Singapur (25.09.)

26. září 2010 v 16:08 |  Tour
singapur-1
Mezinárodní část turné Glam Nation Tour včera začala a rovnou velkolepě. Tenhle víkend totiž v Singapuru budu probíhat megalomanská Velká cena Formule 1 a bohatá třída singapurského lidu přitáhla do tohohle městského státu několik zahraničních populárních umělců, včetně Adama Lamberta. Jde tedy hlavně o obrovský byznys, ale také o představení umělců širší skupině lidí.

Už od poloviny tohohle končícího týdne vás inforumujeme, jak si Adam Lambert a jeho banda užívají singapurského prostředí. To se odrazilo i na prvním odehraném koncertě. Glamily vystupovalo na jednom z největších jevišť, které byly postavené speciálně pro tuhle víkendovou akci.

Své nadšení s fanoušky potom celá Glamily sdílela na Twitteru.
Terrance Spencer: "Tahle show mě bavila! Dnes jsem opravdu předvedl svoje vykračování. Miluji tohle místo. Dobrou noc všem. Zítra to Glamily zabije znovu. Odpočiň si Adame, pracoval jsi velmi tvrdě, což je na tobě úžasná věc."
Tommy Joe Ratlif: "Tahle show byla neskutečně zábavná. Nemůžu se dočkat zítřka!"
Isaac Carpenter: "WOW! Někdo odhadoval, že na tuhle show přijde 40.000 lidí a já se o tom právě přesvědčil. Jaká super show! Lidé ze Singapuru jsou výborní."

IF I HAD YOU


SLEEPWALKER

FEVER

WHATAYA WANT FROM ME

STRUT

SOAKED

AFTERMATH

MUSIC AGAIN
 


Komentáře

1 Webmister Alicia Keys Site Webmister Alicia Keys Site | Web | 26. září 2010 v 21:58 | Reagovat

Skvělá šou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama