Září 2010

Adam Lambert: Byl jsem předurčen stát se umělcem

30. září 2010 v 18:42 Media
pic10

Už za pár dní odstartuje Adam Lambert své první asijské turné, které zakončí 14. října koncertem v Malajsii. Osobnost Adama Lamberta neustále přitahuje pozornost médií, a proto není divu, že v asijských zemích začínají vycházet časopisy, ve kterých je pár stránek věnováno právě Lambertovi. Jeden z předních malajských časopisů Adama Lamberta ještě před jeho krátkou dovolenou vyzpovídal. Zde máte jeho ukázku z něj (scany nejsou úplné).

Co je nejtěžšího, na tom být slavným? Mít hroznýše okolo krku, nebo paparazzi za zády?
Tohle bylo vtipné. (smích) Myslím, že vyhrávají paparazzi. Já s nimi až do včerejšího dne nikdy žádný problém neměl. Tohle bylo poprvé. Ale myslím, že to je cena za možnost být hvězdou. Nestěžuju si, jsem s tím smířený.

Proč jsi ho tedy potom napadl? Jak chceš vyřešit tenhle problém?
Já si nemyslím, že je to problém. Podle mě to bylo přehnané. Myslím, že to média rozebírala do velké míry. Nestalo se toho zase tolik.

Co můžeš dělat proti novinářským kachnám?
Můžeš se tomu jen smát, víc toho dělat nejde. Něco se třeba jedněm novinám zdá skandální, ale někomu zase ne. Myslím, že je to velmi subjektivní záležitost.

Adam Lambert se právě nachází...

30. září 2010 v 17:44 Adam Lambert
pic9
Od minulého víkendu, kdy započalo první větší volno od počátku koncertování Adama Lamberta po Spojených státech, se po osmadvacetiletém glam zpěvákovi slehla zem. Včera se však na internetu objevila první neoficiální informace, kde by Adam Lambert měl nabírat síly na mezinárodní část jeho úspěšného turné Glam Nation Tour. Mělo by jít o indonéský ostrov Bali, na kterém nyní tráví osobní a soukromou dovolenou.

Twitter Update (29.09.)

29. září 2010 v 19:02 Twitter
pic8

Krátká dovolená Adamovi Lambertovi a jeho týmu končí tímhle víkendem, ale klid na frontě Twitter stále nekončí.

Isaac Carpenter: Zbožňuji tuhle pauzu, ale na druhou stranu mi chybí hraní. Nemůžu se dočkat příští show. Chybí mi Monte a Tommy.
Lisa Pittman: Atticusovi (syn Lisy a Monteho) se velmi líbili krásné slečny, které v Glee zpívaly písničky od Britney. Byl k televizní obrazovkám naprosto přilepený.
Terrance Spencer: Právě jsem v ráji. UNF (pozn. AL CZ'n'SK: zkratka, která vyjadřuje zvuky při souložení)

V době pauzy je také čas na malé vzpomínání. Nahoře se díváte na starší fotku, na které můžete poznat obličeje vám známým tvářím.

For Your Entertainment Tour Edition

29. září 2010 v 18:45 Adam Lambert
special edition

V mnoha asijských zemích dnes začala postupně vycházet speciální edice desky For Your Entertainemnt k probíhajícímu turné Glam Nation Tour. Adam Lambert už za pár dní začne své první asijské turné v kariéře, které sčítá 8 zastávek (z toho 5 japonských), a asijským fanouškům, kteří patří mezi nejzapálenější na světě, Lambert ponukne speciální edici jeho debutové desky, která bude obsahovat speciální materiál. Přesněji půjde o DVD disk s živými vystoupeními z americké části turné, videoklipy a záběry z natáčení videoklipů + fyzický disk již dříve vydaných remixů If I Had You + kalendář se speciálním fotkami Adama Lamberta.

Pro evropské fanoušky je pozitivní zpráva v tom, že tenhle disk vyjde 29. října v Německu přibližně za 18 euro.

