Květen 2011

Adam Lambert očarován Ruskem

30. května 2011 v 19:18 Twitter


Adam Lambert si při své první návštěvě Ruska užíval všudypřítomné charakteristické kultury, která neodmyslitelné k největší zemi na světě patří. Na svůj Twitter odeslal v mezidobí, kdy čekal na svůj letecký spoj do Velké Británie, obrázek s popisem: "U baru na moskevském letišti. Usrkávám ruskou vodku, zatímco tady hraje Bad Romance. #nostrovia (ať slouží)". Už při svém sobotním vystoupení na moskevském festivalu Maxidrom pokynul k fanouškům s pohárem vodky se slovy "na zdorovye", což můžeme do češtiny přeložit jako "na zdraví".

Nejen ruská krajina a zvyky očarovali Adama Lamberta, ale také jeho fanoušci, kteří při jeho vystoupení na festivalu Maxidrom uspořádali speciální fan akci, když ho přišli podpořit fialovými balonky s jeho jménem. Další akci uspořádali před hotelem Ararat, kde byl Adam Lambert ubytovaný. Adam Lambert své fanoušky přišel ochotně pozdravit a rozdat autogramy.

Jak už jsme uvedli výše, Adam Lambert ve své evropské cestě pokračuje i nadále, a z moskevského letiště odletěl do Londýna, kde se ještě v ten večer zúčastnil párty v Shoreditch House.

Adam Lambert na festivalu Maxidrom (videa)

29. května 2011 v 12:30 Perfomances
Adam Lambert včera vystoupil přibližně před 50.000 diváky na moskevském hudebním festivalu Maxidrom, kde společně se svou kapelou předvedl hodinový set písní. Své první větší vystoupení po necelém půl roce popsal na Twitteru se slovy: "Jsem velmi inspirován ruskými fanoušky. I když si to ve studiu užívám, nic nemá na živé vystoupení. Připomenulo mi to, proč tak miluju zpívat."

Nejen příjemné vzpomínky však na Adama Lamberta zanechá Rusko, když se včera dozvěděl o zatčení aktivistů za práva homosexuálů, kteří v Moskvě uspořádali státem nepovolenou demonstraci. "Jsem v šoku, že se tohle odehrálo v ten samý den, v tu samou hodinu a na tom samém městě, kde jsem vystupoval."
Více o vystoupení se dočtete níže. V celém článku se můžete podívat na jednotlivá videa.

MUSIC AGAIN

Adam Lambert na festivalu Maxidrom

28. května 2011 v 15:14 Perfomances


Adam Lambert dnes krátce po poledni vystoupil se svou doprovodnou kapelou na moskevském hudebním festivalu Maxidrom, který všechny příznivce hudby lákal na vystoupení rockových kapel Korn, The Prodigy nebo Travis. Jednalo se o první festivalový set Adama Lamberta v tomhle roce (dalším potvrzeným festivalem, na kterém vystoupí, je kanadský St. Agathe en Feux Festival), ale také o první vystoupení Adama Lamberta v Rusku. Všem svým ruským fanouškům, kteří speciálně pro tenhle festival uspořádali fan akci, kdy vystoupení podpořili fialovými balonky, předvedl hodinový set písní, který obsahoval v chronologickém pořadí Whataya Want From Me, Fever, Sleepwalker, 20th Century Boy, If I Had You, Strut, Whole Lotta Love a Sure Fire Winners.


Mnoho fanoušků se na sociální síti Twitter zarazilo nad brzkou hodinou vystoupení a mylně si mysleli, že šlo teprve o zvukovou zkoušku. Adam Lambert to na Twitteru komentoval následovně: "Zvuková zkouška? Um. Jsem zmatený. Drazí fanoušci: To už byl můj set, bylo to denní vystoupení."

V celém článku se můžete podívat na fotografie z vystoupení, videa budou doplněna hned, co budou k dispozici. Na Twitteru můžete v mezidobí sledovat Adam Lambert CZ & SK, který vám už od rána přináší čerstvé aktualizované informace.


Adam Lambert na finálovém večeru American Idol

26. května 2011 v 17:50 Media
Včera večer se ve Spojených státech uzavřela poslední kapitola desáté série castingové soutěže American Idol. Na finálový galavečer bylo pozváno spoustu předních světových hudebníků, včetně Adama Lamberta, který přišel v doprovodu svého partnera Sauliho Koskinena. Americkými médii den na to proletěly fotografie Adama Lamberta a Sualiho Koskinena společně držících se za ruce. Podle svých slov byl Adam Lambert z finálového koncertu nadšený, vyzdvihl hlavně pěvecké výkony Beyoncé, Stevena Tylera nebo Lady GaGa.


Adam Lambert at The Baby Shower Party

25. května 2011 v 18:19 Twitter


Šestatřicetiletá zpěvačka a herečka Carmit Bachar, která je neodmyslitelně spjata s projektem The Zodiac Show, který lemoval část keriéry Adama Lamberta, očekává v nejbližších měsících narození svého potomka. K téhle příležitosti ji její nejbližší přátelé uspořádali tzv. baby shower. Jedná se o tradici, kdy jsou stávající rodiče obdarováni dary, aby dítě přišlo na náš svět v pořádku. Na baby shower bývalé členky popové skupiny The Pussycat Doll se objevil i Adam Lambert.

I když se Adam Lambert snaží o své nové tvorbě toho prozradit co nejmíň, stejně se na internet dostávají alespoň zlomky informací. Ten poslední přinesl teprve dvacetiletý britský zpěvák a producent Talay Riley, který skrz svůj účet na Twitteru informoval o jeho spolupráci s Adamem Lambertem. I přes svůj nízký věk stihl své jméno a hudební vizi propojit s Janet Jackson, Aleshou Dixon nebo Westlife, ke kterým se teď přidá i Adam Lambert.

Poslední informace přicházejí z moskevského festivalu Maxidrom, který se koná už za tři dny, a na kterém vystoupí se svým hodinovým setem Adam Lambert se svou kapelou. Podle organizátorů na akci nebude platit žádné omezení v pořizování záznamů, proto se můžeme těšit na fotografie a videa z prvního vystoupení Adama Lamberta v Rusku.

James Durbin v rozhovoru mluvil o svém novém albu: "Chci prolomit bariéry, dát šanci metalu, proto jsem šel to té show. Adam Lambert dělal rock a pak se rozhodl zahodit tu fanouškovskou základnu, a naštval hodně lidí. Líbilo se mi co dělal v té show, bylo to dobrý. Ale pak udělal pop-elektronický album, podělaný techno album." (Pardon, pokud jste fanoušky Jamese, hlas nemá špatný ok, ale tohle mě naštvalo, moc si dovoluje).

Adam Lambert na narozeninové oslavě Markuse Molinariho

22. května 2011 v 14:54 Twitter


Adam Lambert spolu se svým partnerem Sauli Koskinenem navštívili páteční narozeninou párty dnes už třicetiletého losangelského herce a modního návrháře Markuse Molinariho. Aby narozeninových oslav nebylo málo, včera během Twitter párty, kterou naleznete níže, popřál všechno nejlepší k narozeninám své mamince, Leile Lambert.

"Dnes má narozeniny má úžasná maminka. Všechno nejlepší, mami. Miluju Tě!"

Finský bulvár se vysmíval rozdílu velikosti mezi Saulim a Adamem. Sauli to ospravedlňuje tím, že za jedno Adam má podpatky, vyčesané vlasy a navíc na fotkách byl Sauli trochu za ním, takže to mohlo působit, že je menší. Ve skutečnosti ten rozdíl není tak velký. Sauli se tomu smál a přemýšlel, že by mohl taky nosit nějaké podpatky.

Za fotografii děkuju adam-pictures.com

Twitter Párty 3.0

22. května 2011 v 14:33 Twitter
Adam Lambert znovu po měsíci uspořádal tzv. Twitter Párty, při které měli fanoušci možnost zeptat se ho na několik otázek. Nebyla to však pouze párty, která souvisela se včerejší aktivitou Adama Lamberta na sociální síti Twitter. Kromě několika komentářů sdílel se svými fanoušky i osobní fotky se svým kmotřencem Riffem Cherry.

