Březen 2011

Adam Lambert at Mr. Black Club

30. března 2011 v 18:43 Twitter


Adam Lambert včera se svými přáteli vyrazil do nočních ulic Los Angeles, po dlouhé době byl například viděn s Tommy Joe Ratliffem. Podle několika fanoušků, kteří Adama Lamberta potkali v nočním klubu Mr. Black, byl devětadvacetiletý zpěvák v dobré náladě a ochotně odpovídal na dotazy svých fanoušků. Z nočního klubu odešel společně se svým přítelem Sauli Koskinenem.

Po koncertě Lady GaGa, který se konal v pondělí, se Adam Lambert objevil i na narozeninové párty Lady GaGa, která slavila své pětadvacáté narozeniny. Podle přítomných svědků byl Adam Lambert tak rozjetý, že se při poskakování udeřil o strop do hlavy.

Adam Lambert na koncertě Lady GaGa

29. března 2011 v 18:38 Adam Lambert


Adam Lambert včera navštívil koncert popového fenoménu posledních let, Lady GaGa, který se konal v losangelské hale Staples Center. Koncert, který byl odehrán v rámci The Monster Ball Tour, měl speciální nádech pro Lady GaGa, která v ten den slavila své pětadvacáté narozeniny. Adam Lambert byl viděn v doprovodu tanečníka Terrence Spencera, zpěváka Jeffreeho Stara a svého přítele Sauliho Koskineniho, který pro změnu oslavoval své šestadvacáté narozeniny.

Adam Lambert na křtu knihy Jacka Shearse

28. března 2011 v 18:14 Adam Lambert
Včera v Los Angeles proběhl křest nové knihy frontmana americké popové kapely Scissor Sisters, Jake Shearse. Knihu nazvanou One Day in the Life of Jake Shears přišlo podpořit mnoho kolegů Jake Shearse ze zábavní branže, namátkou zpěvačka Fergie, herečka Kate Hudson nebo Adam Lambert. Právě Adam Lambert patří mezi velké fanoušky Scissor Sisters, když byl loni spatřen na jejich newyorském koncertě, a následně hostoval v internetovém televizním programu skupiny.


David Guetta by chtěl spolupracovat s Adamem Lambertem

27. března 2011 v 13:16 Media


Francouzský producent a držitel ceny Grammy David Guetta v posledním rozhovoru prozradil, že by rád spolupracoval s Adamem Lambertem. David Guetta stojí hned za několika celosvětovými mainstreamovými hity, pamatovat si můžete například I Gotta Feeling (Black Eyed Peas) nebo Commander (Kelly Rowland). Jeden z nejvyhledávanějších producentů současnosti se věnuje také své solové kariéře, na letošní léto chystá svou pátou studiovou desku. Stejně jako Adam Lambert, který aktuálně pracuje na následovníkovi svého debutu. Následující týdny napoví, jestli se tahle spolupráce naplní.

Na nové desce spolupracuje i Bonnie McKee

24. března 2011 v 16:26 Twitter

Seznam producentů, kteří spolupracují na druhé studiové desce Adama Lamberta, která by měla vyjít letos na podzim, se znovu rozrostl o další jména. Po Ryanovi Tedderovi, který spolupracoval už na debutové desce For Your Entertainment, je známo jméno americké zpěvačky a producentky Bonnie McKee. Jméno, které většině z vás nic neřekne, ale melodie písní, na kterých se podílela, budou známy nejspíš vám všem, jmenovitě například California Gurls (Katy Perry) nebo Hold It Against Me (Britney Spears).

Na albu se podílí také zpěvačka BC Jean, s kterou byl Adam Lambert minulý týden spatřen na párty v losangelském baru Supperclub. Zpěvačku s pop/rockovými kořeny si můžete asociovat s písní If I Were A Boy, kterou napsala pro poslední album zpěvačky Beyoncé.

