Leden 2011

Záznam z Glam Nation Tour vyjde 13. března

31. ledna 2011 v 16:41 Media
pic111

Oficiální stránka Adama Lamberta minulý týden obeznámila fanoušky s bližšími informacemi kolem chystaného záznamu z prvního turné Adama Lamberta Glam Nation Tour. O DVD záznamu se debatuje už několik týdnů, přitom stanovisko ze strany managmentu Adama Lamberta stále jasné nebylo. Podle posledního vyjádření bude záznam z turné dostupný k zakoupení i v obchodu s hudebními nosiči, první várka předprodejů však začne klasicky na oficiální stránce, kde bude také možno zakoupit exkluzivní deluxe verzi tohoto záznamu. První celosvětové turné Adama Lamberta trvalo šest měsíců, navštívilo 19 států a celkem zahrnovalo 115 koncertů.

Narozeninová párty Adama Lamberta

31. ledna 2011 v 15:21 Twitter
Adam Lambert o víkendu oslavil své 29. narozeniny chystanou párty v losangelském nočním klubu H.Wood, což samozřejmě neuniklo některým americkým médiím, které o divoké oslavě na druhý den informovali své čtenáře prostřednictvím svých titulků. Přístup do čajové místnosti, kde oslava probíhala jim však pochopitelně povolen nebyl, proto se musím se zdrojem našich informací uspokojit s fotkami, příp. aktivní činností na sociální síti Twitter.


Párty podle očitých světků doprovázelo mnoho speciálních drinků, dortíků a gurmánských specialit. Proběhlo také obrovské společné fotografování a dokonce Adam Lambert vystoupil s novou verzí písně Aftermath, která by měla být použita k dobročinné organizaci The Trevor Project.

Na obrovskou párty bylo pozváno spoustu Adamových blízkých přátel, včetně kolegů ze zábavního průmyslu. Můžeme jmenovat Pereze Hiltona, který na svém ostře sledovaném blogu o průběhu párty informoval, finskou superstar Sauliho Koskinena, zpěvačky Alisan Porter a Kat Graham. Nesmíme opomenout jeho kolegy z turné Glam Nation Tour Monteho Pittmana s manželkou, předskakující zpěvačku americké části turné Allison Irahetu, Taylora Greena, Tommyho Joe Ratliffa, Terrance Spencera nebo Isaaca Carpentera a samozřejmě oba Adamovy rodiče. Oslavu však z pochopitelných důvodů vynechali manželé Cherry.


Přivítejte na svět Riff Maxwell Cherry

30. ledna 2011 v 11:15 Twitter
rixxmaxwellcherry
29. ledna v 11:15 losangelského času přišlo na svět prvorozené dítě Leeho a Scarlett Cherry. O příchodu zdravého chlapečka Riffa Maxwella Cherryho na svět každou chvíli informoval Lee Cherry a další jeho přátelé, mezi nimi například také Alisan Porter, na Twitteru. Nový přírůstek do Zodiac rodiny se narodil přesně ve stejný den jako Adam Lambert. Lee a Scarlett Cherry jsou dlouholetí přátelé Adama Lamberta a až do dnes spolupracují na celé řadě projektů.

Adam Lambert na představení Cirque Berzerk

30. ledna 2011 v 10:55 Twitter
Adam Lambert navštívil v den svých narozenin kontroverzní kultovní show Cirque Berzerk, která se svým zábavným a psychedelickým programem vyráží dech nejednoho návštěvníka show. Informaci o vzácné návštěvě informoval Cirque Berzerk na své oficiální facebook stránce. Doprovod Adamovi dělal Sauli Koskinen, s kterým byl už dříve viděn v Disneylandu nebo na nákupech v centru Los Angeles, a o kterém se šeptá jako o novém přítelovi Adama Lamberta.Adam Lambert dnes slaví 29. narozeniny

29. ledna 2011 v 1:29 Adam Lambert

Dnes, 29. ledna, slaví americký zpěvák Adam Lambert své 29. narozeniny. O průběhu narozeninových oslav, přání a akcí od fanoušků, vás budeme v průběhu víkendu informovat.