Track list:

Disc 1 (CD)
1. Music Again
2. For Your Entertainment
3. Whataya Want From Me
4. Strut
5. Soaked
6. Sure Fire Winners
7. A Loaded Smile
8. If I Had You
9. Pick U Up
10. Fever
11. Sleepwalker
12. Aftermath
13. Broken Open
Bonus tracks
14. Times For Miracles
15. Masterplan
16. Down The Rabbit hole
17. Voodoo
18. Can't Let You Go

Disc 2 (DVD)
1. Music Again (Clear Channel Stripped)
2. Sleepwalker (Clear Channel Stripped)
3. For Your Entertainment (Clear Channel Stripped)
4. Soaked (AOL Sessions)
5. If I Had You (AOL Sessions)
6. Whataya Want From Me (AOL Sessions)
7. Strut (AOL Sessions)
8. Fever (AOL Sessions)
9. If I Had You (Music Video)
10. Whataya Want From Me (Music Video)
11. For Your Entertainment (Music Video)
Behind The Scenes:
12. If I Had You (Making Of)

Více skenů: scan 1 / scan 2 / scan 3 / scan 4

Twitter Update (28.09.)

28. září 2010 v 20:35 Twitter
pic7
Týdenní volno mezi koncertováním je v plném proudu a tak jediným zdrojem informací zůstal populární Twitter. Co je na něm nového?

Lisa Pittman (manželka kytaristy Monte Pittmana): Monte, jak moc cool jsme, když si tweetujeme z rozdílných koutů domu? Miluji Tě. // Monte Pittman týdenní volno bude trávit doma se svou rodinou. Jeho žena Lisa je z toho evidentně nadšená a na Twitter už přidala následující fotku s popisem "Tatínek je doma."
Tommy Joe Ratliff: Jsem zpět v LA! Sakra! Už teď mi chybí Sutan, Terrance, Isaac, Adam, Taylor, Sasha a Brooke...

Na internetu se dnes objevila nová fotka skoro kompletního týmu, který tvoří vizuální kostru Glam Nation Tour. Vidět ji můžete nahoře.

Glamcation!

28. září 2010 v 13:42 Media
Pro celý tým okolo Glam Nation Tour začalo od víkendu menší týdenní volno na nasbírání svěží energie a síly pro mezinárodní část turné. Období, které bude chudší na novinky, každý z týmu stráví po svém. Oficiální stránka Adama Lamberta pár členů Glamily vyzpovídala. O aktivitách členů i během jejich volna vás budeme informovat, takže nemusíte mít strach, že ztratíte kontakt a přehled.


Twitter Update (27.09.)

27. září 2010 v 19:18 Twitter
three-fans
Singapurský víkendový výlet je u konce a Adam Lambert a jeho doprovodný tým mají teď týden na odpočinutí před rozjetím asijské části Glam Nation Tour. Co na sebe prozradili v posledních hodinách na populárním Twitteru?

Sasha Mallory: "Právě jsem doskypovala s mojí rodinou. Děkuji 'Bohu' za moderní technologie."
Terrance Spencer: "Dobrou noc. Krásná tvářička, Fernando Alonso, vyhrála závod F1. Smolný, ale tak krásný Lewis Hamilton. Prohrál. Bééé. Nestihl jsem koncert Mariah, promiňte přátelé, jsem unavený. // Ano, čas na menší dovolenou. Adam Lambert a my ji jednoznačně potřebujeme."
Monte Pittman: "Právě jsem přistál v LA! Nechť Glamvolno začne!"
Taylor Green: "Nemůžu Vám říct, kde teď jsem, ale je pravý čas na pina coladu."

Nahoře se díváte na fotku tří singapurských fanoušků, kteří se na Glam Nation Tour vystrojili jako jejich idolové.

Pomůžete charitě, dostanete Lambertovo Infinity

27. září 2010 v 18:58 Adam Lambert
infinity
Adam Lambert se kromě svých hudebních povinností, jako je turné, propagování nejnovějšího singlu If I Had You a desky For Your Entertainment, také aktivně podílí na charitativní činnosti. Jeho projekt na DonorsChoose už vybral s pomocí jeho věrných fanoušků americkým veřejným středním školám skoro už 500.000 dolarů, které jdou na fungování uměleckých programů.

