Únor 2011

Adam Lambert: "Chci, abyste velebili sebe!"

27. února 2011 v 12:13 Twitter

Adam Lambert včera na svém Twitteru prozradil, že zremixovaná podoba písně Aftermath, která bude ve Spojených státech vydaná na podporu charitativního projektu The Trevor Project, který se zabírá problematikou sebevražd a šikany u teenagerů, vyjde v průběhu první poloviny března. Na remixu k písni Aftermath spolupracovala její spoluskladatelka Alisan Porter, která vedle Adama Lamberta vystoupila na jeho loňském turné Glam Nation Tour. Pro píseň, která byla mnohými fanouškami pasována jako "hymna homosexuálů", to bude již třetí podoba (studiová verze, akustická verze).

"Právě jsem slyšel konečnou podobu remixu Aftermath. Připravte se, je to chytlavé. Vyjde kolem druhého týdne v březnu."

Adam Lambert už dříve přiznal, že upřímně nechápe, proč si tolik lidí dáva na profilovou fotku na všemožných sociálních sítí jeho tvář. Včera zopakoval, jaký je jeho cíl a požádal fanoušky, aby oslavovali hlavně sebe a svou tvář.

"I když je to bezpochyby lichotivé, nechápu proč tolik z vás má moji fotografii na profilové fotce. Chci, abyste vy velebili sebe! Já vás nechci pobavit pro své vlastní ego - mým cílem je pokusit se vás inspirovat! Takže vyfoťte oslňující fotku a buďte na svou tvář pyšní!"

Včera se ve Finsku konalo prestižní předávání hudebních cen Emma Gaala Award, kde byl Adam Lambert nominován v kategorii "People's Choice". Adam Lambert je v téhle severské zemi velmi populární, svědčí o tom úspěch jeho singlů v tamějších hitparádách. Přesto cenu letos nezískal, i když mu v hledišti držel pěsti jeho přítel Sauli Koskinen.

Sleepwalker (Video Premiere)

26. února 2011 v 12:33 Adam Lambert

Oficiální kanál VEVO Adama Lamberta zveřejnil na youtube video k písni Sleepwalker, které bude s největší pravděpodobností sloužit k propagaci tohohle singlu v řadě evropských zemích, včetně České republiky. Pro většinu evropských zemí třetí singl z desky For Your Entertainment začne do éteru vplouvat od příštího týdne, ve fyzické verzi vyjde příští měsíc. Videoklip se točil při loňském koncertu v Indianapolis, který spadal pod hlavičku koncertního turné Glam Nation Tour. Režisérského žezla se chopil Doug Spangenberg.


Adam Lambert chce poznat své fanoušky

24. února 2011 v 18:43 Adam Lambert
Oficiální fan stránka Adama Lamberta byla sice spuštěna teprve minulý rok, ale od té doby fanouškům, kteří si členství v téhle skupině zaplatili, přinesla už spoustu výhod a exkluzivního materiálu. Tím posledním je zpráva od Adama Lamberta, který žádá své fanoušky, aby mu prozradili i něco o sobě. Adam Lambert chce například vědět oblíbenou muziku svých fanoušků, oblíbené jídlo, či oblíbené místo. Tohohle průzkumu Adama Lamberta se můžou pochopitelně zúčastnit je zaregistrovaní členové. Pokud jste jedním z nich, můžete svou esej vložit už dnes na téhle stránce.

Možná jste i vy zaslechli o katastrofickém zemětřesení, které zasáhlo Nový Zéland v uplynulých dnech. Adam Lambert, který při nedávných ničivých austrálských povodní seznámil fanoušky se situací, tak podobně udělal i v případě Nového Zélandu.

"Jsem tak zarmoucen zprávami o novozélandském zemětřesení. Prosím pomozte i vy. http://www.redcross.org.nz/donate"

Oficiální stránka Adama Lamberta včera zveřejnila fanouškům nejnovější projekt, který se týká loňského turné Glam Nation Tour. Na stránkách budete moct pravidelně vídat exkluzivní fotografie ze zákulisí prvního celosvětového turné Adama Lamberta, z kterého vyjde záznam pojmenovaný Glam Nation Live už příští měsíc. Prohlédnout si je můžete zde.

Tracklist singlu Sleepwalker

22. února 2011 v 20:35 Adam Lambert
sleepwalker
Ve většině evropských zemí v pořadí třetí singl Adama Lamberta vyjde ve fyzické podobě přesně za měsíc, 25. března. Dnes tenhle titul zařadil do svého katalogu i český internetový obchod audio3.cz. Předobjednat si ho můžete už dnes za 131,-kč plus poštovné a balné. Oficiálně bylo potvrzen i tracklist singlu. Kromě studiové verze písně Sleepwalker na disku naleznet i akustickou verzi písně Aftermath, která se objevila i na EP Acoustic Live!

Singl vpluje do éteru ve většině evropských zemí, včetně České republiky, již 28. února.

lambertsource.blog.cz © 2011

Aféra "Adommy" a "Sauli"

22. února 2011 v 16:55 Twitter
brisbane

Od doby, kdy je Adam Lambert vídán se svým přítelem Sauli Koskinenem, se v internetových diskuzích vzedmula vlna odporu proti tomuhle vztahu, ale co je ještě více zarážející odpor vůči tomuhle americko-finskému vztahu vychází z iniciativity "fanoušků Adama Lamberta".

Blízkou spojitost to má také se vztahem Adama Lamberta a Tommyho Joe Ratliffa, který se do podvědomí fanoušků zapsal jako baskytarista na turné Glam Nation Tour, a který byl v amerických médií často lýčen jako domnělý přítel Adama Lamberta, a to vzhledem kontroverznímu polibku na předávání prestižních hudebních cen American Music Awards, což bylo zpravidla opakováno i na loňském celosvětovém turné Adama Lamberta. Dokonce vznikla i skupina lidí, která tenhle vysnělý vztah pojmenovala Adommy. Právě tahle skupina "fanoušků" stála za nenávistnými komentáři věnované Saulimu Koskinenovi.

I tahle mince má však druhou stranu a existuje několik "fanoušků Adama Lamberta", kteří posílají Tommymu Joe Ratliffovi na Twitter nenávistné a výhrůžné komentáře, kdy pro ostrá slova nejdou daleko. A to z důvodu kontrovezního polibku. Ke všem těmhle věcem se vyjádřil včera Adam Lambert.

"Došlo ke mně, že někteří fanoušci píšou nenávistné komentáře Tommymu Joe Ratliffovi. Proč? Vždyť je můj kamarád! Šaškoviny na jevišti byli jen pro vaše pobavení. Nic víc. A dále prosím fanoušky, aby se zdrželi negativních vyjádření k mému osobnímu životu. Pamatujte je to můj život. Chtěl bych však poděkovat většině za vaši vášeň, loajalitu a normálnost. Věřte mi jsem vám toho tak dlužen."

Adam Lambert na dovolené na Bora Bora

21. února 2011 v 16:16 Twitter
Adam Lambert byl americkým papaparazzi zachycen na exotickém ostrově v jižním Pacifiku Bora Bora, kde spolu se svým přítelem Sauli Koskinenem tráví dovolenou. Finská televizní celebrita Sauli Koskinen byla spatřena po boku Adama Lamberta už několikrát, což vedlo k vyrojení spekulací ohledně jejich vztahu, které Adam Lambert podpořil v interviewu pro Perez TV, kde přiznal, že v současné době má známost.

Včera své dojmy sdílel se svými fanoušky na Twitteru, níže se můžete podívat, jak si užíval prostředí na vodním skútru.

Na Bora Bora bylo jako v ráji. St. Regis (pozn. AL CZ'n'SK: síť ubytování) byl třešničkou na dortu. Nikdy jsem ještě neviděl vodu tak čistě modrou. Skvělé odreagování. Pohled z mého domku. (viz. obrázek)Sauli

20. února 2011 v 16:51 Twitter
glam-nation-family
Včera se na sociální síti Twitter znovu ukázalo, jak jsou fanoušci Adama Lamberta vnímaví a zapálení. Na krátkou chvíli se zde objevil tweet od Adama Lamberta, který nesl jednoduché, ale přitom výstižné heslo "Sauli". Jestli byl tweet jen omyl, nebo jestli ho doopravdy napsal Adam Lambert, se můžeme jen domnívat, jisté je však, že fanoušci dostali tohle heslo do Trending Topics, což je seznam nejpoužívanějších hesel všech uživatelů na Twitteru v určité chvíli.

Adam Lambert přesto zanechal včera na Twitteru stopu, kterou už nesmazal, a sice: "Chybí mi má Glam Nation Family." K postu připojil i scan z japonského magazínu, který vyšel minulý týden, a z kterého tahle fotografie pochází. K Adamovi Lambertovi směřoval i děkovný tweet od manažera zpěvačky Madonny, po té co Adam Lambert minulý týden věnoval pár uctivých slov téhle pěvecké legendě..

Trailery ke Glam Nation Live

19. února 2011 v 17:15 Adam Lambert
Oficiální kanál VEVO Adama Lamberta minulý týden zveřejnil dva momenty z chystaného záznamu Glam Nation Live, který vyjde již za měsíc. Koncertní záznam, který se natáčel loni v Indianapolis při prvním solovém turné Adama Lamberta, lze předobjednat na oficiálních stránkách Adama Lamberta, přičemž je dostupný hned ve dvou verzích. Minulý týden tenhle titul do svého katalogu zařadil i český internetový obchod audio3.cz, musíte však počítat s větší cenou, která se vyhoupla až na 694,-kč.

Níže se můžete podívat na dvě nejfrekventovanější vystoupení Adama Lamberta v rámci jeho turné, které, jak už bylo řečeno, kanál VEVO zveřejnil na youtube. Po předávání cen Grammy Awards se děj v hudebním průmyslu lehce paralyzoval, prosím vás tedy o trpělivost s aktuálními novinkami.

FEVER

Adam Lambert v Los Angeles

16. února 2011 v 20:35 Media
Adam Lambert byl včera viděn na losangelském letišti LAX, kde čekal na přílet finské televizní celebrity Sauliho Koskinena, která je zároveň podle amerických médií nová známost Adama Lamberta. Ještě v ten den bylo možno tuhle dvojici zahlédnout v losangelské čtvrti Silver Lake.

Sauli Koskinen se plánuje v Los Angeles usadit na delší dobu kvůli pracovním příležitostem, což potvrdil finské televizi před pár dny po krátkém návratu do své rodné země z Los Angeles, stejně tak jako svou účast v chystané zábavní televizní show. Spekulace o jeho vztahu s Adamem Lambert ještě více zesílily, když Adam Lambert v rozhovoru pro Perez TV přiznal, že aktuálně s někým randím.Exkluzivně! Třetím singlem se v České republice stane Sleepwalker

15. února 2011 v 21:23 Adam Lambert
sleepwalker
Jako první v České republice vám můžeme oficiálně potvrdit, že třetím singlem Adama Lamberta v České republice se stane píseň Sleepwalker, jak nám dnes potvrdila zástupkyně české pobočky Sony Music. Píseň Sleepwalker, kterou pro debutovou desku Adama Lamberta napsal renomovaný producent Ryan Tedder, byla v posledních týdnech oznámena jako další singl z desky For Your Entertainment jak v Německu, tak i v Polsku. Singl bude v rádiích k slyšení od 28. února, ve fyzické podobě vyjde o měsíc později, 23. března. Předobjednat si ho můžete už dnes přes německý amazon.de.

lambertsource.blog.cz © 2011

Adam Lambert v Perez TV

15. února 2011 v 11:29 Media
pic120
Již dříve jsme vás informovali o tom, že Adam Lambert spolu s kontroverzní americkou internetovou celebritou Perezem Hiltonem natáčel epizodu Perez TV. První část rozhovoru měla před několika hodinami premiéru na blogu Pereze Hiltona. Adam Lambert spolu se svým dobrým přítelem mluvil o záznamu Glam Nation Live, písni Aftermath, připravované druhé studiové desce, ale také o svém volném čase: "V posledních týdnech jsem měl trochu volna a užívám si to, jak jen to jde. Chodím ven s přáteli, na večeře, kde mě ještě k tomu vyfotografují s několika přáteli, kteří jsou hned mí milenci."


V druhé části rozhovoru, která měla dnes premiéru, Adam Lambert s Perezem Hiltonem mluvil o kontroverzním vystoupení na American Music Awards, ale také třeba o svých vztazích, což je v poslední době často zmiňované téma: "Není to o tom, že by bylo těžší nebo lehčí si teď najít kluka, co jsem slavný, jen je to prostě jiné. Pociťuješ hodně tlaku, očekávání, říkáš si, jestli ta osoba, s kterou teď mluvíš se baví s tebou jen proto, že jsi slavný, nebo protože máte společné sympatie." Na otázku, jestli zrovna s někým randí odpověděl: "Možná. Právě teď s někým randím, to ano."


Adam Lambert na párty kapely Kings Of Leon

15. února 2011 v 11:15 Twitter
S konečnou sekundou slavnostního večera spjatého s předáváním ocenění Grammy Awards hudební večer ještě nekončí. Po celém Los Angeles bylo možno v noci z neděle na pondělí sledovat různé after párty. Na jedné z nich, která se konala v klubu Trousdale pod záštitou populární americké kapely Kings Of Leon, se objevil i Adam Lambert. Fotografie z after párty můžete shlédnout níže.

Adam Lambert se včera na Twitteru podrobně vyjádřil k slavnostnímu ceremoniálu, kterého se zúčatnil poprvé ve své kariéře.

"Přesto, že melodie je velmi podobná k něterým písním, Born This Way má neuvěřitelnou zprávu, která se v mé hlavě drží už dva dny! Nemůžu se dočkat desky!

Mé další oblíbené momenty na Grammy byly: Jenelle/Bruno Mars/ B.O.B, hold Arethe, (vokály!) Katy Perry a Muse. CeeLo byl skvělý také, ale nechápu, co sakra dělala tam nahoře Gweneth. Tancování Ushera a Biebera bylo úžasné, ale jejich zpěv? Eh. Jen jsem upřímný.

Moje názory jsou ovlivněné z toho, že jsem je slyšel živě. Možná v televizi zněli jinak, což také většinou zní. Ale aby se neřeklo, když jsem naposledy vystupoval na předávání, tak jsem stál za nic také."Oficiální cover singlu Sleepwalker

15. února 2011 v 10:56 Adam Lambert
sleepwalker
Včera německá fan stránka Adama Lamberta představila fanouškům oficiální cover k nadcházejícímu německém a polskému (další země ještě nebyly potvrzeny) singlu Sleepwalker. Píseň se tak stane třetím singlem, který v těchhle zemích vyjde. Podle oficiálního vyjádření nahrávací společnosti Sony Music singl bude do rádií propuštěn od 28. února a ve fyzické podobě vyjde o měsíc později, 23. března. Singl už lze předobjednat na německém amazon.de za necelé čtyři eura. Tracklist singlu ještě nebyl potvrzen.

Píseň Sleepwalker vyšla už před několika týdny také v Kandě, kde dosáhla i přes minimální propagaci úspěchu v oficiální singlové hitparádě. Cover evropského singlu, který vznikl ve spolupráci s Lee Cherry, se od toho kandského liší.

Grammy Awards 2011

14. února 2011 v 14:03 Adam Lambert
V noci z neděle na pondělí proběhlo v Los Angeles 53. předávání renomovaných hudebních ocenění Grammy Awards. Poprvé v kariéře byl na prestižní cenu nominován Adam Lambert za píseň Whataya Want From Me v kategorii Best Male Pop Vocal Performance. Právě tahle kategorie patřila mezi ty, které se vyhlašují ještě před začátkem hlavního ceremoniálu, proto už kolem jedné hodiny se znal letošní držitel tohohle gramofonku, kterým se stal americký zpěvák Bruno Mars.