Adam Lambert se narodil 29. ledna v roce 1982 v Indianapolis Eberovi a Leile Lambertovým. Již od útlého dětství se lišil od svých vrstevníků, a proto nebylo divu, že se na střední škole stal vyrůstající divadelní hvězdičkou. Po krátké zkušenosti s vysokou školou Adam Lambert získal několik renomovaných nabídek v divadelních hrách Vlasy, Desatero přikázání nebo Wicked. V roce 2008 se zúčatnil castingu do americké pěvecké reality show American Idol, kde k velkému údivu skončil až na druhém místě, ale podle některých kritiků však provždy změnil koncept show. V roce 2009 vydal ve Spojených státech svou debutovou desku, které se do dnešního dne prodalo více než 750.000 kusů. V roce 2010 začíná deska vycházet celosvětově, a s tím i globální průlom Adama Lamberta, který je následován celosvětovým turné, které zahrnulo 115 koncertů.

My Adamovi Lambertovi přejeme k dnešnímu jubileu hodně lásky, úspěchů jak na poli osobním, tak pracovním, a porozumění.

Pokud chcete Adamovi sami popřát, či ho speciálně obdarovat, řiďte se jeho přáním a podpořte potřebnou charitu. (odkaz zde)

Byl Adam Lambert v Disneylandu se svým přítelem?

28. ledna 2011 v 19:06 Twitter
Včera se v internetových diskuzích začal řešit údajný nový objev Adama Lamberta, s kterým měl být údajně spatřen v "zemi dětí" Disneylandu, a dokonce se zná i jeho jméno, mělo by jít o známou finskou celebritu Sauliho Koskinena, který se proslavil vítězstvím ve finské verzi reality show Big Brother.

Adam Lambert se s Koskinenem seznámil loni v Helsinkách, když do chladného finského města přijel se svým celosvětovým turné Glam Nation Tour. Po společném večeru stráveným v baru JenyChoo měli údajně spolu trávit čas i v Paříži, kde Adam Lambert po skončení evropské části turné opravdu několik dní zůstal.

Jméno Sauliho Koskinena se opravdu stalo žhavým předmětem diskuzí. Jeho jméno totiž několik hodin figurovalo v Trending Topics na Twitteru.Oslavte Adamovy narozeniny s charitou

28. ledna 2011 v 18:10 Adam Lambert
pic109

Jak už jistě víte, před nějakým časem Adam Lambert vyzval své fanoušky k podpoře projektu charity: water, který má cíl zlepšit zhoršující situaci dostupné pitné vody ve světě. Nedostatkem kvalitní a pitné vody v současné době trpí přibližně jedna šestina všech obyvatel Země.

Projekt Adamovy fanoušky velmi zaujal, už za jediný den se totiž překonala základní strop potřebných financí, což bylo 29.000 amerických dolarů (asi 525.000 českých korun). Obrovského úspěcha si všimla i americká média, která s pomocí fanoušků projekt podporovala a snažila se ho dostat do širšího podvědomí všech obyvatel Země. Na akci přichází reakce, a tak se strop potřebných peněz zvýšil o destinásobek na konečných 290.000 amerických dolarů.

Fanoušci mohou charitu podpořit už jen do zítřejšího dne, kdy Adam Lambert slaví své 29. narozeniny. Oficiální stránka proto přišla se speciální akcí, která má pomoct k dosažení určeného cíle. Každý, kdo tenhle projekt na den Adamových narozenin podpoří minimálně 100 dolary (asi 1.800 českých korun), získá exkluzivní podepsanou fotografii od Adama Lamberta. Kteří fanoušci si takovou částku nemůžou dovolit, zoufat nemusí. Vylosují se nakonec tři osoby, které sice částkou větší než 100 dolarů nepřispěli, ale podepsanou fotografii Adama Lamberta získají také.

Do dnešního dne se vybralo kolem 120.000 amerických dolarů.

Adam Lambert na Twitteru o šikaně

27. ledna 2011 v 19:16 Twitter
pic108
Včera se prostřednictvím Adamova Twitteru otevřelo jedno citlivé téma, když se ho jedna fanynka zeptala na to, co dělal, když ho ostatní šikanovali. S odpovědí, kterou jí Adam Lambert poskytl, když všem svým fanouškům retweetoval jeden názor, asi nečekala...

Fanoušek: Chtěla bych se zeptat, co jsi dělal, když Tě lidé šikanovali? Jsem tvoje fanynka a ráda bych to věděla...
Adam na to retweetoval názor jednoho člověka: K Adamovi Lambertovi... Chce se mi z tebe zvracet, ty buzno. Jsi tak teplý, ty ko*ote.
Adam Lambert: Například takhle? No... Prostě to musím ignorovat, chápeš?

Adam Lambert také včera na Twitteru napsal své kamarádce a kolegyni z hudebního byznysu KeShe. Jednu dobu se dokonce v americkém bulváru spekulovalo o romantickém vztahu mezi těmahle dvěma zpěváky. Třeba zanedlouhou znovu uvidíme jejich společné fotky v internetových diskuzích.

Adam Lambert podepsal smlouvu s Kobalt Music Group

27. ledna 2011 v 18:48 Adam Lambert
pic107

Adam Lambert pro svou druhou studivou desku, kterou připravuje na letošní podzim, podepsal smlouvu s hudebním vydavatelstvím Kobalt Music Group. S jedním z nejrozšířenějších celosvětových hudebních vydavatelství spolupracuje spusta špičkových muzikantů, jmenovitě například No Doubt, Kid Cudi nebo Kelly Clarkson. Ani však spolupráce Adama Lamberta s Kobalt Music Group nebude žádnou novinkou. S touhle společností už spolupracoval při vytváření své debutové deosky (jmenovitě poté písně Broken Open, Pick You Up), která během uplynulého roku zaznamenala celosvětový úspěch.

Monte Pittman odpremiéroval novou píseň věnovanou Tommy Joe Ratliffovi

26. ledna 2011 v 17:36 Band
Pondělní večer byl velmi specifický pro kytaristu a muzikanta Monteho Pittmana, který v Los Angeles před tamními fanoušky, mezi kterýma bylo i početné zastoupení fanoušků nedávno skončeného turné Glam Nation Tour, odehrál intimní koncert za doprovodu své kapely, do které patří, jak to vypadá, i Tommy Joe Ratliff. Právě tyhle dvě tváře tvořily hybnou kostru prvního turné Adama Lamberta, a i po skončení turné dále vzájemně spolupracují. Právě na tomhle koncertu poprvé zazněla píseň věnována právě Ratliffovi, která dostala název Hey Tommy Joe.

Jen doplním, že Monte Pittman stále propaguje svou debutovou desku The Deeepest Dark, nedávno jsme vás informovali o jeho setu na hudebním festivalu v Atlantě.

Později: Nakonec se ukázalo, že se o nově složenou píseň nejedná, nýbrž cover písně Hey Joe od Jimiho Hendrixe, který patří k nejoblíbenějším interpretům Tommyho Joe Ratliffa. Přídavek "Tommy" však byl do písně zařazen Pittmanem. Omlouváme se za nesrozumění a děkuju viv278 za upřesnění.


Na Novém Zélandě se stala pátým singlem píseň Sure Fire Winners

26. ledna 2011 v 17:23 Adam Lambert
pic106

I když se některé země, jako například i naše Česká republika, dočkali jen dvou singlů z debutové desky For Your Entertainment, na Novém Zélandě se už tamní fanoušci chystají na propagaci singlu pátého, kterým se stala píseň Sure Fire Winners. Během tohohle týdne byla píseň nasazena do novozélandského mainstreamu a bude se tak snažit napodobit úspěchy singlů předcházejících, kterými byly For Your Entertainment, Whataya Want From Me nebo Fever.

Píseň poprvé zazněla v rádiu The Edge, jehož místní moderátor dal písni nanejvýš dva týdny, než dobude vrcholu v rádiové hitparádě. Adam Lambert je se svou tvorbou na Novém Zélandě velmi úspěšný. Jeho debutová deska je zde ověnčena platinovým oceněním, přičemž tři singly z téhle desky jsou zlaté a jeho loňský koncert v Auckland byl neprodleně vyprodaný.


Adam Lambert: Takhle vypadá život po Idolu

26. ledna 2011 v 17:06 Twitter
pic105

Včera Adam Lambert na Twitteru informoval své fanoušky o příhodě, která se mu stala při nakupování v marketu. Situace to byla nepříjemná, když ho poznalo pár fanoušků a skládalo mu komplimenty za účinkování v soutěži American Idol. Adam Lambert se už však více než rok prezentuje jako svobodný umělec s vlastní vizí a snaží se prorazit v celosvětovém mainstreamu, což nadšení fanoušci neodhadli.

"'Oh, zbožňovali jsme Tě. Byl jsi tak skvělý! Hlasovali jsme pro Tebe.' Děkuji lidem z potravin, ačkoli stále ještě jsem v tom. Taky se mi líbilo Mad World, ale vydal jsem celou desku a už pracuji na druhé. Takhle vypadá život po Idolu."

Na to jeden fanoušek reagoval odpovědí: "Mohl bys být aspoň vděčný za podporu, místo toho, abys byl jízlivý." Na to už jen Adam Lambert reagoval: "Nelze zvítězit. lol."

