Prosinec 2010

E! True Hollywood Story: Adam Lambert CZ / část 6.

31. prosince 2010 v 12:35 | Vanda |  Speciály
Minulý měsíc měl premiéru ojedinělý americký dokument o Adamovi Lambertovi, který vznikal pod renomovanou značkou E! True Hollywood Story. Ve vánoční čas vám jedna úžasná česká fanynka Vanda, kterou určitě můžete znát i z komentářích na blogu, přinesla dárek v podobě překladu celého dokumentu. Na blogu ho budete moct vídat po částech každý všední den. Užijte si předposlední, šestou, část, komentáře za její těžkou práci jsou, jak víte, vítány.


V listopadu 2009 Adam Lambert čelil kontroverzi, kterou způsobilo jeho choulostivé vystoupení na American Music Awards.
Tim Winter: Až do té doby to byl kluk z American Idol, ale způsob vervy, jaký jsme viděli v jeho představení, byl šokující ránou pod pás pro každou rodinu, která se dívala.
Adam Lambert: Nemyslel jsem si, že z toho vznikne až takový problém. Představoval jsem si, že ta reakce by mohla být jako uchechtnutí a oči v sloup: "Jo, ten Lambert, ten je tak šílený."

Někteří diváci udělali víc, než jen zakroutili očima.
Tim Winter: Den po té show nám vyzváněly telefony, přicházely maily, dopisy na náš web, vyjadřující starost co s tím budeme dělat, že to je špatné…
Rodičovská televizní rada poslala stížnost FCC, s tím že Lambertovo vystoupení bylo nechutné a vulgární.
Tim Winter: ABC mělo přerušit vysílání toho vystoupení a nechat jen zvuk.

Následující den byly zrušeny dva naplánované Lambertovy vystoupení. Mluvčí ABC řekl: "Rozhodli jsme se dále nepokračovat ve spolupráci."
Eber Lambert: Když zrušili jeho vystoupení v Good Morning America, byli jsme všichni naštvaní.
Leila Lambert: Eber mi zavolal a říkal: "Tohle je špatné, oni ho zrušili."
Alison Iraheta: Já nevím, proč lidé reagují na to tak špatně. Když se na jevišti líbají ženy, není to takový problém, ale když políbil svého kytaristu: "Ooohhh!"
Adam Lambert: Neuvědomil jsem si, že by to lidi mohlo naštvat. To nebyl můj záměr, chtěl jsem udělat něco žhavého, zábavného, překročit hranice…
FCC stížnosti stále nedořešila…

E! True Hollywood Story: Adam Lambert CZ / část 5.

30. prosince 2010 v 11:20 | Vanda |  Speciály
Minulý měsíc měl premiéru ojedinělý americký dokument o Adamovi Lambertovi, který vznikal pod renomovanou značkou E! True Hollywood Story. Ve vánoční čas vám jedna úžasná česká fanynka Vanda, kterou určitě můžete znát i z komentářích na blogu, přinesla dárek v podobě překladu celého dokumentu. Na blogu ho budete moct vídat po částech každý všední den. Užijte si pátou část, komentáře za její těžkou práci jsou, jak víte, vítány.


I když v American Idol nezvítězil, byl sedmadvacetiletý Adam Lambert stále uctíván fanoušky.
Adam Lambert: Dělat turné Idolu byla zajímavá zkušenost, protože jste viděli stadiony plné lidí, kteří žili proto, co jste dělali.
Alison Iraheta: Konečně jste se nemuseli starat o to, že budete souzeni a vyřazeni a jen zpívat a bavit se. Byl to skvělý pocit.
Adam Lambert: Miloval jsem vystupovat každý večer.

Někteří Adamovi obdivovatelé během show nekontrolovali svou vášeň.
Adam Lambert: Fanoušci byli vážně nadšení a žili tím, co jsem dělal. Dokonce neváhali házet různé věci na jeviště…
Alison Iraheta: Když Adam zpíval, fanoušci začali na jeviště házet sexuální hračky, umělé penisy…
Adam Lambert: Kopl jsem to dildo zpět do publika, protože pro tohle není na mém jevišti místo, snažím se zpívat…
Alison Iraheta: Tanga a podprsenky házené na jeviště tak nějak ukazovali, jak působí na své fanoušky.
Adam Lambert: Pod pódiem vznikl jakoby hřbitov prádla, organizátoři sesbírávali všechny ty podprsenky na druhou stranu, fakt legrační…

Adama Lamberta na Twitteru následuje už více než 800.000 fanoušků

30. prosince 2010 v 10:31 Twitter
pic86

Popularita Adama Lamberta na sociální síti Twitter stále roste. Ještě v říjnu letošního roku napsaná slova Adama Lamberta pozorovalo 700.000 fanoušků, na konci roku už je to o 100.000 víc. Adam Lambert patří mezi aktivní uživatele Twitteru a několikrát přiznal, že Twitter je pro jeho kariéru důležitý už kvůli osobnímu a přímému kontaktu s fanoušky. Růst jeho fanoušků odráží také jeho rostoucí popularitu v zahraničí, kde začíná se svou prvotní tvorbou prorážet.

Na Twitteru uplynulý rok hodnotil také australský žurnalista Byron Cook, který při australské cestě letos v řijnu vyzpovídal Adama Lamberta a jeho interviewu je mezi fanoušky jedno z nejpopulárnějších. Na Twitteru přidal tenhle obrázek se slovy: "Znechucení Adama Lamberta, když jsem ho pozval na rande. Rozhodně jeden z mých nejoblíbenějších momentů roku 2010."

E! True Hollywood Story: Adam Lambert CZ / část 4.

29. prosince 2010 v 15:35 | Vanda |  Speciály
Minulý měsíc měl premiéru ojedinělý americký dokument o Adamovi Lambertovi, který vznikal pod renomovanou značkou E! True Hollywood Story. Ve vánoční čas vám jedna úžasná česká fanynka Vanda, kterou určitě můžete znát i z komentářích na blogu, přinesla dárek v podobě překladu celého dokumentu. Na blogu ho budete moct vídat po částech každý všední den. Užijte si čtvrtou část, komentáře za její těžkou práci jsou vítány.


8. května 2009 se sedmadvacetiletý Adam Lambert vrátil do San Diega pro speciální epizodu American Idol.
Adam Lambert: Je to skvělé tě zase vidět, vypadá to tady dobře, všechno je super.
Nancy Gray: Když se vrátil, aby vystupoval znovu na tom stejném místě, bylo to skvělé.
Rickey Minor: Když se Adam vrátil zpět domů, uvědomil si něco ve smyslu: "Jasně, tahle soutěž je důležitá, ale doma mám velikou podporu a to opravdu pomáhá."
Jerry Sander: Od dnešního dne je tohle den Adama Lamberta v San Diegu…

Týden na to byli Adam a Kris Allen ohlášení jako finalisté 8. série.
Ann Powers: Bylo to překvapení ve smyslu, že to Adam zvládl dotáhnout do finálové dvojky, i když byl naprosto jiný než jakýkoli soutěžící před ním.
Randy Jackson: Fandili mu mladé holky, mámy, tátové… Každý ho miloval.
Rickey Minor: Nemyslím si, že byl někdo, kdo by nevěřil, že Adam to vyhraje.
Kris Allen: Dosáhli jsme toho, čeho jsme dosáhnout chtěli a už to není soutěž. Už je to jen o tom přijít a udělat skvělou show.
Adam Lambert: Kris i já máme fanoušky ve všech státech, tak uvidíme, jak to dopadne.

Za pár dní se zpěváci utkali v souboji muž proti muži v divadle Nokia v Los Angeles.
Adam Lambert: Před dvěma lety jsem seděl na zadku a říkal si, tohle je můj život, tohle je to, co dělám. Byl jsem součástí hry a nebylo to pro mě dost. Proto jsem se zaměřil na tuhle show, snažil se posunout ve své kariéře, pochopit že mám možnost něco dokázat. A teď se cítím hodně dobře, protože vím, že tohle je to, co chci dělat.

Twitter Update (29.12.)