Justin Tranter: Adam Lambert podporuje naši kariéru

22. března 2011 v 16:43 Media

Kapela Semi Precious Weapons, která i v roce 2011 dokazuje, že rock'n'roll stále ještě nezemřel, poskytla pro internetový server rockstarweekly rozhovor, ve kterém byla dotázana i na Adama Lamberta. Frontman skupiny Justin Tranter prohlásil: "Adam Lambert je nejen úžasný zpěvák, ale také obrovský fanoušek naší kapely. Dokonce nám pomohl prodat pár nahrávek. Několikrát se na Twitteru zmínil o naší písničce Put a Diamond In It. Pokaždé, co tak udělal, se na iTunes vyhoupla v žebříčku nejpopulárnějších písní týdne. Jsme mu za to vděční."

Justin Tranter, který je sám často považován za modní ikonu, pokračoval: "Myslím, že Adam Lambert má velmi výstřední image, ale hudebně, jako jeden z mála otevřeně přiznal, že je popová hvězda. Žádný rock'n'roll v jeho muzice není, takže zde není žádná podobnost mezi naší muzikou."

Newyorská kapela Semi Precious Weapons vydala v roce 2010 svou druhou studiovou desku s názvem You Love You, kterou podporuje jako předskokan pro největší popovou ikonu současnosti Lady GaGa při jejím celosvětovém turné The Monster Ball Tour.

Photo Shoot pro NOH8

22. března 2011 v 16:25 Band
Před pár týdny se část osazenstva loňského turné Glam Nation Tour sešla při příležitosti společného focení na podporu projektu NOH8, který ve Spojených státech aktivně bojuje za práva homosexuálů. Již dříve se tohohle projektu zúčastnil baskytarista Tommy Joe Ratliff, maskér Sutan Amrull nebo zpěvačka Allison Iraheta. Tuhle trojici nakonec doplnili Terrence Spencer, Brooke Wendle, Taylor Green a Sasha Mallory. K nafocení fotografií podporující NOH8 už byl dříve vyzván i Adam Lambert, zatím však ke konkrétní spolupráci nenadešlo.


Dnes vychází Glam Nation Live

21. března 2011 v 18:27 Adam Lambert

Dnes v České republice vychází komplet nazvaný Glam Nation Live, který mapuje první celosvětové turné Adama Lamberta, na které se vydal po své úspěšné debutové desce For Your Entertainment. Jedna z celkových 115-ti zastávek se uskutečnila i v rodném městě Adama Lamberta, Indianapolis, konkrétně 31. srpna. Z tohoto koncertu byl pořízen živý záznam, který natočil americký režisér Doug Spangenberg, který se na koncertní záznamy specializuje.

Glam Nation Live najdete ve všech obchodech s dobrou muzikou, na internetovém obchodě Sony Music, nebo na oficiální stránce Adama Lamberta, kde si můžete objednat i limitovanou edici, která obsahuje tričko nebo mapu se všemi zastávkami turné.

Celý audio záznam si můžete poslechnout na oficiální stránce Adama Lamberta. Na oficiálním kanálu VEVO se rovněž můžete podívat na ukázky z DVD disku, konkrétně na Whataya Want From Me, Fever, Sleepwalker a Music Again.

Komplet Glam Nation Live si můžete přes Sony Music objednat zde.
Komplet Glam Nation Live si můžete přes oficiální stránky objednat zde.

Adam Lambert na after párty at the Supperclub

18. března 2011 v 21:06 Twitter
Adam Lambert se včera objevil na after párty mezinárodní módní značky Bebe, která se konala v losangelském baru SupperClub v příležitosti módního týdne, který začal v Los Angeles minulou neděli, a oslav St. Patricks Day. Na několika fotografiích byl zachycen s rockovou zpěvačkou BC Jean nebo módní návrhářkou Roxy Continem. Adam Lambert už byl v průběhu týdne spatřen na módní přehlídce Johnyho Cota, který na tomhle festivalu představil svou jarní kolekci.


Glam Nation Live Listening Party

17. března 2011 v 20:27 Adam Lambert


Před několika minutami oficiální stránka Adama Lamberta uvolnila k poslechu audio záznam z chystaného setu Glam Nation Live, který vychází již příští týden. Kromě video záznamu z prvního turné Adama Lamberta dostanou fanoušci zabalený i přepis s audio záznamem, který bude obsahovat třináct stop. Glam Nation Live si můžete předobjednat ve třech verzích na oficiální stránce Adama Lamberta nebo skrze českou pobočku Sony Music.