Kampaň No H8 vyzývá Adama Lamberta ke spolupráci

25. ledna 2011 v 17:38 Twitter
pic104

Kampaň No H8 zažívá na internetovém poli v posledních týdnech velký boom. Do projektu, který věřejně vystupuje proti působnosti kontroverzní politické strany California Proposition 8, která má odmítavý až agresivní postoj vůči homosexuálním lidem, se do dnešního dne zapojila už celá řada celebrit. Možná si ještě vzpomenete na oficiální fotografii Tommyho Joe Ratliffa pro tuhle kampaň, která se stala kultovní součástí celého projektu a patří mezi fotografie, které sklidily největší ohlas.

Managment No H8 včera veřejně vyzval Adama Lamberta k jejich vzájemné spolupráci. I proto, že profil Adama Lamberta na Twitteru několik týdnů zdobila fotografie s nápisem podporující No H8, kterou vytvořil jeden zanícený fnaoušek, je vzájemná spolupráce pravděpodobná. Uvidíme, jak se k téhle výzvě postaví Adam Lambert.

"Doufáme, že již brzy nás kontaktuje Adam Lambert ohledně focení pro kampaň No H8."

Fanoušci podporují Lambertovu charitativní činnost

23. ledna 2011 v 16:09 Twitter
pic103

Fanoušci Adama Lamberta po celém světě začali s propagací charity Water, ke které se Lambert nedávno připojil. Nejrychlejší a nejúčinnější způsob jak informovat dnešní svět je samozřejmě sociální síť Twitter, přes kterou Glamberts "zaútočili." Několik hodin se heslo Adam Unfbert neslo v tzv. Trending Topics, tedy toho, co se na Twitteru aktuálně řeší nejvíce. Pokud jsou někteří z vás zmatení a nevědí, co heslo Unfbert značí, tak zde je stručné vysvětlení.

Zkratka UNF se v kybernetickém světě používá pro univerzální vyjádření zvuku při souložení. Poté už není složité odvodit výsledné Adam Unfbert, tedy nějaký zvuk fanoušků, které Adam Lambert přivádí k šílenství.

Pravdou však je, že Adam Lambert v charity: water zažívá díky svým fanouškům velký úspěch. Na oblasti postižené nedostatkem kvalitní pitné vody už jeho fanoušci vybrali přes 92.000 amerických dolarů.

Jen krátká zpráva přišla taklé z Twitteru losangelské muzikantky Ilsey Juber, která své fanoušky informoval o tom, že skládala nějakou novou muziku s Alisan Porter, kanadským muzikantem Joshou Bartholomew a Adamem Lambertem.

Adam Lambert na večeři se svou přítelkyní / Adam Lambert na hře Vlasy

23. ledna 2011 v 15:36 Media
Ve čtvrtek večer se to před luxusní losangelskou restaurací Boa Steakhouse hemžilo chomáčem paparazzi. Na večeři si to totiž do vyhlášeného podniku vyrazil Adam Lambert spolu s nejlepší přítelkyní Danielle Stori a dalšími blízkými přátely.


Stejně tak včera večer vyrazil Adam Lambert do ulic mu známých. Cílem mu tentokrát bylo divadlo Pantages Theatre, ve kterém sám před třemi lety působil ve hře Wicked. I když byste to možná mnozí z vás tipovali, včera se nehrála hra Wicked, ale hra, ve které Adam Lambert také ve své divadelní kariéře působil, a to Vlasy. Ná následujících fotografií ho můžete poznat vedle Joshe Lamona nebo známého amerického herce Bradley Whitforda.


Vystoupí Adam Lambert na Grammy Awards?

21. ledna 2011 v 15:10 Media
pic102

Internetová stránka TheBoomBox přišla včera s informací, že Adam Lambert vystoupí na letošním předávání cen Grammy, které se koná 13. února v Los Angeles. Informace není oficiálně potvrzená, proto se ještě zbytečně neradujte.

Jen připomeneme, že Adam Lambert zaznamenal obrovský úspěch, když se jeho jméno poprvé objevilo v seznamu nominovaných na renomovaný gramofonek. V kategorii Best Male Pop Vocal Performance je nominován hned vedle Michaela Jacksona nebo Bruna Marse, s písní Whataya Want From Me.

Adam Lambert má na únor ještě naplánovaný další mezník. Jeho oficiální stránka potvrdila, že 9. února bude hostem americké talk show The Talk. Spolu s pěti dámami amerického zábavního byznysu (např. Julie Chan nebo Sharon Osbourne) bude probírat právě již výše zmíněný životní úspěch.