29. prosince 2010 v 14:22 Twitter
pic85
Americká média na samém konci roku rekapitulují všemožná odvětví toho, co se za uplynulý rok stihlo. Adam Lambert prožil velmi úspěšný rok, což se v těchhle žebříčcích odráží a Lambertovo jméno figuruje na ne jednom z nich.

Newyorská výstřední kapela Scissor Sisters připoměla svým fanouškům ty nejzábavnější momenty uplynulého roku. Své místo v nich našlo i setkání Adama Lamberta a Katy Perry s Jakem Shearsem, které skončilo žhavým polibkem dvou pánských členů setkání, a Katy Perry se nestačila divit. Celá sehraná scéna vznikla pro internetovou televizi Scissor Sisters. Na výroční video se můžete podívat zde.

Opomenuta však nezůstává ani jeho památná cesta soutěží American Idol. Americký server Entertainment Weekly vyhlásil dvacítku nejlepších vystoupení v historii téhle úspěšné americké talentové show. Adam Lambert se svou interpretací písně Mad World skončil na třetím místě. Ještě lépe se mu vedlo v anketě vyhlášenou stránkou Idol Chatter, která si pod drobnohled vzala všechny soutěžící, kteří kdy vzešli ze soutěže American Idol, a vyhlásila pětku, kterým se letos vedlo nejlépe. Adam Lambert se umístil na druhém místě hned za americkou country královnou Carrie Underwood.

Médiím neunikl ani okamžik, který proslavil turné Glam Nation Tour, nebo-li ta část při písni Fever, kdy Adam Lambert spolu s basákem Tommy Joe Ratliffem pokračují v tradičním polibku, který se táhne už od loňského listopadu. Tahle fotka je několika médii pasováná jako nejprovokativnější okamžik roku, ale také, třeba v asijských médií, jako ten nejlepší.

Skvěla se však daří také jeho tvorbě. Videoklip ke třetímu singlu If I Had You se dostal do dvacítky nejlepších videoklipů kanadské hudební televize MuchMusic, a za uplynulý rok patří ke špičce interpretů v australském mainstremau, kde jeho debutová deska For Your Entertainment slavila obrovské úspěchy.

Adam Lambert se po svátcích poprvé zastavil na Twitteru a informoval své fanoušky, jak si užívá svého zaslouženého odpočinku: "Překrásný den v prosluněném Los Angeles."

E! True Hollywood Story: Adam Lambert CZ / část 3.

28. prosince 2010 v 11:07 | Vanda |  Speciály
Minulý měsíc měl premiéru ojedinělý americký dokument o Adamovi Lambertovi, který vznikal pod renomovanou značkou E! True Hollywood Story. Ve vánoční čas vám jedna úžasná česká fanynka Vanda, kterou určitě můžete znát i z komentářích na blogu, přinesla dárek v podobě překladu celého dokumentu. Na blogu ho budete moct vídat po částech každý všední den. Užijte si druhou část, komentáře za její těžkou práci jsou vítány.


V roce 2004 byl Adam Lambert ještě vzdálen tomu, aby jeho jméno bylo slavné, ale dvaadvacetiletý zpěvák byl předurčen stanout v záři reflektorů.
Adam Lambert: Po svých zkušenostech v Německu jsem se vrátil do L.A. a chtěl jsem být bláznivý, dělat zajímavé projekty, zpívat jako rocková hvězda. Zúčastnil jsem se castingu na představení Desatero přikázání, bylo to něco jako rocková opera…
Alisan Porter: Ta show měla smíšené kritiky, ale Adam opravdu vyčníval.
Adam Lambert: Nebyla to zase tak dobrá hra, ale potkal jsem spoustu skvělých lidí, a někteří z těchhle lidí pracovali na projektu nazvaným Zodiac show.
Carmit Bachar: V téhle show účinkovali různí umělci a předváděli to, v čem jsou dobří, takové jam sessions.
Lee Cherry: Získat Adama nebylo těžké.
Carmit Bachar: Od prvního momentu, co jsem ho spatřila, jsem propadla jeho energii, otevřenosti, veselosti, hravosti, a ihned jsem věděli, jak je talentovaný.
Lee Cherry: Poprvé Adam v Zodiac show vystoupil v roce 2004. Bylo to v Music Box divadle Henryho Fondy, a tam zazpíval A Change Is Gonna Come.
Adam Lambert: Měl jsem na sobě hodně make-upu a byl jsem celý v peří.
Alisan Porter: Představoval páva, nebo něco bláznivého na ten způsob, zvláštního fantastického ptáka, ale zpíval takovým způsobem, jaký jsem nikdy předtím neviděla. A když oddělal mikrofon, jako by chtěl říct: "Já jsem tady", bylo to neuvěřitelné.
Lee Cherry: Byl naprosto unešen, protože ty slova byly přesně o tom, čím procházel.
Alisan Porter:
To jsme doopravdy viděli vycházet jeho osobnost.
Carmit Bachar: Lidé byli uzeměni, byl nepředvídatelný.

E! True Hollywood Story: Adam Lambert CZ / část 2.

27. prosince 2010 v 15:37 | Vanda |  Speciály
Minulý měsíc měl premiéru ojedinělý americký dokument o Adamovi Lambertovi, který vznikal pod renomovanou značkou E! True Hollywood Story. Ve vánoční čas vám jedna úžasná česká fanynka Vanda, kterou určitě můžete znát i z komentářích na blogu, přinesla dárek v podobě překladu celého dokumentu. Na blogu ho budete moct vídat po částech každý všední den. Užijte si druhou část, komentáře za její těžkou práci jsou vítány.


Chvíli po tom co v roce 1996 nastoupil jako čtrnáctiletý na střední Mt. Carmel, prožíval Adam Lambert dilema.
Adam Lambert: Chtěl jsem dělat jen to, co mě zajímalo, byl jsem špatný v matematice a vědách, můj mozek to jednoduše nepobíral, říkal jsem si: "Na co mi to bude, chci zpívat a hrát, nepotřebuju znát algebru."

A tak se ambiciózní prvák zaměřil na umění.
Daniele Stori: Adam tak trochu řídil divadelní život na Mt. Carmel, snažil se přesvědčovat učitele, kterou show bychom měli hrát.
Dough Smith: Kromě hraní Adam rád pomáhal dělat kostýmy, make-up, rekvizity a tak. Když jsme dělali Sen noci svatojánské, pomohl vyrobit tuto rekvizitu, což je Oberonova kouzelná květina, byla to skvělá práce, hodně třpytek, Adam miluje třpytky a já jsem si ji nechal.
Nancy Gray: Potkala jsem Adama v roce 1997, dělali jsme jarní muzikál Král a já. On pomáhal v zákulisí s make-upem, měl hodně zkušeností z jeho dětského divadla, uměl lidem pomoct uklidnit se, cítit se pohodlně.
Dough Smith: Adam měl schopnost spojit se s každým v publiku. Dělal šest různých muzikálů a her v průběhu střední školy a vedl si skvěle. Ne moc často publikum střední školy tleská studentům vestoje a to byla odpověď na Adamovu práci.
Nancy Gray: Byla jsem ohromena, učila jsem třicet let a nikdy jsem neslyšela středoškoláka takhle zpívat.
Lynne Broyles: Jednou Adam přišel ke mně do studia, očividně měl za sebou těžký den, řekl: "Můžu vyzpívat své pocity, Lynne?" Řekla jsem, že jistě, a začal zpívat. Podívala jsem se na něho a řekla: "Adame, ty budeš hvězda."

Adam Lambert a spol. přeje Veselé Vánoce

26. prosince 2010 v 9:15 Twitter
prior-lake
Adam Lambert a členové nedávno ukončeného turné Glam Nation Tour se během svátků zastavili na Twitteru, aby zde pozdravili své fanoušky, kteří je alespoň kyberneticky doprovázeli na šest měsíců dlouhém turné, a popřáli jim krásné prožití Vánoc.

Longineu Parsons / Lee Cherry / Camila Grey: Veselé Vánoce všem!
Sasha Mallory: Sakra, jo! Santa přišel. Tohle bíle cosi je všude!
Alisan Porter: Hohoho, dnes je nejlepší a zároveň i nejhorší den v roce. Přeji si, aby Vánoce byli každý den. Všechny Vás miluju.
Monte Pittman: Jsem nadšený, že tohle budou naše první Vánoce se všemi dětmi. Veselé Vánoce vám všem!
Terrance Spencer: Veselé Vánoce všem! Doufám, že všichni jste obklopeni láskou a štěstím.
Adam Lambert: Šťastné svátky! Nechce se mi věřit, že rok 2010 se blíží ke svému konci. Šílený rok.

Nejvyhledávanější homosexuálové na Googlu

26. prosince 2010 v 8:56 Media
pic83

Letošní rok se mílovými kroky blíží ke svému konci, a proto není divu, že ho doprovází mnoho výročních žebříčků, anket a informací, ve kterých se také často nachází Adam Lambert. S jedním zajímavým průzkumem přišel americký server advocate.com, když na svých stránkách vyvěsil dvacítku nejvyhledávanějších homosexuálů přes Googl za rok 2010.

Adam Lambert zažil průlomový rok ve své kariéře, který byl lemován několika "skandály", což mu zajistilo druhou příčku v tomhle žebříčku. Lidé si do vyhledávače vícekrát zadali jen provokativní internetovou celebritu Pereze Hiltona.

Glam Vánoce a úspěšný nový rok 2011

24. prosince 2010 v 8:20 Glambert.cz
Chci všem návštěvníkům tohohle blogu a všem českým a slovenským fanouškům Adama Lamberta popřát co nejsrdečněji klidné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do roku 2011. Možná to budou někoho první glam Vánoce, stejně jako tohohle blogu, který je zde jen pro vás a bez vás by ani nefungoval, proto chci zvlášť poděkovat těm, kteří aktivně zasahují do činnosti blogu.

Brzy si do datumu přidáme další jedničku a věřím, že ten další rok bude pro Adama Lamberta minimálně tak úsěšný jako ten letošní. Vypadá to, že příští rok se můžeme těšit na druhou studiovou desku, a pokud bůh dá, tak také turné. Budu moc rád, pokud vás budu moct i tím dalším rokem, který by mohl být v kariéře Adama Lamberta zlomový, provázet já s tímhle blogem.

Budu velmi rád, když se komentářích vyjádříte k tomu, co byste na blogu následující rok rádi viděli, co byste změnili, co vám na blogu vadí, nějaké nápady jak blog vylepšit. Všechny vaše názory uvítám a budu za ně vděčný.

Teď už si však užívejte pravé vánoční nálady plné klidu, pohody a lásky.

Záznam z Glam Nation Tour vyjde v lednu

24. prosince 2010 v 8:02 Adam Lambert
glam-nation-tour

Možná se k vám informace o chystaném záznamu z turné Glam Nation Tour dostala, pokud ne tak nastražte obě uši. Managment Adama Lamberta plánuje ještě před zahájením prací na druhé studiové desce nadělit fanouškům další projekt. Tentokrát by se mělo jednat o DVD z nedávno ukončeného prvního turné Adama Lamberta. Co je zatím známo je, že vyjde a teď už také, že objednat by mělo jít už od půlky ledna.

Od vydání debutové desky For Your Entertainment se ukazuje nahrávací společnost Adama Lamberta jako velmi aktivní. Během jednoho roku pod její hlavou vyšlo kromě zmíněného debutu, také remixové EP, zremixovaná kolekce singlu If I Had You, mezinárodní edice For Your Entertainmnet s bonusovými materiály a posledně také akustický set.

Photo Shoot Citegay

24. prosince 2010 v 8:00 Photoshoots
Na začátku prosince zůstal Adam Lambert nějakou dobu po skončení turné v Paříži, kde si jeden den vyhranil na propagování své debutové desky For Your Entertainment, která ve Francii teprve nedávno vyšla. Několik záznamů z tohohle dne už spatřily denního světla, a včera se k nim připojilo i interview s Franckem Glanissonem exkluzivně pro Citegay. Než se na internetu objeví anglický překlad, zatím se můžete kochat třemi fotkami, které pro tohle interviewu vznikly.E! True Hollywood Story: Adam Lambert CZ / část 1.

