.

Vody se sklidnily jen do té doby, než byla píseň před dvěma dny vydána na iTunes a téměř okamžitě se stala jednou z nejvyhledávanějších novinek. Oficiální vyjádření RCA/19 Records však říká, že píseň pochází z doby, kdy ještě Adama Lamberta a jeho práva nezastupovali, proto ani nebudou proti písni nijak právně vystupovat. Konečné spekulace popřel samotný Adam Lambert, který píseň na svém Twitteru podpořil.

Pokud vám jméno J. Scotta G. připadá neznámé, vězte, že se nejedná o žádného poloprofesionální producenta. Kromě spolupráce s Adamem Lambertem své jméno spojil s královnou popu Madonnou, popovým průkopníkem Davidem Bowiem nebo filmovou ságou Twilight, která je na poli zábavního průmyslu trhákem.


Kanadská Glamway - část první

20. července 2011 v 10:21 | VampGirlPrague |  Speciály

Minulý rok v období vánočních svátků jsme pro vás přichystali zimní speciál, který sčítal několikadílný český přepis dokumentárního pořadu E! True Hollywood Story. Po necelém půl roku jsme se spoluprací s jednou z fanynek Adama Lamberta nachystali další speciální blok článků, který vám, doufáme, zpříjemní letní dny neméně stejně.

Jak jistě víte, již za necelé dva týdny odehraje Adam Lambert svůj koncertní set na kanadském hudebním festivalu St. Agathe en Feux Festival, kde se stane hlavním magnetem několikadenní oslavy muziky. I když je tenhle koncert vzdálený takřka polovinu světa, vy se k němu dostanete blíž než mnohá většina fanoušků Adama Lamberta na celém světě. Právě pro tuhle akci jsme navázali spolupráci s fanynkou Zdeňkou, která se tohohle hudebního festivalu účastní, a která vám exkluzivně přinese sérii článků přímo z festivalu, včetně dalších jedinečných materiálů.

Věříme, že na vás zapůsobí bezprostřednost atmosféry koncertu, která je hlavním cílem Zdeňčina bloku, a skrze komentáře navážete další kontakt. Já vám už jen popřeju příjemné počtení a ještě jednou velký dík Zdeňce, která pro vás tenhle blok připravila.

"Kdo jsem já? Většina mých kamarádů na Twitteru mě zná jako @VampGirlPrague. Většina z nich také ví, že jsem se rozhodla jet do Kanady na Adamův koncert. Vy mě neznáte, tak mi dovolte se představit. Jmenuji se Zdeňka a je mi 32 let. Pracuji jako recepční v pětihvězdičkovém hotelu v centru Prahy. Adama znám díky písni "Time For Miracles" která provázela můj oblíbený film 2012. Poté co jsem si zjistila, kdo že to vlastně tu úžasnou píseň zpívá, jsem si Adama "googla" a zbytek je historie.

Adam Lambert na filmu Harry Potter

18. července 2011 v 19:40 Media

Ani Adam Lambert si nenechal uniknout aktuální filmový trhák Harry Potter: Relikvie Smrti, část druhá, který minulý týden vstoupil do kin. Jen den po návratu z New Yorku už byl pronásledován skupinou paparazzi v losangleském obchodním centru The Grove, kam si se svým přítelem Sauli Koskinenem a mladším bratrem Neilem Lambertem zašel podívat na film.

Zájem amerických paparazzi o fotky Adama Lamberta a jeho doprovodu byl tak enormní, že po skončení filmu vyšel devětadvacetiletý zpěvák ze sálu v ruce se svým mobilním telefonem a přítomné novináře si natáčel. Již dříve se Adam Lambert podivoval nad tím, že je o jeho obyčejné fotky mezi médii takový zájem. Podobný názor má i Neil Lambert, který po skončení filmu na Twitteru napsal: "Film byl skvělý, paparazzi už tolik ne." Pod článkem se můžete podívat, jak celá situace vypadala.

Aktualizováno: Adam Lambert zveřejnil na sociální síti Twitter video ze svého mobilního telefonu. Podívat se můžete zde.

Twitter Party 4.0

17. července 2011 v 13:38 Twitter

Po dvou měsících uspořádal Adam Lambert v pořadí již svou čtvrtou Twitter Party. Jelikož se jedná o čtvrté pokračování "oficiálního" chatu s fanoušky, netřeba vysvětlovat princip, spíše se můžeme zaměřit na to, co se od poslední Twitter Party změnilo. Adam Lambert úspěšně dokončuje svou druhou studiovou desku, za sebou má první koncertní set po půl roce a počet jeho příznivců na Twitteru se zvýšil o dalších 100.000.