Na stránce http://www.pennyroyalsilver.com/ si nyní můžete objednat i speciální medailonek, na kterém je ze přední strany vytesáno známé Lambertovo tetování Infinity a ze zadní strany je vytesán Lambertův podpis. Medailonek lze objednávat do 31.října za 95 amerických dolarů. Výtěžek půjde na již zmíněný projekt DonorsChoose.

Shrnutí singapurských koncertů

27. září 2010 v 18:36 Media
Velká cena Formule 1 v Singapuru byla tenhle víkend hlavně o velkém byznysu, ale na své si přišli i fanoušci dobré muziky. Magnet vydělečných tří dní přitáhl do tohohle lukrativního městského státu hned několik předních interpretů. Jedním z nich byl i Adam Lambert, který dvěma koncerty na speciálně sestaveném jevišti započal svou mezinárodní část úspěšného turné Glam Nation Tour.

Neoficiální informace tvrdí, že oba dva koncerty shlédlo přibližně dohromady 40.000-50.000 diváků. Můžeme tedy tuhle zastávku označit, jako jednu z největších, které procestělé Glam Nation Tour objelo. Pozitivně svůj výlet za exotikou viděl i doprovodný tým Adama Lamberta, který si cestu užil, o čemž několikrát informoval své fanoušky.

Podívejte se na závěrečný souhrn všech singapurských hudebních koncertů, které se za automobilový týden odehrály. Glam Nation Tour začíná od 4:20.


Singapur (26.09.)

27. září 2010 v 18:23 Tour
singapur-2
Adam Lambert včera dal své poslední sbohem singapurskému publiku, když při Velké ceně Formule 1 rozpoutal před 20.000 diváky svou pověstnou glam show. Tahle show byla specifická v tom, že se odehrávala naprosto za denního světla, což jako nanejvýš "zajímavé" nazvali někteří členové doprovodného týmu. Od dnešního dne nastává pro všechny spolupracovník Glam Nation Tour zasloužená týdenní dovolená. Půjde o největší volno od začátku června, kdy turné začalo. Všichni členové tedy budou moct nasbírat sílu na mezinárodní část turné, které naplno vypukne za týden v Japonsku.

FEVER

Singapur (25.09.)

26. září 2010 v 16:08 Tour
singapur-1
Mezinárodní část turné Glam Nation Tour včera začala a rovnou velkolepě. Tenhle víkend totiž v Singapuru budu probíhat megalomanská Velká cena Formule 1 a bohatá třída singapurského lidu přitáhla do tohohle městského státu několik zahraničních populárních umělců, včetně Adama Lamberta. Jde tedy hlavně o obrovský byznys, ale také o představení umělců širší skupině lidí.

Už od poloviny tohohle končícího týdne vás inforumujeme, jak si Adam Lambert a jeho banda užívají singapurského prostředí. To se odrazilo i na prvním odehraném koncertě. Glamily vystupovalo na jednom z největších jevišť, které byly postavené speciálně pro tuhle víkendovou akci.

Své nadšení s fanoušky potom celá Glamily sdílela na Twitteru.
Terrance Spencer: "Tahle show mě bavila! Dnes jsem opravdu předvedl svoje vykračování. Miluji tohle místo. Dobrou noc všem. Zítra to Glamily zabije znovu. Odpočiň si Adame, pracoval jsi velmi tvrdě, což je na tobě úžasná věc."
Tommy Joe Ratlif: "Tahle show byla neskutečně zábavná. Nemůžu se dočkat zítřka!"
Isaac Carpenter: "WOW! Někdo odhadoval, že na tuhle show přijde 40.000 lidí a já se o tom právě přesvědčil. Jaká super show! Lidé ze Singapuru jsou výborní."

IF I HAD YOU

Twitter Update (25.09.)