O: Chutnají Ti popsicles (pozn. AL CZ'n'SK: populární americká značka zmrzliny)?
A: Chovám hlubokou lásku a nostalgii po Otter pops (pozn. AL CZ'n'SK: populární americká značka mražených sladkostí). Nevíš, jestli je stále dělají?

O: Proč sis vybral právě ten obrázek pro své poslední tetování?
A: Prostě se mi líbil! Je vyvážený vzhledem k těm dvoum tetováním, co mám.

O: Ve kterém městě se Ti zatím koncertovalo nejlíp?
A: Myslím, že mé nejlepší show z loňského léta byly v Nashvillu, New Orleans, Montrealu, San Franciscu, San Diegu, Providence a Bostonu...

O: Kdo je tvým oblíbeným indie zpěvákem?
A: Úžasný je Matt Bellamy, ale je to indie?

O: Koupíš si nové album Lady GaGa?
A: To si piš! Její kreativita, moda, hrdost a talent jsou inspirující.

O: O kom si myslíš, že si opravdu zaslouží vyhrát American Idol?
A: Kolem American Idolu jsem toho už řekl až moc. Média obrátila mé neosobní, upřímné názory na lynčování. Moje máma má názor takový: "Pokud nemáš na srdci nic pěkného k povězení - neříkej raději nic." Omlouvám se, jestli jsem zranil něčí city - nebyl to můj záměr.

Adam Lambert: Paparazzi jsou jako krysy

20. května 2011 v 18:57 Twitter


Poté co Adam Lambert začal společně se svým partnerem Sauli Koskinenem společensky žít, zdá se, že pověstní američtí paparazzi chodí s nimi ruku v ruce (v celém článku ostatně vidíte jednu z fotografií, která tenhle týden vyšla v amerických médií). Nejen to včera Adam Lambert na svém účtu na sociální síti Twitter sdílel se svými fanoušky.

"Tihle paparazzi začínají být pěkně dotěrní. Přirovnal bych to k problému s krysami. Neví někdo, kde sehnat pasti? Zpočátku to bylo lichotivé, ale teď si říkám, kdo sakra chce vidět nudný obrázek, jak jdu k autu?"

"Dnes jsem spolu se svým partnerem a Tommy Joe Rattlifem viděl film Ženy v sobě. Tolik jsme se nasmáli. A měl jsem zatím ten nejlepší karamelový popcorn."

Adam Lambert v tetovacím salónu High Voltage Tattoo

19. května 2011 v 17:52 Twitter

Adam Lambert spolu se svým partnerem Sauli Koskinenem navštívil včera večer losangelský tetovací salon High Voltage Tattoo. Oba dva si nechali udělat tetování na svá předloktí, respektivě Lambert na pravém loktu a Koskinen na levém loktu. Na svém Twitteru později Lambert prozradil, že tenhle tetovací salon mu doporučil Tommy Joe Ratliff, který je součástí kapely tohohle devětadvacetiletého zpěváka. Kérku navrhl losangelský umělec Hans Haveron, a samotné tetování na doporučení Ratliffa provedl Kevin Lewis.


Tři nové HQ fotky z focení v Paříži, v prosinci 2010 - viaAdam Lambert vystoupí 28. května v Moskvě

18. května 2011 v 18:54 Twitter


Již dříve jsme vás informovali, že Adam Lambert už za necelé dva týdny vystoupí na renomovaném moskevském hudebním festivalu Maxidrom. I když Adam Lambert navštívil se svým prvním turné Glam Nation Tour i některé významné evropské metropole, v Rusku půjde teprve o jeho první vystoupení. Fanoušci se však nových písní z připravovaného nového alba nejspíše nedočkají, protože přípravy jsou stále v raném stádiu. Doprovod bude Adamovi Lambertovi obnovená soustava kapely, kterou můžete znát z již zmíněného turné Glam Nation Tour, včera to Adam Lambert potvrdil na svém osobním Twitteru.

"Jsem tak nadšený ze zítřejších zkoušek na moskevskou show. Nemůžu se dočkat, až se uvidím se svou kapelou a znovu obnovíme písně z For Your Entertainment."

V článku můžete vidět fotografii pořízenou americkými paparazzi z úterního poledne, kdy Adam Lambert se svým přítelem Sauli Koskinenem vyšel do losangelských ulic.