O: Co děláš v New Yorku?
A: Různé pracovní povinnosti.

O: Máš nový účes?
A: Chodím do kadeřnictví přibližně jedenkrát za tři týdny - vlasy mi rostou opravdu rychle.


O: Jak se jmenuje tvá barva vlasů?
A: Acid Wolf.

O: Slyšela jsem, že jsi těhotný. Můžeš se k tomu vyjádřit?
A: Ještě nechci nic potvrzovat. Jsem v prvním trimestru, ale pst.

O: Jak se ti daří kombinovat electro/pop prvky s rockovou muzikou? Zkoušela jsem to poslouchat, ale doplatily na to mé uši.
A: Nechtěl bych sebe škatulkovat do jednoho hudebního stylu. Věřím v to, že když vznikne dobrá píseň, tak je to prostě dobrá píseň. A klidně přitom můžeš kombinovat různé hudební vlivy dohromady, představ si to jako fůzi.

Adam Lambert: Deska bude dokončena v srpnu

16. července 2011 v 22:30 Media

Adam Lambert se stal jedním z taháků aktuálního vydání japonského hudebního magazínu In Rock, kterému poskytl exkluzivní telefonický rozhovor. Přibližně před rokem odehrál Adam Lambert v "zemi vycházejícího slunce" pět vyprodaných koncertů v rámci jeho turné Glam Nation Tour, nejen to svědčí o velké popularitě Adama Lamberta mezi japonskými fanoušky muziky, kteří jeho druhou studiovou desku, stejně jako většina fanoušků po celém světě, dychtivě očekávají. Právě kolem nové desky se točil celý rozhovor.

Adam Lambert znovu potvrdil, že tahle deska bude více osobnější než jeho debutové album For Your Entertainment, kde se snažil míchat více hudebních stylů a vlivů dohromady. Jak sám říká, nová deska se bude držet více při zemi, kdežto její předchůdkyně "plavala někde ve vesmíru". Je pochopitelné, že to ovlivní i zvuk desky, který by měl být více modernější, než teatrální glam rock ze 70. a 80. let, který převládal na jeho prvotním počinu. Adam Lambert také dodal, že cítí tlak z okolí, které očekává silnou druhou desku po pozitivně přijatém debutu.

Na nové desce Adam Lambert pracuje již od začátku letošního roku, celkově na ni nahrál okolo 25 písní. Kromě toho, že potvrdil svá slova, že několik písní pochází z jeho autorského pera, a dodal, že pevně doufá v to, že nahrávací společnost nakonec vybere právě ty písně, na kterých se sám podílel. Deska by měla být dokončena v srpnu.

Stane se Adam Lambert jednou z tváří Project Runway?

16. července 2011 v 15:29 Twitter

Adam Lambert byl v několika posledních hodinách viděn v nejlidnatnějším městě Spojených států amerických, New Yorku. Podle neoficiálních informací se zde Adam Lambert nachází kvůli natáčení jedné z epizod reality show Project Runway, jejíž devátá série začne za necelé dva týdny. V téhle soutěži, kde jsou soutěžícími amatérští designéři, kteří rozvíjejí své kreativní schopnosti, by měl Adam Lambert být speciálním porotcem. Těmhle drbům nasvědčuje i fakt, že epizody téhle show se natáčejí v New Yorku a také to, že se Adam Lambert během několika měsíců stal jednou z modních ikon hudebního průmyslu.

S určitostí však můžeme říct, že se Adam Lambert zúčastnil koncertu zpěvačky a zároveň své dobré přítelkyně, Nikky Costa, která v New Yorku propaguje své nové album Pro*Whoa!. Podle přítomných návštěvníků stál Adam Lambert ve VIP sektoru a po celou dobu koncertu se skvěle bavil. Nikka Costa nedávno odehrála koncert i v Los Angeles, kde několik dnů spolupracovala s Adamem Lambertem na jeho druhé studiové desce.

Změna vysílání Behind The Music: Adam Lambert

16. července 2011 v 14:56 Media
Americká hudební televize VH1 v průběhu týdne oznámila změnu vysílacího dne pro svůj autorský cyklus dokumentů Behind The Music ze středy na neděli. Tahle změna se pochopitelně dotkne i epizody, která bude věnována Adamovi Lambertovi. Ta měla být původně vysílána 10. srpna, po změně vysílacího dne se epizoda odvysílá již o tři dny dříve, tedy 7. srpna.

Jak již dříve stanice zveřejnila, diváci se mohou těšit na dříve nezveřejněné domácí nahrávky, rozhovory s rodinnými příslušníky, odborníky z hudebního průmyslu, ale také na exkluzivní záběry z natáčení druhé studiové desky, která se právě dokončuje.

Claude Kelly: Je zábavné nahrávat s Adamem Lambertem

14. července 2011 v 15:36 Media


Newyorský producent Claude Kelly byl nedávno dotázán na spolupráci s Adamem Lambertem, s kterým na konci dubna strávil dva dny v nahrávacím studiu při přípravě jeho druhé studiové desky, která by napulty obchodů měla zavítat na podzim. "Hned se mi vybaví spoustu legrace, kterou při nahrávání zažijeme, ale taky si vyměňujeme bláznivé historky, příležitostně něco popijeme. Hlavní je však muzika, ale v podstatě je to velmi zábavné."

Jméno Clauda Kellyho je spojeno s deskami takových hvězd jako jsou Britney Spears, Christina Aguilera, Leona Lewis, Kelly Clarkson, ale také s debutovou deskou Adama Lamberta, For Your Entertainment.

Nahládňete do obýváku Adama Lamberta

14. července 2011 v 15:21 Media
Adam Lambert poodkryl další rouško svého soukromí a dal exkluzivní svolení profesionálnímu fotografovi, aby vytvořil snímky jeho domova pro jednu americkou stránku, která umožňuje fanouškům nahlédnout do domova bývalých účastníků populární soutěže American Idol. Netřeba zmiňovat, že tenhle dům, který mimo jiné obsahuje tři koupelny, se nachází v Los Angeles, kde má Adam Lambert trvalé bydliště.


Poslechněte si českou verzi písně Sleepwalker

12. července 2011 v 23:09 Glambert.cz
Pokud pravidelně sledujete tenhle blog, určitě vám nick Katarina, pod kterým se skrývá jedna talentovaná fanynka, nepřijde neznámé. Právě Katarina stála za úplně prvním československým fan projektem, kterým chtěla upozornit na komunitu českých a slovenských fanoušků Adama Lamberta, dnes se snaží zapsat Adama Lamberta do širšího podvědomí českých posluchačů originálním způsobem. Na jejím kanále na serveru YouTube dnes můžete najít hned dvě přezpívané cover verze originálních písniček Soaked a Sleepwalker, které nahrála v profesionálním studiu. Pokud se vám osobité verze Katariny líbí stejně jako nám, tak je nezapomeňte na YouTube ohodnotit a okomentovat.


Adam Lambert získal nominaci na Do Something Awards

12. července 2011 v 22:38 Media

16. srpna proběhne slavnostního vyhlášení charitativního ocenění Do Something Awards, které o dva dny později ze záznamu odvysílá americká hudební televize VH1. Včerejší dlouho očekávané zveřejnění nominací přineslo Adamovi Lambertovi jedno želízko do ohně, a to v kategorii Music Artist. Adam Lambert však mohl být za svou aktivní charitativní angažovanost oceněn hned pěti nominacemi na hlavní cenu. Do Something Awards vyzdvihlo hlavně jeho úspěch v charitativním projektu Charity:Water, ve které spolu se svým fanouškami vybral přes 320.000 amerických dolarů pro oblasti postižené nedostatkem pitné, nezávadné vody. I díky tomu je v kategorii Music Artist považován za jednoho z favoritů, dalšími jsou například popová ikona Lady GaGa nebo zpěvák Justin Bieber.

Adama Lamberta můžete podpořit zde a přispět tak k zisku jeho první ceny na Do Something Awards.

Adam Lambert přitáhne fanoušky do Sainte-Agathe

9. července 2011 v 22:41 Perfomances


Již za necelé tři týdny vystoupí Adam Lambert na kandském hudebním festivalu St. Agathe en Feux Festival, který se už podle názvu koná tradičně v malém horském městečku Sainte-Agathe-des-Monts, které má necelých 10.000 obyvatel. Právě Adam Lambert by se měl stát hlavním magnetem celého festivalu, což nedávno potvrdil tamní starosta pro místní noviny: "Hvězda takové velikosti jako Adam Lambert zajisté přitáhne mnoho cizinců do Sainte-Agathe. Už jsem dokonce dostal e-mail od skupiny jeho fanoušků, kteří chtějí kempovat před branami areálu, aby měli, co nejvýhodnější místo u hlediště."

