Červen 2011

Adam Lambert natáčel pro pořad MTV

29. června 2011 v 18:21 Media

Podle vyjádření oficiálního fanclubu Adama Lamberta, v uplynulém týdnu tenhle devětadvacetiletý losangelský zpěvák natáčel pro globální hudební televizi MTV. Jednalo se o pár záběrů k autorskému cyklu Talk@Playground, který by měl být vysílán na všech mutacích téhle populární lifestylové stanice. Pořad Talk@Playground je zaměřen na modní stránku významných umělců, kteří spolu s proslulými modními návrháři vedou konverzaci na společné téma.

Partnerem Adama Lamberta se v chystaném díle stane zakladatel renomované značky Skingraft, Johnny Cota, který s Lambertem spolupracoval už během soutěž American Idol ale také v průběhu jeho koncertního turné Glam Nation Tour. Poslední výraznější projev jejich vzájemné spolupráce pochází z letošního Los Angeles Fashion Week, kdy se Adam Lambert stal hostem v sekci Johnnyho Cota.

Greg Wells ve studiu s Adamem Lambertem

29. června 2011 v 17:52 Trespassing


Druhá studiová deska Adama Lamberta začíná den ode dne nabírat čím dál reálnější rysy. Vděčit za to můžeme hlavně sociální síti Twitter, na které se svými fanoušky komunikuje hned celá řada hudebních producentů. Fanoušky Adama Lamberta jistě bude zajímat poslední zpráva od losangelského producenta Grega Wellse, ve které sděloval své nadšení ze spolupráce s Adamem Lambertem.

Greg Wells spolupracoval s celou řadou významných umělců, kteří v hudebním světě patří mezi špičku ve svém oboru. Jmenovat můžeme například Aerosmith, Ozzyho Osbourna, Eltona Johna nebo vycházející hvězdu Adele. Za své největší úspěchy však vděčí Katy Perry (mainstreamový hit Waking Up In Vegas), OneRepublic (jedna z nejstahovanějších písniček v historii - Apologize) nebo Mikovi (spolupráce na jeho debutové desce, které se celosvětově prodalo přes šest milionů kopií).

Greg Wells však spolupracoval i na desce For Your Entertainment, která celosvětově Adama Lamberta zapsal do širšího podvědomí. Svůj charkteristický hitový feeling zanechal na skladbách Strut, Pick U Up, Down The Rabbit Hole nebo emocionálních Broken Open a Can't Let You Go, které fanoušci řadí mezi nejlepší na desce.

Po boku Grega Wellse se ve studiu ještě objevil zpěvák Eric Ballinger, který vám může být známý z druhé studiové desky Seleny Gomez a její skupiny The Scene, ale také Evan Kidd Bogart. Právě posledně jmenovaný už po boku Grega Wellse a Adama Lamberta spolupracoval, a to na již výše zmíněných písních Down The Rabbit Hole a Broken Open, kterou si můžete připomenout v celém článku.

Na své fanoušky však nezapomíná ani Adam Lambert, který přes sociální sítě sdílel obrázek ze studia. Ke spekulacím, které vyvolalo prohlášení americké rádiové stanice Monster FM o tom, že nová desky vjde v průběhu září, se však nevyjádřil.

Nová deska Adama Lamberta už v září?

26. června 2011 v 10:26 Trespassing

Americká rádiová stanice Monster FM včera na svém Twitteru zveřejnila nové informace týkající se druhého studiového alba Adama Lamberta. Podle Monster FM by pilotní singl měl vyjít na konci srpna (augusta) nebo na začátku září (septembra). Singl by měl zároveň předcházet desce, která by na regály obchodů zamířila v září. Upozorňujeme, že ani jedno datum není oficiálně potvrzené od Adama Lamberta ani jeho nahrávací společnosti.

Informace Monster FM se však přímo shodují s prohlášením Adama Lamberta, který se několikrát nechal slyšet, že by svou druhou studiovou desku chtěl uvést na trh v průběhu podzimu. Adam Lambert na své nové desce intenzivně pracuje již od začátku roku. Na internet od té doby stihlo prosáknout pár informací, které hovoří o tom, že na nové tvorbě přímo spolupracuje s Claudem Kellym, Ryanem Tedderem nebo Nikkou Costa. Naposledy se o nové desce zmínila profesionální maskérka Kristee Liue, která prohlásila, že měla možnost slyšet pár ukázek z nové tvorby Adama Lamberta.