23. prosince 2010 v 20:31 | Vanda |  Speciály
Minulý měsíc měl premiéru ojedinělý americký dokument o Adamovi Lambertovi, který vznikal pod renomovanou značkou E! True Hollywood Story. Ve vánoční čas vám jedna úžasná česká fanynka Vanda, kterou určitě můžete znát i z komentářích na blogu, přinesla dárek v podobě překladu celého dokumentu. Na blogu ho budete moct vídat po částech každý všední den. Užijte si první část a prosím zanechte Vandě menší poděkování nebo vzkazy, určitě ji to za tu práci pohladí na duši.


Je 30. července 2010 a osmadvacetiletá rocková hvězda, Adam Lambert, se chystá vystoupit v San Diegu v Kalifornii.
Adam Lambert: Cítím se skvěle ve svém domovském městě. Těším se na to, měl jsem štěstí, že jsem se mohl před show setkat s lidmi, které jsem už roky neviděl. Je to pro mě neuvěřitelné.
Adamovi fanoušci byli totálně nažhavení
Fanoušci: On je krásný, úžasný, pane bože …
 Ačkoli skončil v roce 2009 druhý v American Idolu, Adam nakonec oslnil svým triumfem. Jeho první solo koncerty byly husarským kouskem, a to Lambert teprve začínal.

Adam Mitchel Lambert se narodil 29. ledna 1982 in Indianapolis, v Indianě. Odmalička byl velký křikloun.
Leila Lambert: Nebylo to lehké, plakal skoro 23 hodin denně.
Eber Lambert: Byl pravděpodobně jedno z nejhorších dětí, plakal opravdu hodně.
Leila Lambert: Jeho otec říká, že důvod, proč má tak silný hlas, je, že své plíce rozvinul, už když byl malý.

For Your Entertainment se už v Americe prodalo tři čtvrtě milionu

23. prosince 2010 v 11:14 Charts
acoustic live_min

Těsně před Vánocemi jdou prodeje hlavních taháků roku v hudebním byznyse nahoru. Stejně tak tomu bylo i u debutové desky Adama Lamberta, kterou vydal minulý rok v listopadu. Od začátku prosince prodeje desky stoupají každým týdnem a právě tenhle týden deska dosáhla svého vrcholu. Díky prodejům, které se od minulého týdne zvýšili o celou jednu čtvrtinu, dosáhla deska tři čtvrtě milionové hranice.

Stejně úspěšně se vedlo i akustickému EP Acouctic Live!, které Adam Lambert vydal letos na Mikuláše. Minulý týden pětitrackové EP debutovalo v oficiálním albovém žebříku Spojených států amerických, tenhle týden už v něm sice nefiguruje, ale stále si drží skvělé prodeje, které tenhle týden vystoupaly k hodnotě přesahující 6.000 prodaných kopií. Managment Adama Lamberta také zveřejnil, které písně jsou podle legálního stahování mezi fanoušky nejpopulárnější. Drtivě nejstahovanější písní je Whataya Want From Me (5.700), v závěsu za ní je "idolovská" Mad World (3.900), další pořadí tvoří Aftermath (1.200), Soaked (1.200) a Music Again (800).

Adam Lambert přeje fanouškům šťastný nový rok 2011

21. prosince 2010 v 16:54 Adam Lambert
pic82

Adam Lambert přes své oficiální stránky popřál všem svým fanouškům šťastný nový rok 2011.

Děkuji Vám za vaši podporu na téhle divoké jízdě zvané život. Šťastný nový rok!

Spoustu lásky,
Adam Lambert

Adam Lambert o svátcích

21. prosince 2010 v 16:45 Media
pic81
Adam Lambert se v průběhu měsíce zúčastnil předvánočního hudebního festivalu amerického rádia KIIS-FM. Na akci nazvané Jingle Ball vystoupil se svým programem hned dvakrát a při té příležitosti i poskytl několik rozhovorů a setkání s médii. Tenhle rozhovor o Vánocích, které už jsou za dveřmi, vznikal před show v Miami.