Vy se na tenhle kanadský festival můžete těšit i z dalšího důvodu navíc. Více se dozvíte později, ale již nyní můžete očekávat mnoho exkluzivního materiálu, který vám se spoluprácí s jednou fanynkou přineseme.

Adam Lambert on The Oprah Winfrey Show

9. července 2011 v 10:07 | Vanda |  Speciály


Psal se ještě minulý rok, když Adam Lambert 19. ledna přijal pozvánku do nejpopulárnější talk show ve Spojených státech The Oprah Winfrey Show. The Oprah Winfrey Show se vysílá nepřetržitě již čtvrt století, hostující moderátorku Oprah Winfrey vystřelil na čela žebříčků popularity a je vysílána ve 149 zemích světa včetně České republiky, kde ji můžete sledovat na stanici Prima Love. Adam Lambert navštívil tuhle kultovní diváckou show v době, kdy jeho debutová deska For Your Entertainment byla čerstvou záležitostí a v amerických rádiích bodoval singl Whataya Want From Me. Celé interviewu vám přeložila Vanda, která pro vás každý den připravuje novinky na našem Twitteru. Budeme rádi, pokud po shlédnutí zanecháte vzkaz autorce s děkováním a připomínkami.


Před pár měsíci jsem se setkala s American Idolem, rockerem Adamem Lambertem na Skypu a on mi slíbil, že by přijel do Chicaga, a je to muž, který drží slovo.
Prosím přivítejte Adama Lamberta.

Oprah, Adam: Moc mě těší…
Adam: Jsou tu všude třpytky.
Oprah: Adam samozřejmě později zazpívá, ale nejdřív jeho neuvěřitelný vzestup na vrchol, jak moc se za jeden rok může změnit, že?

"Nepodobá se ničemu co jsem kdy viděli, týden z týdnem, miliony lidí sledovali American Idol, aby viděli Adama Lamberta, glam rockera, s typickými černými linkami, nevšedními účesy a pozoruhodnými změnami stylů. Dodal každému songu unikátní šmrnc, stal se okamžitě hvězdou. Vyrůstal v San Diegu a už odmala věděl, že vystupování je jeho vášní.
Roky v muzikálech mu dodali vyrovnanost a lesk, a to ho učinilo favoritem.
Porotci: Ukázal jsi umění tam na podiu! Jsi strhující! Dnes jsi se ukázal jako opravdová hvězda, gratuluji!

V překvapivém finále loni v květnu skončil druhý, ale neřekli byste to podle toho, jak rychle stoupla jeho sláva…
Magazín People zvolil Adama nejvíc sexy rockerem, byl na obálce slavného Rolling Stone, kde oficiálně potvrdil spekulace, že je gay.
V listopadu se pak nechvalně proslavil svým sexem nabitým vystoupením na American Music Awards, které vyvolalo šok po celé zemi a vyústilo ve zrušení několika jeho televizních vystoupení.
To ale neodradilo oddané fanoušky od koupě jeho odvážného debutového alba For Your Entertainment.

Behind The Music: Adam Lambert se odvysílá 10. srpna

6. července 2011 v 19:14 Media


Před necelým čtvrt rokem se začala natáčet nová série dokumentárního cyklu Behind The Music, kterou vysílá americká hudební televize VH1. Jeden z dílů bude věnován Adamovi Lambertovi a jeho uměleckému pozadí. Televize VH1 v posledních dnech zveřejnila oficiální review, ve které se například zmiňuje, že jedním z hostů bude finalista a následný vítěz osmé série soutěže American Idol, Kris Allen.

"Diváci v téhle epizodě Behind The Music uvidí dříve nezveřejněné domácí nahrávky, rozhovory s rodinou, přáteli, odoborníky a významnými osobnostmi, včetně Barryho Weisse a vítěze osmé řady American Idol, Krise Allena. S neustálými kritikami, že je příliš troufalý, pohoršující a gay, Adam Lambert vysvětlí, kdo doopravdy je a jaké překážky musel překonat, aby se dostal tam, kde dnes je."

Oficiální stránka Adama Lamberta později doplnila:

"Adam nám také poskytne náhlednout do studia, kde právě pracuje na své druhé studiové desce. Buďte při tom, abyste slyšeli, co má vše říct ke svému novému uměleckému dílu."

Z Twitteru Adam Lambert CZ & SK: Skladatelka a zpěvačka Ginny Blackmore, se kterou se Adam setkal v Londýně je nyní v L.A. jejich spolupráce zde nejspíš pokračuje...