Na Twitteru Adam Lambert CZ & SK se mimo jiné můžete dočíst, jak probíhalo překvapivé vystoupení Adama Lamberta v klubu Turf v Den otců.

New York schválil sňatky homosexuálů

26. června 2011 v 9:59 Twitter

Senátoři státu New York včera v historickém hlasování schválili manželství mezi homosexuálními páry. I přes různé nátlaky z řad politiků či populárních osobností, bylo ještě donedávna manželství newyorských homosexuálních páru nezákonné. Do kampaně za změnu téhle nastálé situace se zapojilo mnoho významných osobností, z nichž nejhlasitěji byly slyšet hlasy newyorského starosty Michaela Bloombarga, rodilé newyorčanky Lady GaGa nebo Brada Pitta. Po včerejším zlomovém hlasování se New York zařadil mezi pětici dalších států, které manželství mezi homosexuály ve Spojených státech povoluje.

Ve stejné době, kdy tisíce Newyorčanů vyšlo do ulic americké metropole oslavovat zlomový milník v životě několika homosexuálních párů, hned celá řada populárních osobností projevila na různých sociálních sítí své nadšení, včetně Adama Lamberta, který také minulý týden podpořil newyorské gay. Na svém Twitteru zanechal krátkou zpárvu: "Dokázali jsme to: MANŽELSTVÍ HOMOSEXUÁLŮ JSOU V NEW YORKU ZLEGALIZOVANÉ! Konečně můžete začít chudnout do svatebních šatů, kočky."

Kristee Liu o spolupráci s Adamem Lambertem

23. června 2011 v 15:03 Twitter
Renomovaná americká vizážistka Kristee Liu včera na svém Twitteru prozradila, že úzce spolupracuje s Adamem Lambertem na jednom z chystaných projektů. "A za mnou další skvělý pracovní den s báječným Adamem Lambertem. Jeho šatník je tak sexy. Stále nemůžu přestat myslet na ty boty... Je to speciální projekt, během pár měsíců se dozvíte víc. Jsem si jistá, že přímo od Adama."

Jaký projekt měla Kristee Liu na mysli, zatím můžeme jen spekulovat. Adam Lambert se již nedávno nechal slyšet, že pracuje na jednom projektu, který nemá přímou souvislost s jeho muzikou, více podrobností však neprozradil.

Adam Levine se omluvil za své komentáře

23. června 2011 v 14:43 Media

Frontman americké skupiny Maroon 5, Adam Levine, se včera omluvil za své komentáře, které pronesl k výkonu Nakia (zazpíval píseň Whataya Want From Me z debutové desky Adama Lamberta) v průběhu soutěže The Voice, kde zastává roli jednoho z porotců. Komentáře se netýkali tak výkonu soutěžícího jako samotné písně: "Sice jsem tuhle písničku ještě neslyšel, ale klidně se vsadím, že jsi ji zazpíval líp než původní interpret."

Fanoušci Adama Lamberta poté skrze Twitter projevili své rozhořčení, které nevyvolalo tvrzení, že píseň nezná, jako spíše ten fakt, že i bez jediného poslechu originálního znění píseň, za kterou byl Adam Lambert nominován na cenu Grammy, se ji snažil srovnávat.

Situaci na Twitteru se nesnažil uklidnit jen Adam Lambert, ale také Nakia, který si tímhle výkonem zajistil pokračování v soutěži. Adam Levine se naopak na Twitteru ohranul, že se omluvat nebude za to, že určitou píseň nezná. Pro televizní magazín E! News však obrátil o 180 stupňů a prohlásil: "Nejednalo se o osobní urážku pana Lamberta, já doufám, že to tak ani nebral. Lidé byli opravdu hodně naštvaní. Jednu věc bys měl vědět, Adame, máš hodně fanoušků, kteří tě podporují a Bůh jim žehnej, protože mi udělali na Twitteru pěknou paseku. Byli naštvaní a to se mi líbilo, ta jejich vášnivost."