Prodeje Acoustic Live! stouply o 2.000%

17. března 2011 v 17:23 Charts


Prodeje pětitrackového akustického EP Acoustic Live!, které vyšlo loni na začátku prosince, od minulého týdne stouply o 2.000%. Nejedná se však o žádné zázračné číslo, jak možná čtyřmístné procentuální vyjádření evokuje. Z minulých 55 prodaných kopií na 3.461 je však pěkný výkon. Za výsledkem stojí hlavně vystoupení Adama Lamberta s akustickou verzí písně Aftermath v americké soutěži American Idol.

Samotná akustická verze písně Aftermath se prodávala neméně dobře. V porovnání z výsledky minulého týdne, kdy to bylo 54 prodaných kopií, vypadá aktuální číslo 4.047 prodaných kopií znatelně lépe. Ještě více stoupla rádiová verze písně Aftermath, která si ze 68 prodaných kopií polepšila na 5.078. Výsledky zahnuly i remix písně Aftermath, který vyšel minulý týden na podporu charitativního projektu The Trevor Project. Do dnešního dne se ho prodalo přes 4.400 kopií.

Adam Lambert: Vytváří se skvělá muzika

16. března 2011 v 17:04 Twitter

Adam Lambert včera na svém Twitteru zanechal krátkou zprávu, která sice nepřinesla žádnou novou informaci, ale aspoň tak potvrdila, že věci okolo druhé studiové desky Adama Lamberta se daly do pohybu.

"Do studia!!! Vytváří se skvělá muzika!"

Od začátku roku se k uším fanoušků dostalo minimum informací o dosud bezejmenném následovníkovi úspěšné debutové desky For Your Entertainment. Podle všeho by měl vyjít první singl ke konci léta, na podzim by měla následovat nová deska, na které, stejně jako na již zmíněném debutu, spolupracuje Ryan Tedder. Zvuk by se měl nést na podobné vlně jako v případě doposud nejúspěšnějšího singlu Whataya Want From Me, který v loňském roce zapsal Adama Lamberta do širšího spektra posluchačů.

Adam Lambert na Los Angeles Fashion Week

14. března 2011 v 20:36 Media

Aktualizováno: Včera v Los Angeles začal každoroční týdenní módní festival Los Angeles Fashion Week, ve kterém několik desítek módních návrhářů představí své podzimní kolekce. Hned v první den akce navštívil Adam Lambert sekci módního návrháře Johnyho Cota, který je známý pro svou módní značku Skingraft.

Adam Lambert s touhle společností spolupracuje už od dob konání americké soutěže American Idol, a i včera ho zdobil outfit právě od téhle společnosti.

Strut (Glam Nation Live)

12. března 2011 v 16:08 Twitter

Včera se na internetu objevila nová fotografie z photo shootu Adama Lamberta, na kterém spoulpracoval s losangelským fotografem Lee Cherry. Série těchhle fotografií byla například použita při loňském turné Glam Nation Tour, nebo na cover chystaného záznamu Glam Nation Live.

Pokud je řeč o speciální koncertní sadě Glam Nation Live, která vychází již za necelé dva týdny, potěšíme fanoušky, kteří tenhle titul netrpělivě vyhlížejí. Po anketě, která svého času fungovala na oficiální stránce Adama Lamberta, kde se rozhodovalo mezi vystoupeními Music Again a Strut, podle toho, které chtějí fanoušci zveřejnit, zvítězilo právě druhé vystoupení. Po klipech Whataya Want From Me, Fever a Sleepwalker se tedy můžete podívat i na již zmíněné Strut.

Nejspíš každého zasáhla zpráva o ničivém zemětřesní a následných dozvucích v Japonsku. Adam Lambert skrze svůj Twitter podpořil obyvatele téhle ostrovní země. "Moje myšlenky a energie jsou nyní v Japonsku." O více radostnější zpráva dnes přišla z Twitteru losangelského hudebního producenta Minh Le, který potvrdil, že je s Adamem Lambertem ve studiu a nahrávají novou muziku.