Jaký byl nejlepší dárek, který jsi dostal, když jsi byl dítě?
Akční figurka He-Man. Byla báječná, protože vzadu měla takový malý mikrofon s reverbem, takže když jsi začal mluvit do mikrofonu, tak to znělo, jako kdybys měl strašlivý hlas. Také měla uvolněnou lebku, takže jsi mohl pohybovat s ústy, když jsi mluvil. Na zádech měla ještě takovou malou schránku se slizem, kam jsi mohl dávat akční figurky. Opravdu jsem ji zbožňoval.

Měl jsi nějaký vysněný dárek, který sis hodně přál, ale nikdy jsi ho nedostal?
Vždy jsem chtěl taková auta, do kterých ses mohl posadit a projet se v nich. Takové z plastu, byl to například džíp, ale samozřejmě jsem vždy chtěl Corvett, ale nikdy jsem ho nedostal.

Co chceš pod vánočním stromečkem najít letos?
Ani nevím. Možná to bude znít trochu otřepaně, ale celých šest měsíců jsem byl na cestách, tak snad jen trochu času se svými přáteli. Povyrazit si, cítit se normálně a to je vše.

Jsou nějaké tradice, které v rodině dodržujete?
Snad jen popíjení červeného vína, přejídání a smích.

Kdo vaří?
Táta umí vařit, máma umí vařit, možná, že letos se zapojí i mé ruce.

Máte nějaké typické vánoční jídlo? Nebo dezert?
Nemáme... Opakuju, svátky jsou pro mě hlavně červené víno...

Kdybys měl navrhnout ošklivý vánoční svetr, jak by vypadal?
Asi by na něm byli sobi v kombinéze, nebo něco, co by vypadalo městsky jako "Yo, ho, ho." - něco hloupého jako třeba gangster sob.

Camila Grey: Bylo inspirující hrát pro zpěváka s takovým hlasovým rozsahem

21. prosince 2010 v 16:16 Band
camila-grey
Nedávno skončené turné Glam Nation Tour přineslo mimo jiné i opravdovou přehlídku hudebních talentů, jedním z nich určitě byla i klávesistka a vokálistka Camila Grey. Camila Grey svůj talent na celého půl roku upsala týmu Adama Lamberta a obětovala tak svůj čas na úkor své kamenné kapely Uh Huh Her. Nejen o ní byla řec v nedávno zveřejněném rozhovoru.

Právě jsi dojela turné s Adamem Lambertem. Co ti na něm bude nejvíce scházet?
Rozhodně mi bude scházet spontánnost z možnosti navštívit nová místa a potkat báječné lidi. To je moje nejoblíbenější část na koncertování. Na každém rohu Tě čeká jiné dobrodružství.

Co ti z turné bude chybět nejméně?
Spánek v tour buse s ostatními dvanácti lidmi - nebo spíš žádný spánek.

Co bylo na turné nejvíce inspirující?
Myslím, že nejvíce inspirující věcí na tomhle turné byla možnost hrát pro zpěváka s tak neuvěřitelným hlasovým talentem. Bylo pro mě úžasné být tam každou noc a být svědkem jen tak neviděného talentu. Také se mi na něm líbí, že má jasno v tom, kdo je.

Narazila jsi na na několik UHH fanoušků v Adamově publiku?
Ano! Dokonce jsem zahlédla lidi, kteří na sobě měli trička UHH! Bylo skvělé, že přišli a podpořili.

Jaké máš teď plány, co ses vrátila zpět?
Hodlám prospat celé dva měsíce. Ne, začnu pracovat na nové desce UHH. Je to dlouho, co na téhle desce pracujeme, protože jsme si chtěli vzít čas, abychom fanouškům přinesli něco výjimečného. Desku plánujeme vydat v březnu 2011 s následným turné.

Glam Nation Tour (04.06. - 16.12. 2010)

19. prosince 2010 v 11:57 Speciály
columbus

První solové turné Adama Lamberta ve čtvrtek odehrálo svou labutí píseň a po šesti měsících vyhaslo. V srdcích fanoušků však bude plápolat ještě dlouhou dobu. I když Glam Nation Tour nezavítalo do naší země, někteří z nás si nenechali ujít první příležitost spatřit Adama Lamberta a jeho láskou kypící turné.