Cover of Whataya Want From Me by Nakia

22. června 2011 v 12:44 Perfomances

Ve včerejším třetím finálovém kole pěvecké soutěže The Voice zazněl cover písně Whataya Want From Me, za kterou byl Adam Lambert loni nominován na cenu Grammy. Původní nizozemský formát soutěže The Voice zakoupila americká televize NBC, která jeho první sérii uvedla na trh letos v dubnu, a přímo tak konkurovala nejpopulárnější castingové soutěži American Idol. I když z prvního pohledu se mělo jednat o souboj Davida s Goliášem, The Voice si nakonec získalo díky své přímočarosti a poctivosti své fanoušky. Po vzoru amerického úspěchu, kde už byla oznámena i druhá řada, licenci nově zakoupila i britská televize.

Svou verzi písně Whataya Want From Me včera odinterpretoval soulový zpěvák Nakia a svým vystoupením nestrhl jen publikum, ale také čtyřčlennou porotu. Jeho vystoupení popsali jako "naprosto profesionální a briliantní". Zpěvák skupiny Maroon 5, Adam Levine, který je jedním z porotců dokonce prohlásil: "Sice jsem tuhle písničku ještě neslyšel, ale klidně se vsadím, že jsi ji zazpíval líp než původní interpret."

Adam Lambert, který nejednou prozradil, že je obrovským fanouškem téhle televizní show, poté musel na Twitteru uklidňovat své vášnivé fanoušky, kteří s výrokem Adama Levina nesouhlasili: "Yeah Nakia. Zpívej, chlape. Skvělé vystoupení. Doufám, že Adam po mé další desce už bude vědět, kdo jsem. Připrav se na mě, Levine. Haha. Aby nedošlo k mýlce, jsem fanouškem Maroon 5. Není žádný důvod být naštvaný. Děkuji, že se snažíte za mě bojovat, ale vše je v pořádku."


Adam Lambert o legalizaci homosexuálních sňatků

20. června 2011 v 18:57 Twitter

Žít v homosexuální sňatku a přitom být rodilým newyorčanem bylo pro několik tisíců Američanů ještě nedávno utopií. Od příštího týdne se však může životní sen několika stovek homosexuálních newyorských párů vyplnit. V americkém senátu totiž bude probíhat hlasování o uzákonění homosexuálních sňatků v New Yorku (ve Spojených státech má tohle právo jen několik málo států). Hned několik významných světových tváří začalo vyvíjt nátlak na senátory, ktěří už jednou tenhle návrh odmítli.

Včera ke svému milionu fanoušků promluvil i Adam Lambert: "Souhlasím. Pokud se chceme jako společnost rozvíjet, měli bychom se začít soustředit na to, co nás spojuje a ne to, čím se lišíme." Přímo tak reagoval na citát americké herečky, spisovatelky a aktivistky za práva homosexuálů Liz Feldman: "Problém homosexuálních sňatků, nebo jak s oblibou píšu 'sňatků', je mi velmi blízký. Třeba dnes jsem měla skvělý oběd, nebyl to gay oběd. Potom jsem parkovala své auto, ne gay parkovala."

Adam se podělil o své přání, zveřejnil fotku Maserati se slovy "Jedno bych chtěl!"

Adam Lambert v Gjelina Restaurant

18. června 2011 v 14:55 Media

Adam Lambert byl včera společně se svou blízkou kamarádkou Alisan Porter vyfotografován poblíž losangleské restaurace Gjelina, kde strávil čas obědu. Mezitím se na internetu objevila spekulace, že se Adam Lambert stal obětí nehody, což později na svém Twitteru popřel: "Nehoda? Ne, ne. Kde na ty věci chodíte?"

Losangelský umělec Hans Haveron, který je autorem námětu nového tetování Adama Lamberta, které představuje jakýsi klíč, v jednom z rozhovorů o tomhle námětu promluvil. Přečíst si jeho vyjádření můžete na Twitteru Adam Lambert CZ & SK, který vám i nadále přináší ty nejčerstvější informace.

Poslední informace se týká Sutana Amrulla, který se vám mohl zapsat do paměti během půlročního turné Glam Nation Tour, kde působil jako osobní maskér Adama Lamberta. V posledních týdnech se zúčastnil reality show RuPaul's Drag Race, kterou jakožto největší favorit vyhrál. Jednou z cen bylo nahraní profesionální písně Diamond Crowned Queen, ke které vznikl i kontroverzní videoklip, ve kterém si zahrál baskytarista Adama Lamberta, Tommy Joe Ratliff. Na videoklip se můžete podívat zde.