Adam Lambert: Nová deska bude o něco vážnější

11. března 2011 v 17:14 Media

Adam Lambert po vystoupení v americké soutěži American Idol a oficiálním vydání písně Aftermath (Billboard Remix) poskytl rozhovor pro internetovou stránku The Hollywood Reporter. Mluvilo se o zmíněném remixu písně Aftermath, nové sérii American Idolu, ale i nové desce.

Loni jsi v Idolu vystoupil ve spleti dýmu a laserů, dnes jsi pro akustickou verzi Aftermath zvolil více intimní vystoupení. Chtěl jsi tím zvýraznit význam písně? Jak bys zhodnotil své vystupení?
Myslím, že to bylo opravdu skvělé. Je pravda, že tentokrát to bylo více 'sedavé', ale vždy se snažím najít to nejlepší pro každé vystoupení, což si myslím se mi podařilo. Proudí taková zvláštní energie, když jste naprosto v jiné zoně. Je to jako kdyby na vás sálala síla z lidí.

A také zvýrazní poselství písně, což bylo pro tebe důležité...
Přesně tak, ta píseň je o upřímnosti k vám samým a přátelům, které milujete... Každý z nás už se ocitl v takové situaci, kdy jsme se obávali toho chaosu (třeba držet tajemství nebo být v těžké situaci...), který předchází, než ten velký krok uděláte, než napravíte co musíte, nebo se uvolníte. Je to doba plná strachu a nejistoty, proto jsem se rozhodl napsat tuhle píseň. V mém případě je to o coming outu, a o tom, jak složitý tenhle krok je. A když už ho jednou uděláte, zjistíte, že se cítite volně, že jsou zde i jiní lidé, kteří vás mají rádi. Doufám, že poselství té písně nalezne i v téhle situaci.

Dnes vychází Aftermath (Billboard Remix)

11. března 2011 v 15:57 Adam Lambert

Dnes na oficiální stránce Adama Lamberta vyšel Billboard Remix k písni Aftermath, který bude sloužit k propagaci charitativního projektu Trevor Project. Legální stáhnutí tohoto singlu je zatím omezeno na 16 zemí, mezi kterými Česká republika chybí, což by se v nejbližších dnech mělo změnit.

Těsně po skončení americké show American Idol, kde Adam Lambert včera vystoupil, převzal plaketu společně s výkonným ředitelem již zmíněného Trevor Project, Charlesem Robbinsem. Krátce po převzetí o Adamovi Lambertovi prohlásil: "Adam je opravdu velmi čestný člověk. Lidé by si z něj měli vzít příklad, a děti inspirovat, že je sám sebou - žádné skrývání, ani dělání ze sebe jiného člověka. Je to o tom být autentický, a Adam Lambert je tím pravým příkladem."

Adam Lambert on American Idol

11. března 2011 v 15:37 Perfomances

Adam Lambert včera vystoupil při prvním vyřazovacím večeru pěvecké soutěže American Idol s akustickou verzí písně Aftermath. Pro Adama Lamberta to už byl druhý návrat na jeviště populární soutěže, která mu zaručila nahrávací kontrakt pro jeho debutovou desku For Your Entertainemnt. Smyslem jeho vystoupení byla tentokrát propagace remixu písně Aftermath, který dnes vyšel na podporu charitativního projektu Trevor Project. Doprovod mu při vystoupení s jeho autorskou písní dělala téměř kompletní kapela.

V průběhu reklamní přestávky Adam Lambert pozdravil každého soutěžícího, delší dobu strávil v přítomnosti Jamese Durbina, který je v amerických médií často přirovnáván ke stylu, kterým se Adam Lambert v téhle soutěži proslavil, což minulý týden po slovním vyjádření Jamese Durbina vyvolalo menší kontroverzi. Právě James Durbin o setkání promluvil na Twitteru: "Byla pro mne velká čest se s tebou setkat, chlape. Děkuji Ti za milá slova."

Speciální bylo i setkání Adama Lamberta s letošní porotou, kde mj. sedí rocková legenda Steven Tyler, nebo popová zpěvačka Jennifer Lopez. Podle několika zdrojů byla pro Adama hlavně velká čest letmé setkání právě se Stevenem Tylerem.