Adam Lambert už dříve v rozhovorech přiznal, že pokud letos ocenění nezíská, rozhodně nebude zklamaný. Svou první nominaci již od začátku bral jako neuvěřitelnou poctu a byl rád za možnost zúčastnit se poprvé předávání tzv. hudebních Oscarů. V celém článku můžete nalézt další fotografie ze slavnostního večera a dvě videa. V tom prvním uvidíte příchod Adama Lamberta na červený koberec a v tom druhém krátký rozhovor s americkým moderátorem Ryanem Seacrestem.Dnes proběhne předávání cen Grammy Awards 2011

13. února 2011 v 17:13 Adam Lambert
Dnes ve dvě hodiny středoevropského času proběhne slavností předávání cen Grammy Awards 2011. Poprvé je mezi nominovanými i americký zpěvák Adam Lambert, který získal nominaci za píseň Whataya Want From Me v kategorii Best Male Pop Vocal Performance. Fanoušci Adama Lamberta už od včera přímo volají pro zisk ceny, když se heslo "Adam Grammybert" dostalo mezi tzv. Trending Topics. Zítra brzy ráno uvidíme, jestli akademici budou stejného názoru. Vy přímý přenos z Los Angeles bude moct sledovat od 2:00 na programu ČT2.


Adam Lambert se včera zúčastnil každoroční předzvěsti slavnostního večera tzv. Pre-Grammy Gala. Fotografiie můžete shlédnout níže.AKTUALIZOVÁNO: Adam Lambert svou první cenu Grammy v kariéře nezískal. V kategorii Best Male Pop Vocal Performance, kde byl nominován za píseň Whataya Want From Me, zvítězil jeho kolega Bruno Mars. Více informací ze slavnostního večera vám přineseme za několik hodin.

Adam Lambert: Kdybych neměl takové fanoušky, moje kariéra by nebyla to, co je.

13. února 2011 v 16:42 Media
pic119

Adam Lambert poskytl internetovému serveru popeateru několik informací o své druhé studiové desce, která by měla vyjít už letos, což sám potvrdil: "Nemůžu vám toho prozradit moc, ale doufám, že vyjde na podzim." Adam Lambert také prozradil, že by na následovíku For Your Entertainment rád spolupracoval s producentem Maxem Martinem, který je spoluautorem písně Whataya Want From Me, která je nominována na letošní Grammy Awards: "Určitě spolu navážeme spolupráci. Je to jeden z mých nejoblíbenějších producentů."

Adam Lambert už dříve prozradil, že nová deska by se měla nést na podobné vlně jako píseň, která ho loni celosvětově proslavila, teda Whataya Want From Me. A to i přes stránku textů, které popisuje jako "upřímné, pravdivé a osobní": "Chci, aby se to také objevilo na desce, ale rovněž to, co jsem se za poslední rok naučil, co se týká mě, mých přátel a mé lásky. Skvělá muzika musí být osobní a opravdová. A taková na mé desce bude."

Řeč se točila i kolem jeho budoucnosti: "Chtěl bych dát herectví šanci. Je spousta oblastí, které jsou pro mě ještě velkou neznámou, ale třeba jednoho dne je udělám. Kdo ví? Možná už zanedlouho uvidíme mou modní kolekci."

Adam Lambert však přiznává, že by se jeho úspěch neobešel bez jeho věrných fnaoušků: "Kdyby nebylo mých loajálních a oddaných fanoušků, moje kariéra by nebyla to, co je. Mám fanoušky na celém světě, a i když někteří z nich nemluví anglicky, znají a zpívají všechny mé texty během show. Je to neuvěřitelná a tak překrásná věc."

Rozhovory pro Grammy Awards 2011

12. února 2011 v 13:56 Media
media-summit2
Mediální kolotoč kolem předávání hudebních cen Grammy Awards 2011 právě odstartoval a zastaví se až příští týden. Slavnostní předávání proběhne zítra v Los Angeles, kdy se také dozvíme, jestli Adam Lambert proměnil svou první nominaci, kterou získal za píseň Whataya Want From Me v kategorii Best Male Pop Vocal Performance.

"Doufám, že se to fanouškům bude líbit. Zachycuje to celé turné, je to dobře sestříhané, zvuk je úžasný. Myslím, že je to dobré pro někoho, kdo byl na koncertě jako nějaké momento, ale také pro ty, kdo se na turné nedostali." odpovídal Adam Lambert na dotazy ohledně chystaného DVD Glam Nation Live.