Adam Lambert: Moje maminka na Gay Pride

15. června 2011 v 19:19 Twitter


Adam Lambert včera navštívil losangelský koncert svého hudebního kolegy Bruna Marse, který se konal v tamním Gibson Amphitheatre. Devětadvacetiletý Adam Lambert již několikrát zmínil, že je obrovským fanouškem tvorby Bruna Marse, za kterou byl letos od akademiků odměněn hned sedmi nominacemi na prestižní cenu Grammy Awards. Autor hitu Just The Way You Are nakonec získal jen jediný gramofonek, a to v kategorii Best Male Pop Vocal Performance, kde shodou náhod byl mezi nominovanými i Adam Lambert s písní Whataya Want From Me.

Adam Lambert později sdílel své dojmy na Twitteru: "Bruno Mars byl dnes úžasný. Sice už jsem byl fanouškem jeho desky, ale potom co jsem ho viděl živě... Zatraceně skvělé! Inspirován. A jen tak mimochodem, jeho interpretace Liquor Store Blues mě dnes naprosto dostala (moje oblíbená) a jeho kytarové solo při Grenade? Nemělo chybu!"

Adam Lambert také s fanoušky sdílel jeden rodinný dojem, a sice obrázek jeho maminky Leily Lambert při losangelském pochodu Gay Pride. Adam Lambert několikrát v rozhovorech popsal svou maminku jako velmi tolerantní, otevřenou a mírumilovnou osobu. Leila Lambert tak jde v krokách svého syna, který se veřejně angažuje v záležitostech za práva homosexuálů, můžete si pamatovat například jeho aktivity pro The Trevor Project nebo videoprojekt It Gets Better.

Nikka Costa, Brad Walsh a Rene Toledo o Adamovi Lambertovi

14. června 2011 v 14:23 Twitter


V posledních dnech se několik osobností z oblasti zábavného průmyslu krátce zastavili nad Adamem Lambertem. Nebyl to je americký iluzionista David Copperfield, který na svém Twitteru zanechal slova chvály, ale také americká zpěvačka Nikka Costa, hudební producent Rene Toledo nebo Brad Walsh.

NIKKA COSTA: LAMBERTOVI MŮŽETE DÁT NAPROSTO COKOLIV K ZAZPÍVÁNÍ
Zpěvačka Nikka Costa má těsně před vydáním prvního alba, které vyjde pod jejím vlastním labelem Gofunkyorself records přesně za týden, 21. června. Hudebnímu serveru Sound Spike pro tuhle příležitost poskytla exkluzivní rozhovor, ve kterém byla dotázána i na spolupráci s Adamem Lambertem.

"Psali jsme společně několik písní pro jeho novou desku. A mám z toho vážně skvělý pocit, protože on je nejen neuvěřitelně talentovaný ale také velmi příjemný. O zábavu teda nebyla nouze. Ale my už jsme spolu byli v kontaktu dřív, protože máme společné přátele. Je snadné s ním vyjít, můžete mu dát naprosto cokoliv k zazpívání a on to udělá. Pro mě to byla úžasná zkušenost. Je vážně milý, realistický a skromný chlap."

RENE TOLEDE: JEHO NOVÉ ALBUM ZNÍ HUSTĚ
Na svém osobním Twitteru zmínil Adama Lambert i hudební producent Rene Toledo, který proslul spoluprácemi s latinskými hvězdami jako Shakirou, Ricky Martinem nebo Marcem Anthonym.

"Lidi, Adam Lambert je vážně skvělý chlapík. Byla mi čest se s ním setkat a spolupracovat s ním. Jeho album zní hustě... Nejsem jedním z producentů na jeho nové desce. Viděl jsem, že mé jméno se dostalo do trendings, tak jsem chtěl uvést věci na pravou míru. Spolupracoval jsem s ním, ale ne jako producent. Omlouvám se za nedorozumění."

BRAD WALSH: MŮJ REMIX DOSTAL ADAM K MNOHA LIDEM
Dnes jako posledního zmíníme Brada Walshe, který americkému serveru Examiner poskytl rozhovor, který se točil kolem jeho profesionální práce. Brad Walsh bude jistě znám i fanouškům Adama Lamberta, kteří si jeho jméno můžou spojit s remixem k písni For Your Entertainment, která po šest měsíců otevírala turné Glam Nation Tour. A právě i k tomuhle remixu směřovala jedna z otázek.