6 měsíců, 19 států, 115 koncertů a 195 dní. Přesně takhle se dá v cifrách shrnout první turné Adama Lamberta. Než však začneme mapovat celé období Glam Nation Tour, pozastavme se ještě na chvíli nad tím, jak turné vznikalo. Po vydání debutové desky For Your Entertainment začal být o osobnost Adama Lamberta obrovský zájem. Nátlak fanoušků, kteří chtěli vidět Adama Lamberta na tom místě, kde by někdo řekl, že se tam skoro narodil - jeviště, stále narůstal. Vždyť tenhle extravagantní zpěvák navždy změnil hranice americké pěvecké show American Idol, kde kolo od kola předváděl dechberoucí show, kterou americká veřejnoprávní televize jen tak nezažila.

Adam Lambert si brzy sám uvědomil, že ho návrat na jeviště láká čím dál víc, ač zaneprázdněn propagací své debutové desky, která pomalu začala prorážet v Evropě, ve své hlavě začal vytvářet svět Glam Nation Tour. Hlavní inspirací se mu stalo mystické město New Orleans, kde napsal otevírací píseň a hnací sílu celého turné Voodoo. Následoval kolotoč rychlých událostí, od výběru členů týmu, kostýmů, setlistu nebo učitele zpěvu.

Adam Lambert pro magazín Closer

19. prosince 2010 v 10:51 Media
pic80

Adam Lambert poskytl pro jeden francozský magazín rychlý dotazník, který obsahoval 10 stručných otázek.

1/ Kde ses dnes ráno probudil a vedle koho?
Nejlepší věc je vzbudit se v náručí osoby, kterou miluješ. Bohužel jsem strávil na turné šest měsíců, takže nemám přítele.

2/ Kdy jsi naposledy plakal?
Minulý týden. V autobuse, který mě převáží z jednoho města do druhého, jsem poslouchal desku Raye LaMontagne. Po pár sklenkách vína jsem měl slzy v očích. Bylo to překrásné.

3/ Pokud by byl tvůj byt v plamenech, co bys zachránil?
Můj laptop s muzikou, mými fotkami a nápady!

4/ Kdy jsi naposledy uklízel ve svém bytě?
Nebudu vám lhát, mám někoho, kdo ke mně jednou za týden přijde a uklidí. Nedělám moc nepořádku (smích).

5/ Flirtoval jsi někdy s nějakou celebritou? A je někdo, s kým bys rád?
Parkrát už se to stalo. Evan Rachel Wood mi dokonce jednou řekla, že kdyby nebyla vdaná (tehdy byla za Marilyna Mansona), tak by se do mě zamilovala. Nevím, jestli bych přímo s něma chtěl flirtovat, ale rád bych se setkal s Freddiem Mercurym, Michaelem Jacksonem, Elvisem Presleyem a Marilyn Monroe.

Twitter Update (19.12.)

19. prosince 2010 v 10:15 Twitter
pic79

Glam Nation Tour po dlouhých šesti měsících skončilo, život však jde dál a s ním i všichni umělci, kteří se s tímhle turné na půl roku ztotožnili a vtiskli mu jeho charakteristickou tvář. Jak vnímají konec turné oni? A co plánují do budoucnosti?

Camila Grey: Poslední show turné. Bylo to skvělé dobrodružství s nejúžasnějšíma lidma na světě. Slova nedokážou vyjádřit jaká zábava to byla.
Terrance Spencer: Bude se mi stýskat po Glam Nation Tour. Dotklo se mi srdce a změnilo život.
Lisa Pittman: Náramně jsem si užila dnešní show. Teď však zpět do reality k mým zlatým dětem.
Sasha Mallory: Poslední show. Dnes už nepůjdeme zpět do autobusu. Nikdy nezapomenu na tohle úžasné období a vzpomínky.
Tommy Joe Ratliff: Tak hořkosladké! Tihle lidé budou pro mě navždy jako rodina.
Sutan Amrul: Všem Glamberts na celém světě děkuju za tolik lásky! Moje srdce září štěstím.
Adam Lambert: Úžasné finále Glam Nation Tour. Děkuju úžasné kapele, tanečníkům a bandě, kteří mi v tomhle šestiměsíčním úspěchu pomohli.