25. září 2010 v 18:27 Twitter
press-singapur

Banda okolo Adama Lambert si stále užívá, až na jednu "negativní" vyjímku, singapurského prostředí. A dnes je čeká první plánovaný koncert, který spadá pod čepičku víkendové ceny Formule 1. Adam Lambert měl včera tiskovku, ve které prohlásil, že je velmi nadšen z toho, že může vystupovat před singapurským publikem, a že si zde zatím užívá spoustu zábavy a doufá, že bude i nadále. Dále znovu informoval o speciální asijské edici jeho debutové desky, která vychází už příští týden.

Na Twitteru se za posledních čtyřiadvacet hodin pochlubil reklamou, která láká na jeho singapurské koncerty. A také informoval, že jeho oficiální fanclub má i Twitter. Follownout ho můžete zde.

Tommy Joe Ratliff, který se do Singapuru dostavil později, protože ztratil svůj pas, doporučil svým fanouškům čertsvé CD amerického rockového dua The Black Keys. Jestli dáte na Ratliffovo doporučení, tak se můžete podívat na první videoklip z jejich šesté studiové desky, kterou Ratliff vychválil až do nebes.

Adam Lambert: Jednou chci vlastnit Maserati

25. září 2010 v 18:03 Adam Lambert
pic6

Před odletem do Singapuru poskytl Adam Lambert krátké interview o jeho vztahu ke čtyřem kolům.

Tak jaký máš vztah k autům?
Dobře, auta jsou zábava. Myslím, že jsou cool. Nijak zvlášť do podrobna se o ně nezajímám, ale líbí se mi. Dostal jsem auto od Fordu za účinkování v American Idolu.

Jaké je tvé vysněné auto?
Určitě jednou chci vlastnit Maserati. Líbí se mi jeho tvar a design, ačkoli jsem ještě neměl šanci se v něm projet. Pravděpodobně to napravím, až se vrátím do Los Angeles. Konečně vyzkouším, jak báječné je ho osedlat.

On má osmiválcový motor stejně jako Mustang Convertible GT...
A já si také vždy vybírám osmiválcový motor, protože zní opravdu dobře a je větší zábava řídit auto s takovým motorem.


Jak se těšíš do Singapuru, kde budeš mít vystoupení během víkendu F1?
Strašně moc se těším, určitě si to tam užiju. Slyšel jsem, že tam bude i spousta jiných umělců, takže doufám, že budu mít příležitost se podívat i na jiná vystoupení. A nemůžu se dočkat až svým singapurským fanouškům předvedu svou hudbu.

Twitter Update (24.09.)

24. září 2010 v 19:04 Twitter
Adam Lambert a jeho doprovodný tým už je v Singapuru, kde o víkendu začne mezinárodní část Glam Nation Tour. A každý má ze Singapuru různé dojmy, o které se podělil se svými fanoušky na Twitteru. Převládá nadšenost, někoho chytá ze Singapuru amok, a také vůbec nic (k tomu se dostaneme).

Začneme těmi, kteří si singapurského víru zábavý a megalomanství užívají. Adam Lambert vyjádřil své pocity následovně: "Poflakuji se v zákulisí během setu Missy Elliot. Ona i její tanečníci jsou klasa. Missy je třída ve svém oboru. Respekt." Nadšený byl i Terrance Spencer: "Missy to zabila. Její tanečníci jsou úžasní... Dobrá show. Singapur je nádherný. Miluji to zde. Nemůžu se dočkat našeho zítřejšího vystoupení." Neméně ohromený byl i nový bubeník Isaac Carpenter: "Singapur je překrásný. Chybí mi Tommy. Pokud půjde vše podle plánu, tak se dnes půjdu podívat na M.I.A."

Chybí mi Tommy? Pokud jste se teď zarazili, tak pozorně poslouchejte. Tommy Joe Ratliff do Singapuru spolu s ostatními neodletěl. Ztratil totiž pas, což se pro jeho výpravu do exotického města ukázalo jako závažný problém, ale do zítřejšího koncertu už bude v Singapuru obouma nohama a prý i zadkem. "Právě jsem zažil menší dobrodružství v Hongkongu, když jsem vyřizoval svůj nový pas. A teď dostanu svůj zadek do Singapuru. Nikdy neztraťte svůj pas!"