"Ne, ani jsem netušil, že Adam bude otevírat své turné s mým remixem, dokud mi nenapsal mail a neřekl mi to, což, jak se mě zdá, bylo jen pár dní před začátkem turné. Měl jsem možnost turné navštívat tady v New Yorku a bylo to vážně skvělé. Remix se díky tomu dostal k mnoha lidem, ať už skrze turné, reklamou na E! nebo vydaným záznamem. Jsem vážně rád, že ten mix on a jeho lidé popužili tak široce. Opravdu to pro mě hodně znamená."

Adam se v sobotu zúčastnil party Pirates vs. Ninjas pořádanou v klubu Vanguard v L.A. fotky na nichž je Adam v pozadí http://bit.ly/lWoYjO a http://bit.ly/iG7CR1 +

Chcete doma koncert Adama Lamberta? Připravte si až 850.000 korun

14. června 2011 v 13:44 Media


Americká stránka mjsbigblog, která je zaměřena na americkou castingovou soutěž American Idol, včera zveřejnila žebříček nejdražších soutěžících, kteří vzešli z téhle populární pěvecké soutěže. V žebříčku, kterému vévodí country zpěvačka a vítězká čtvrtého ročníku téhle soutěže, Carrie Underwood, se Adam Lambert umístil na osmém místě. Podle serveru Degy Booking International, který monitoruje požadavky interpertů, kolik si žádají za jeden odehraný koncert, si Adam Lambert za jednu koncertní show připíše na účet podle aktuálního kurzu k americkému dolaru až 850.000,- kč.

V porovnání s ostatními soutěžícími z American Idol se jedná o slabý průměr. V těsném závěsu za Carrie Underwood se drží popová zpěvačka Kelly Clarkson, která si přibližně stejně jako její kolegyně účtuje až přes osm milionů korun českých. Zato vítěz předposlední série, Lee DeWyze, si za jeden koncert vydělá přibližně 250.000,- kč.

Druhá deska Adama Lamberta vyjde i na vinylech

10. června 2011 v 19:31 Media

Label RCA Records včera na oficiální stránce Adama Lamberta potvrdil informaci, která bezpochyby potěší všechny příznivce kvalitní muziky, a sice pravděpodobnost vydání limitované edice druhé studiové desky Adama Lamberta na vinylech.

Druhá studiová deska Adama Lamberta sice ještě nemá své jméno, přesné datum vydání ani bližší informace, ale už od začátku roku se postupně začínají objevovat záblesky o různých producentech, kteří se na tvorbě desky podílejí. Fanoušky jistě potěší spolupráce s Ryanem Tedderem, Nikkou Costa nebo Claudem Kellym.

Hudba na vinylech se v posledních letech znovu dostáva do módy od svého propadu, který započal v 80. letech minulého století, kdy na trhu byla postupně vytláčena kompaktními disky. Fanoušci vinylů poukazují hlavně na neporovnatelnou kvalitu hudby, kterou populární CD nebo digitální stopy nemohou v takové míře nabídnout.

Kara DioGuardi: V American Idol si nebyli o Lambertovi jistí

7. června 2011 v 20:49 American Idol
Populární americká producentka a skladatelka Kara DioGuardi ve své první autobiografii A Helluva High Note věnovala několik řádků svému krátkému působení v americké pěvecké soutěži American Idol, ve kterých se zmínila i o Adamovi Lambertovi.

"Sice měl skvělý hlas, ale neustále dělal ty dramatické věci se svýma očima. Producenti si nebyli zrovna dvakrát jistí, navíc se domnívali, že by ho Cowell nemusel přijmout, ale já jsem řekla, že ho v každém případě musíme nechat ve hře a díky Bohu se mu to povedlo. Dovedete si představit osmou sérii bez jeho verzí Ring Of Fire, Mad World nebo Feeling Good?"

Jen připomeneme, že se Adam Lambert stal neodmyslitelnou součástí destiletí soutěže American Idol, když se mu v osmé sérii povedlo dostat do finále, ve kterém skončil na druhém místě.