James Durbin: Já vím, co mí fanoušci chtějí

17. května 2011 v 14:45 Media


Vztahy mezi fanoušky Adama Lamberta a finalistou letošní série americké pěvecké soutěže American Idol, Jamesem Durbinem byly již od začátku soutěže napjaté. Rockově ovlivněný dvaadvacetiletý James Durbin byl díky svému projevu a hlasovému rozsahu často v médiích přirovnáván k Adamovi Lambertovi, od čehož se však sám distancoval, když prohlásil: "Jsem už unavený stále odpovídat na tuhle otázku. Jsme stylisticky a hlasově naprosto rozdílní lidé. Jediná podobnost, kterou máme je snad vysoký hlas... On jen vkročil do dvěří, já chci zkusit projít skrz. Také dělal nějaký rock, to se mi líbilo. Já chci jít do metalu jako Iron Maiden, ACDC, Ozzy, Sabath..."

Bylo velkým překvapením, když tenhle největší favorit na vítězství v minulém kole ze soutěže vypadl (nejlepší čterka). Na různých internetových portálech se poté objevila vskutku konspirační teorie, která hovořila, že za ukončení působení Durbina v soutěži může Adam Lambert, který se několikrát netajil, že jeho favoritkou je soutěžící Haley Reinhart, a který nepřímo Durbina kritizoval.

Dlouho na sebe nenechala čekat reakce Jamese Durbina, která jen potvrdila, že jeho vztah k Adamovi Lambertovi je více než chladný: "Stále nechápu, proč jsme k sobě byli srovnáváni. On dělá popovou a elektronickou muziku, já zase rockovou a metalovou. Nikdy jsem nic křivého proti němu neřekl, ale on zjevně rozhodl to dotáhnout na jinou úroveň. Každopádně se teď chci soustředit na svou po idolovskou kariéru. Já nejsem takový, že bych během show předstíral, že jsem jiný, a poté přišel na trh s kompletně něčím jiným. Vím, kdo jsem, vím, co chci a vím, kdo mí fanoušci jsou. A vím, co chtějí."

Adam Lambert, Riff Cherry, Sauli and Daniele Stori - foto z oslavy Lee Cherryho narozenin

Adam Lambert na koncertě Ferras

15. května 2011 v 15:32 Twitter
Adam Lambert byl se svým partnerem Sauli Koskinenem v pátek spatřen na koncertě amerického zpěváka a skladatele Ferras, který se konal v losangelském Hotel Café. Adam Lambert později na svém Twitteru prohlásil, že Ferras, který je zároveň jeho velmi blízký přítel, zněl skvěle, a po tomhle zážitku se cítí být inspirován."Adam Lambert napsal, že začal sledovat show The Voice, jedna fanynka mu napsala, že se dívá moc na TV a měl by se více soustředit na nové album. Na to jí Adam odpověděl, že téměř denně stráví ve studiu 6 - 8hodin, a až když přijde domů pustí si to... "

Adam Lambert CZ & SK na Twitteru

12. května 2011 v 17:33 | Vanda |  Glambert.cz


Federální internetový projekt Adam Lambert CZ & SK od dnešního dne funguje i na sociální síti Twitter. Zde můžete najít nejčerstvější informace nejen o Adamovi Lambertovi, ale i jménech, které jsou s ním úzce propojené. První československá komunita na Twitteru vám bude zprostředkovávat ty nejčerstvější a nejaktuálnější informace v českém jazyce, které vás stručně seznámí, co se právě kolem vašeho oblíbeného zpěváka děje.

Aby nedošlo k omylu, blog (stejně tak i československá fanstránka na Facebook) stále pokračuje ve svém běžném provozu. Stále zde budete nacházet články, přeložené rozhovory, exkluzivní videa a mnoho dalšího. Úkolem Twitteru bude Vás co nejrychleji vtáhnout do děje. Věříme, že toho oceníte.

Pokud ještě svůj účet na jedné z nejpopulárnějších sítí na světě nemáte, máte od nás ty nejvřelejší doporučení tak napravit. Nejen, že na Twitteru naleznete kontakty na všechna důležitá jména spojená s Adamem Lambertem, ale nabízí se vám také přímá interakce s nimi. Registrace vám nezabre ani pět minut.