Nová deska Adama Lamberta vyjde na podzim

20. ledna 2011 v 16:53 Media
Na červeném koberci k úterní party reality show RuPaul's Drag Race, jak už víte, zapozoval i Adam Lambert, a při téhle příležitosti ho odchytlo několik novinářů, aby zjistili, co je v jeho životě nového. Jedna z otázek se týkala i chystané desky, o které se mluví už několik měsíců a na níž by měli práce začít v nejbližší době. Adam Lambert prozradil, že svou druhou studiovou desku vydá letos na podzim, což se liší od prvotních plánů, které už hovořili o letošním jaru.

"Deska vyjde letos na podzim, singl pravděpodobně koncem léta. Začínám kontaktovat některé textaře a sám začínám o desce přemýšlet. Plánuju se na desce hodně autorsky podílet. Bude tam hodně popu, hodně rocku, možná trošku temnější."


Adam Lambert podporuje American Foundation for Equal Rights

20. ledna 2011 v 16:29 Twitter
pic101
Adam Lambert se včera zúčastnil soukromého koncertu Eltona Johna na podporu neziskové nadace American Foundation for Equal Rights, která se snaží zajistit všem občanům Spojených států amerických rovnocenná práva. Na stále rostoucí závažný problém šikany a nerovnosti se začíná poukazovat stále častěji, a právě včerejší koncert Eltona Johna měl zapsat nadaci AFER do širšího podvědomí.Adam Lambert na RuPaul's Drag Race Party

19. ledna 2011 v 15:58 Twitter
pic100
Adam Lambert byl včera viděn na party k televizní reality show RuPaul's Drag Race. Tahle na americké poměry kontroverzní show je souboj, jak už název vypovídá, mezi transvestity pod dohledeme nejpopulárnější transvestity RuPaula, který pomocí svých kolegů vybírá vítěze a novou osobitou superstar. V letošním ročníku mezi soutěžícími figuruje i maskér Sutan Amrull, který byl dvorním maskérem Adama Lamberta při jeho prvním celosvětovém solovém turné.

Právě Adam Lambert a další Amrullovi přátelé z Glam Nation Tour byli požádáni, aby mu dělali na ostře sledované party doprovod. Jedná se tak o první veřejnou akci po Glam Nation Tour, kdy je skupinka tzv. Glamily znovu vidět pospolu.

Sutan Amrull byl za podporu, kterou mu jeho přátelé projevili, nesmírně vděčný. "Miluju Adama Lamberta, Tommyho Joe Ratliffa, Terrence Spencera a Taylora Greena za to, že mě tuhle úžasnou noc přišli podpořit. Zbožňuji svou glamily."
Tommy Joe Ratliff: Ani nevíte, jak jsem teď hrdý na svého životného partnera Sutana Amrulla.Monte Pittman a Tommy Joe Ratliff na NAMM show

18. ledna 2011 v 17:57 Band
monte-pittman
Každý rok v lednu se v Atlantě koná jeden z největších hudebních veletrhů na světě. Tenhle rok zde svou novou desku The Deepest Dark propagoval i kytarista a hudebník Monte Pittman. Pro fanoušky Adama Lamberta bylo příjemné vidět, že mu doprovod na kytaru dělal Tommy Joe Ratliff. Oba dva  se totiž stali součástí blízké komunity Adama Lamberta potom, co s ním půl roku strávili na turné Glam Nation Tour.

Monte Pittman svou první solovu desku vydal minulý rok a recenzátoři jeho akusticky laděnou tvorbu vyšvihli do undergoundového nebe. Po skončení již výše jmenovaného turné Glam Nation Tour vzal po nabytí nové fanouškovské základny osud do svých rukou a začal svou tvorbu aktivně podporovat. Na již zmíněném atlantském hudebním veletrhu představil publiku set pěti písní, včetně nové písně Definitely. Odkazy na jednotlivá vystoupení naleznete na osobním Twitteru Monte Pittmana. Níže si jako ochutnávku můžete poslechnout píseň Rain Is Falling.

Příznivci Glam Nation Tour a našich stránek si mohli všimnout, že z menu zmizely odkazy na všechny koncerty, které Adam Lambert se svou kapelou během svého prvního turné odehrál. Nashromážděný archív všech koncertů však nadobro nezmizel, vyhledat si ho můžete na téhle stránce, která byla kvůli tomuhle případu otevřena.