Adam Lambert: Neptejte se mě na mou novou desku

6. června 2011 v 19:07 Twitter
Třiadvacetilá barabadorská zpěvačka Rihanna minulý týden představila videoklip ke svému singlu Man Down, který vyšel za účelem propagace zatím její poslední studiové desky Loud. Videoklip byl následně v několika televizních stanicí zcenzurován pro jeho údajnou kontroverzi. Adam Lambert se včera na svém Twitteru své kolegyně zastal a nejen to.

"Vážně nerozumím tomu, proč je společnost tak citlivá ohledně hudebních videoklipů. V televizi se přitom vysílá tolik pořadů o vraždách a zločinectví. Je to jen pro zábavu. Jaký je rozdíl v tom, jestli takový příběh ukáže Rihanna ve svém videoklipu, nebo televize v pořadu Zákon a pořádek. Navíc má k tomu Rihanna skvělou hudbu a sexy vlasy. Možná je nějaký rozdíl být zpěvákem a hercem. I když všichni víme, že ten příběh je jen fikce, Rihanna nikoho nezastřelila. Kromě toho, většina zpěváků jsou dnes i herci. #lidésemusízklidnit"

V průběhu týdne se na internetu objevila také fiktivní informace o údajné spolupráci Adama Lamberta s populární zpěvačkou Christinou Aguilerou. Tohle tvrzení nejdříve popřela hudební producentka Sia, která je v pracovním kontaktu s oběma umělci, a později i Adam Lambert.

"Ty informace o mé spolupráci s Christinou Aguilerou se nezakládají na pravdě, ačkoliv bych byl poctěn. Byl bych také rád, kdybyste přestali se všemi otázkami ohledně mého nového alba. Chci vás překvapit. Chápu, že to může být těžké, ale budete to muset vydržet. Stejně tak ještě nevím datum vydání, protože deska není hotová. Ani dřív než deska bude dokončená, nevyjde žádný singl."

James Durbin zažádal Adama Lamberta o radu

6. června 2011 v 18:33 Twitter


Nejspíš jen málokomu unikla kontroverze, která se minulý měsíc rozvířila v médiích po prohlášení dvaadvacetiletého zpěváka Jamese Durbina, který nepřímo prohlásil, že za jeho vyřazením z letošní série castingové soutěže American Idol může protikampaň, kterou proti němu v médiích vedl Adam Lambert. I když James Durbin, který byl považován za největšího favorita desáté řady American Idol, se bránil veškerým srovnáním s Adamem Lambertem, ve svých rozhovorech se o něm hned několikrát zmínil (viz. zde). Včera výrazně změnil vítr svého chování a skrze Twitter pozval Adama Lamberta na oběd.

James Durbin: Hej kámo, rád bych s Tebou někdy zašel na oběd a rozebral věci, které se děli okolo American Idolu. Rád bych uvítal nějakou radu. Bez ohledu na údajnou zlou krev chci sklidit zbraně. Každopádně takový už jsem. Napiš mi soukromou zprávu, jestli by jsi měl zájem. Děkuji za zvážení - James

Dříve než na tuhle zprávu stačil zareagovat Adam Lambert a následně se rozběhla několikaminutová diskuze mezi těmahle dvěma kolegy, na zprávu aktivně reagovali jeho fanoušci, kteří si říkají Durbinators.
James Durbin: Šokoval jsem nějaké Durbinators mou poslední zprávou? Jen abyste věděli, když jsem se viděl s Adamem Lambertem, tak jsem měl z něj skvělý pocit. Rozhodně tohle není rande, jen obchodní schůzka.

Adam Lambert: Haha, proč do toho nejdeme rovnou a neproberem to zde na Twitteru? Byl bych poctěn poradit ti. #žádnázlákrev
James Durbin: No není pochyb, že by se jim to líbilo. Ale stejně jako ty nechceš prozradit nic o své práci, nechci ani já. Rozumíš mi?
Adam Lambert: Oh, to rozhodně chápu.
James Durbin: Je to byznys. Jen o tom popřemýšlej, jestli budeš mít čas, tak mi dej vědět. Nejsem ten typ, co by rád mluvil o obchodních záležitostech na Twitteru. Ale každopádně děkuju, brácho. V Los Angeles bych teď měl být celý měsíc.
Adam Lambert: OK