Aftermath (Billboard Remix)

9. března 2011 v 18:17 Adam Lambert

Před několika minutami si svou premiéru odbyl remix písně Aftermath, který bude sloužit k propagačním účelům charitativního projektu Trevor Project, který se zabývá problematikou sebevražd a šikany teenagerů. Píseň Aftermath se tím dočkala již třetí verze, vedle té remixové ještě známe základní studiovou verzi z debutové desky a akustickou verzi z pětitrackového EP Acoustic Live!. Na remixu téhle písně zanechal svou výraznou stopu renomovaný producent Billboard, který například spolupracuje na nové desce zpěvačky Britney Spears.

Premiéru si tenhle remix odbyl v živém rádiovém vysílání moderátora Ryana Seacresta. Pomocí telefonního spojení ho uvedl osobně Adam Lambert, a při té příležitost odpověděl na pár otázek. Rozhovor si můžete poslechnout zde.

Adam Lambert již zítra vystoupí s akustickou verzí písně Aftermath po boku kytaristy Monteho Pittmana v prvním finálovém večeru pěvecké soutěže American Idol. Remix následně vychází již tenhle pátek na oficiální stránce Adama Lamberta. Poslechnout si ho můžete už dnes zde.

Remix písně Aftermath bude mít premiéru zítra

8. března 2011 v 20:50 Twitter

Americký moderátor Ryan Seacrest dnes potvrdil, že již zítra bude mít premiéru remixová podoba písně Aftermath, která ve Spojených státech vyjde na podporu charitativní projektu Trevor Project. Taneční podobu písně Aftermath by v rádiu po boku Ryane Seacresta měl uvést Adam Lambert. Oficiální premiéru měl mít tenhle remix až v pátek po vystoupení Adama Lamberta s akustickou verzí téhle písně při prvním finálovém večeru americké pěvecké soutěže American Idol. V pátek ale i tak nadále zůstává oficiální vydání písně, které proběhne na oficiální stránce Adama Lamberta.

Včera Adam Lambert také vysekl poklonu americké herečce Ellen Paige, kterou si můžete například pamatovat z filmového trháku Počátek. Stejně tak se vyjádřil i o filmu z 90. let Smrt jí sluší.

"Právě se dívám na Smrt jí sluší. Goldie Hawn a Meryl Streep jsou neskutečné."

James Durbin: Nejsem druhý Adam Lambert

6. března 2011 v 16:30 Twitter

Adam Lambert se včera vyjádřil k poměrně novému filmovému muzikálovému hitu Variaté (v originálním znění Burlesque), kde hlavní role ztvárnily populární zpěvačky Christina Aguilera a Cher.

"Konečně jsem včera viděl Variaté. Šikovný film. Christina zpívá jako o život. A umí dobře i hrát.. a samozřejmě vypadala úžasně. Cher byla rovněž fantastická. Můj oblíbený moment: Bound To You."

Na svém Twitteru včera Adama Lamberta zmínil i Jacob Lusk - finalista desáté série pěvecké soutěže American Idol, kde Adam Lambert příští týden vystoupí s akustickou verzí písně Atermath. Talentovaný zpěvák patří k největší favoritům letošní série a už minulý týden mu vyjádřil podporu i Adam Lambert.
"Slyšel jsem, že Adam Lambert vystoupí příští týden v American Idolu. Nemůžu se dočkat."

Mezi největší favority letošní série patří bezpochyby i dvaadvacetiletý zpěvák James Durbin, který je už od prvního castingu díky svému projevu a hlasovém rozsahu v médiích přirovnáván k Adamovi Lambertovi. I když mu přirovnání lichotí, snaží se mu vyhýbat. Zde se můžete podívat na jeho interpretaci písně A Change Is Gonna Come, kterou Adam Lambert v průběhu soutěže zazpíval také.

"Jsem už unavený stále odpovídat na tuhle otázku. Jsme stylisticky a hlasově naprosto rozdílní lidé. Jediná podobnost, kterou máme je snad vysoký hlas... On jen vkročil do dvěří, já chci zkusit projít skrz. Také dělal nějaký rock, to se mi líbilo. Já chci jít do metalu jako Iron Maiden, ACDC, Ozzy, Sabath..."