Účet Adam Lambert CZ & SK naleznete zde (@LambertCZ_SK)
Kontaktní mail pro Twitter stránku: twittersource@email.cz

Adam Lambert: Rok 2003 byl tak blond

11. května 2011 v 17:55 Twitter

Adam Lambert včera na sociální síti Twitter sdílel své osobní fotografie z nedávné minulosti. Mnoho fanoušků, kteří na divadelní začátky Adama Lamberta a jeho umělecké experimentování ještě nenarazili, mohly šokovat fotografie z období kontroverzního hnutí mladých lidí (populárního na přelomu 80. a 90. let) Club Kids, které ještě v undergroundových klubech přežívá do dnes.

Poslední fotografie, kterou Adam Lambert včera sdílel, byla z roku 2003. V té době jednadvacetiletý Adam se nechal po vzoru celosvětového trendu odbarvit, což sám okomentoval jako: "Rok 2003 byl tak blond."Adam Lambert na koncertě Prince

9. května 2011 v 18:16 Twitter
Adam Lambert v předvečer Dne matek vzal svou maminku Leilu Lambert na inglewoodský koncert popové legendy Prince. Podle vyjádření fanoušků se Adam Lambert skvěle bavil a během jedné písni dokonce tančil po boku ostatních fanoušků Prince na jevišti. Na video se můžete podívat zde.


Den Adama Lamberta

8. května 2011 v 15:20 Twitter


Dnes své výročí neslaví jen tahle stránka nebo matky po celém světě, ale také vyhlášení Dne Adama Lamberta. Ten se datuje od 8. května 2009, kdy Adam Lambert ještě během působení v soutěži American Idol navštívil své rodné město San Diego, ve kterém jeho starosta Jerry Sanders slavnostně prohlásil tenhle den za Den Adama Lamberta. Tohle výročí je samozřejmě platné jen pro lokální oblast San Diega, to však nezabránilo fanouškům Adama Lamberta, aby už od rána tenhle pro ně tolik slavnostní den společně oslavovali. V celém článku se můžete podívat na přesně dva roky staré vystoupení Adama Lamberta s písní Mad World, kterou zazpíval před svou bývalou školou.

Adam Lambert včera navštívil losangelský koncert popové legendy Prince. Podle vyjádření fanoušků se Adam Lambert skvěle bavil a během jedné písně dokonce tančil na jevišti.

Adam Lambert CZ & SK slaví první narozeniny

8. května 2011 v 13:47 Glambert.cz


Dnes český internetový projekt Adam Lambert CZ & SK slaví své první narozeniny. S tou největší pokorou a skromností můžu napsat, že blog lambertsource.blog.cz se během jednoho roku stal největší a nejnavštěvovanější československou stránkou věnovanou Adamovi Lambertovi, za což nejvíce vděčím vám - návštěvníkům. Jmenovitě chci poděkovat fanynkám, které se pod nickama viv278, Katarina, glambert a Simona aktivně podílely na tvorbě blogu. Dále chci poděkovat všem aktivním návštěvníkům, a v neposlední řadě Adamovi Lambertovi, kvůli kterému vůbec blog funguje.

Celý uplynulý rok byl ve znamení prvního celosvětového turné Glam Nation Tour (kterému je zvlášť věnována speciální stránka se všemi záznamy koncertů), ale také zapisování Adama Lamberta jako umělce do podvědomí fanoušků na celém světě. Bylo mi potěšením každodenně mapovat tuhle éru prostřednictvím článků a přiblížit Adama Lamberta, nejen jako umělce, ale také jako osobnost, každým dnem početnější československé fanouškovské základně.

I ten následující rok bude neméně zajímavý, dovoluju si předvídat, že ba i zajímavější. Adam Lambert už ne jako nezkušený nováček na hudební scéně, ale známý po celém světě, vydá svou druhou studiovou desku, která se na začátku letošního roku začala v Los Angeles nahrávat. Následovat snad bude i další celosvětové turné, které snad tentokrát neopomene Českou republiku nebo Slovensko.

A co popřát blogu do dalšího roku své existence. Snad jen vlastní doménu, více spokojených návštěvníků, a co nejvíce úspěchů Adama Lamberta s jeho novými projekty. Děkuji vám za přízeň a do dalšího roku vše nejlepší.

Alex Castino ve studiu s Adamem Lambertem

6. května 2011 v 18:21 Twitter


Renomovaná americká společnost Jokerstyle Production, která se zaměřuje na hudební dokumenty, potvrdila, že znovu navázala spolupráci s Adamem Lambertem. Jejich první vzájemná spolupráce proběhla v době nahrávaní debutové desky For Your Entertainment, kdy dny ve studiu s Adamem Lambertem trávil Alex Castino. Na výsledek jejich spolupráce se můžete podívat pod článkem.

Alex Castino by měl zaznamenávat tvorbu Adama Lamberta celkem dva dny. Podle vyjádření Adama Lamberta na sociální síti Twitter mu společnost ve studiu bude dělat trio ve složení Bonnie McKee, Oliver Goldstein a Josh Abraham. Losangelská společnost Jokerstyle Production má za sebou společné projekty s kapelami Aerosmith, Guns'n'Roses nebo zpěvačkou Christinou Aguilerou.

Adam Lambert vystoupí v létě na festivalech

5. května 2011 v 19:12 Twitter


Nejen že Adam Lambert pracuje na následovníkovi své debutové desky For Your Entertainment, ale také nezapomíná na své fanoušky, kterým se v nadcházejících měsících představí na několika festivalech. Již dříve bylo potvrzeno, že Adam Lambert vystoupí poprvé ve své kariéře v Rusku, respektivě na moskevském festivalu Maxidrom Festival, který se koná 28. května na tamním letišti. Dnes byla potvrzena účast Adama Lamberta na kandském festivalu St. Agathe en Feux Festival, který se koná 29. července v Quebecu. Adam Lambert se již loni zúčastnil několika kanadských hudebních festivalů, a pokaždé se jeho výstupy setkaly s velkým ohlasem diváků.

Adam Lambert však nadále pokračuje v pracích na své druhé studiové desce. Dnes na Twitteru informoval, že znovu je ve studiu s losaneglskou zpěvačkou Bonnie Mckee a producentskou dvojkou Oliver Goldstein a Josh Abraham ze společnosti Pulse Recording. Oba producenty s rockovou duší naleznete v autorské části bookletu desky Sale el Sol (Shakira), I'm Not Dead (P!nk) nebo A Beautiful Lie (30 Second To Mars).

Natalia Kills chce spolupracovat s Adamem Lambertem

4. května 2011 v 16:02 Twitter


Americký pánský měsíčník GQ skrze Twitter kriticky zhodnotil outfit Adama Lamberta na nedávném předávání hudebních cen ASCAP Annual Pop Music Awards. Doslova napsal:

"Okey, chápeme tvou rádoby šokující, homosexuální a upíří estrádu. Ale příště buď sexy, nebo raději zůstaň doma. Jestli chceš, aby nám vypadly oči z důlků, tak to bude chtít více snahy. Vem si několik rad od veteránů..."

Adam Lambert se o tomhle provokativně laděném komentáři dozvěděl a na Twitteru reagoval:

"Tesáky? haha. Většina vaší mody se mi zdá celkem nudná a suchá. Nečtu vás už delší dobu. Takže se raději soustřeďte na vaše plátěné kalhoty a neurážejte mě."

Adam Lambert včera na svém Twitteru seznámil fanoušky i s ambiciozní britskou zpěvačkou Natalií Kills, která teprve minulý měsíc vydala svou debutovou desku Perfectionist. Mnoho hudebních kritiků tuhle zpěvačku s italskými kořeny právem označuje jako objev roku. Více informací o ní naleznete na oficiální mezinárodní stránce nataliakills.net, kterou vám vřele doporučuju.

Adam Lambert se s Natalií Kills seznámil na narozeninové oslavě Pereze Hiltona, která proběhla na začátku letošního roku. Včera na Twitteru napsal: "Natalia Kills. Dostala mě". Natalia Kills pohotvě reagovala: "Pojďme napsat společnou píseň, fešáku."