Adam Lambert pro Cosmopolitan

2. června 2011 v 20:19 Media


Adam Lambert v zákulisí moskevského hudebního festivalu Maxidrom, na kterém minulý týden vystoupil, poskytl exkluzivní rozhovor pro ruskou mutaci společenského časopisu Cosmopolitan. "Už jsem jednou v Rusku byl. Když mi bylo 19, tak jsem pracoval na jedné lodi. Tehdy jsme na jednu noc zakotvili v Petrohradu, vyrazili jsme na prohlídku, viděli jsme Alexandrův sloup, byl to příjemný den. Ale tohle je poprvé, co jsem v Moskvě."

"Když jsme procházeli letištěm, tak kluci z kapely hned: 'wow, viděl jsi tu kočku?'. Já jsem odpověděl, že ano, že byla opravdu pěkná. Já dokážu ocenit krásné ženy, jako krásu celkově. Pokud někdo vypadá opravdu dobře, tak to dokážu ocenit."

"Loni jsem se na cestách něčemu přiučil. Nezáleží na tom, v které jsi zemi nebo kterým jazykem lidé mluví, protože je jedna věc, která všechny spojuje dohromady. A to je láska k muzice, všichni znají texty písní, vědí, kdo jsem a dokonce jsou fanoušci, kteří se prostřednictvím mé hudby spolu seznámili, což je skvělé... Doufám, že se mi příští rok znovu podaří vyjet na turné, a pokud se tak opravdu podaří, tak doufám, že znovu přijedu do Ruska, protože jsem si to tady dnes opravdu užil," shrnul svou cestu do Ruska Adam Lambert.


Zákulisí festivalu Maxidrom

2. června 2011 v 18:09 Media


Ruská rádiová stanice Maximum, která každoročně pořádá květnový hudební rockový festival Maxidrom, poskytla svým příznivcům pohled do zákulisí Adama Lamberta, který se stal jednou z hvězd letošního moskevského festivalu. Kromě exkluzivních záběrů do zákulisí festivalu a vystoupení, zprostředkovala také rozhovor s Adamem Lambertem. "Vážně jsem si to tady užil. Ze svou kapelou jsem naposledy koncertoval tak před půl rokem, takže to pro nás bylo takové příjemné setkání. Nevěděli jsme, co máme od tohohle vystoupení očekávat, ale publikum bylo opravdu úžasné, na začátku do vzduchu vypustili balonky, takže jsem tady strávil opravdu příjemný čas," sdílel své zážitky o kultovním festivalu.

"Potkali jsme tady jednoho známého, klávesáka Zaca. Když jsem začínal se svou kariérou po American Idol, tak se mnou chvíli spolupracoval. Jako klávesák vystoupil po mém boku na AMA a na mých prvních propagačních vystoupeních. On je vlastně jedním ze členů skupiny Korn, takže se opravdu těším, až ho dnes večer uvidíme na jevišti. Jsem také fanouškem Prodigy, mám pár jejich desek. Zbožňuju jejich muziku, takže se těším, co dnes večer předvedou," prozradil o svých večerních plánech v Moskvě.


Adam Lambert v Londýně pracuje na nové desce

1. června 2011 v 18:42 Twitter


Adam Lambert je už od začátku týdne v Londýně, kam přiletěl z ruské metropole, kde vystoupil na festivalu Maxidrom. I když se Adam Lambert hned první noc zúčastnil párty v Shoreditch House, do hlavního města Velké Británie přijel hlavně pracovně. Dnes to na svém Twitteru potvrdila britská skladatelka Ginny Blackmore.

Včera také zasáhl všechny fóra o Adamovi Lambertovi příběh fanynky, která sdílel svůj zážitek s potkáním děvatadvacetiletého zpěváka přímo v ulicích Londýna. I z jejích slov bylo potvrzené, že zde Adam Lambert pracuje na své druhé studiové desce, když na její otázku, jestli je v Londýně na dovolené, odpověděl: "Částečně, ale taky tady pracuju na pár nových písních."

Kromě aktuálních informací o Adamovi Lambertovi naleznete na Twitteru Adam Lambert CZ & SK také částečný překlad rozhovoru se Sauli Koskinenem, který krátce mluvil i o jeho vztahu s Adamem Lambertem.