"Na jevišti se opravdu cítím jako doma. Je pro mě fascinující, když mám příležitost vzít vlastní písně, které jsem nahrál a dát jim na jevišti určitý příběh. A bylo na tom úžasné taky to, že jsem měl pod kontrolou naprosto vše. Je to mé dítě."

"Bylo to vážně obtížné, protože jsem často koncertoval každý den, ale naštěstí jsem hlas neztratil. Určitě byly dny, kdy jsem se cítil unavené, byl jsem nachlazený.." odpověděl Adam Lambert, když se začalo bavit o jeho hlasu a zdraví.

"Začal jsem pracovat na své druhé desce, na kterou mám o hodně víc času. Můžu se soustředit jen na ni. S první deskou to bylo složitější, protože jsem byl zrovna na turné, kde jsem zpíval covery různých písní, byla to výzva. Teď už sebe více poznám jako umělce, jací jsou moji fanoušci, co se jim líbí." prozradil Adam Lambert o své nové desce.


Druhé video naleznete v článku.
Ostatní videa ze Social Media Summit si můžete prohlédnout zde.

Adam Lambert v nočním klubu Avalon / na párty Belvedere Red Vodka

12. února 2011 v 13:09 Media
Adam Lambert byl ve čtvrtek spatřen ve dvou rozdílných losangelských barech. Nejprve ho paparazzi zachytili v nočním klubu Avalon, kde si byl s pár přáteli sednout a popovídat. Na fotkách ho například můžete poznat s losangelským zpěvákem Ferras. Druhá párty se nesla v charitativním duchu, kdy výtěžky z reklamního produktu Belvedere Red Vodka půjdu na konto dobročinné organizace Global Fund. Na fotografii ho můžete poznat s kontroverzní americkou celebritou Paris Hilton.Adam Lambert v Access Hollywood

12. února 2011 v 12:54 Media
access-hollywood
Adam Lambert byl včera hostem víkendové televizní show Access Hollywood, která, jak název evokuje, se soustřeďuje na zábavní průmysl. Hlavní témou byla znovu pochopitelně nominace na Grammy Awards, o které Adam Lambert řekl: "Být nominován ve stejné kategorii jako Michael Jackson je prostě neuvěřitelné. Vyrůstal jsem na Michaelovi Jacksonovi, je to ikona a ovlivnil celou řadu umělců. Řekl bych, že dokonce všechny umělce v mé kategorii, takže je to obrovská čest."

Také prozradil že zítřejší předávání spíše vidí jako práci, než zábavu: "Budeme poskytovat spoustu rozhovorů, budeme na červeném koberci... Samozřejmě, že si chci show užít, ale dohromady je to víc rozhovorů, takže to beru jako pracovní příležitost."

Řeč přišla také na osobitou image Adama Lamberta a případnou modní značku: "Bavilo by mě to. Neříkám, že to nikdy nezačnu, ale teď to v plánu určitě nemám."

Další otázky se točily kolem chystaného DVD záznamu z jeho prvního turné, o charity:water nebo třeba American Music Awards.


Hranice v charity:water překonána

11. února 2011 v 14:09 Adam Lambert
pic118

Hranice 290.000 amerických dolarů v charitativním projektu, na kterém se aktivně podílí Adam Lambert, za dosažení volně dostupné a nezávadné pitné vodě na celém světě byla včera oficiálně překonána. Adam Lambert svou účast v projektu charity:water zahájil měsíc před svýma narozeninama, když své fnaoušky požádal o potřebnou výpomoc. Základní strop 29.000 amerických dolarů byl překonán za necelých šest hodin, což způsobilo velký ohlas.

Vystoupení Adama Lamberta v různých televizních show během týdne, kde Adam Lambert svou charitativní činnost zmínil, ukázala svou silnou stránku, když pomohla překonání i konečné vrchní hranice 290.000 amerických dolarů. Do konce projektu však ještě zbývají necelá dva měsíce a zisk každou minutou stále roste.