Ze Singapuru a prestižního závodu Formule 1 je však méně nadšený Neil Lambert. A i to je slabé slovo. Podívejte se na následující video, které nepotřebuje komentáře.


Adam Lambert o nových porotcích American Idolu

24. září 2010 v 18:32 Adam Lambert
ai-judges

Adam Lambert se vyjádřil o nových porotcích soutěže, z které vzešel, tedy American Idolu. Od kulaté 10. řady American Idolu budou o bytí, či nebytí soutěžících rozhodovat Randy Jackson a nově také Steven Tyler a Jennifer Lopez. Nové sérii American Idol jsme se více zabývali zde.

"Myslím, že Steven Tyler je jasnou ikonou. Je to skvělé. Myslím, že dá show důvěryhodnost. A myslím, že ji show dá i Jennifer Lopez. Je světově uznávanou popovou hěvzdou, takže doufejme, že konečně objeví nějaké pop/r'n'b talenty."

Slash: Sledoval jsem Idol kvůli Adamovi Lambertovi

24. září 2010 v 18:23 Adam Lambert
slash

Legendární a nezapomenutelná ikona rock'n'rollu, kytarový mág Slash, včera hovořila se svými fanoušky o nové sezoně American Idol. A asi každý tušíte, jaký musel mít přívrženec dravého a drzého rock'n'rollu názor o komerční talentové soutěži, která vyhledává nové popové hvězdy. Slash však prozradil, že jednou American Idol sledoval, a to když Ameriku udivoval svými výkony osmadvacetiletý Adam Lambert.

"Tušíte správně, jednou jsem American Idol sledoval, Adam Lambert byl skvělý, ale samotná show je rachotina."

Adam Lambert o Lady GaGa, Madonně a o bytí gay ikonou

24. září 2010 v 18:09 Media
pic5

Adam Lambert o těchhle tématech už mluvil častokrát, vše však zopakoval v novějším rozhovoru, který vyvěsil na svém blogu Perez Hilton.

O LADY GAGA
Vyprávěla mi o předešlých třech letech. Pracovala velmi tvrdě, opravdu tvrdě, než se jí podařilo prorazit. Řekla, že to není moc okouzlující, protože se častokrát nevyspíte a na nějaký společenský život můžete rovnou zapomenout. Musíte počítat jen se sebou a jít si za svým cílem. Bylo skvělé si s ní promluvit. A měla pravdu.

O MADONNĚ
Řekla mi, že si nesmíte brát to, co všechna média o vás řeknou, protože každý bude mít vždy nějaký názor. Lidé vás budou kritizovat vždy, hlavně, když se vám povede dobře. Není nic lepšího, než rady ohledně kariéry od Madonny. Ona je královna, je to tak? Naučil jsem se, že je před váma hodně náročných úkolů, ale pokud pracujete dostatečně tvrdě, můžete je zvládnout. Musíte nalézt pro sebe určitý bod, kdy budete spjat se svým dílem, a to doufejme, bude lidi inspirovat. To je to k čemu mířím.

O BYTÍ IKONOU HOMOSEXUÁLŮ
Jsem toho názoru, že můj styl má mezinárodní pachuť. Není to typický americký styl vystupování. Nemyslím si, že v mezinárodním měřítku se lidé dívají na extravaganci skrz prsty, jak v Americe. Jsem velmi otevřený, co se týká mé sexuality a neostýchám se o ní bavit. Je pro mne velmi důležité být troufalým. Není mnoho takových případů v pop kultuře. Jsem rád, že jsem tuhle mezeru zaplnil. Ale další den dělá, interview, a každá otázka naráží na to, jaké je to být homosexuálem a jaký je životní styl homosexuálů. Zde jde vidět krásná hranice. Já nejsem tiskový mluvíč homosexuálů. Jsem zpěvák. Jsem umělec a jsem homosexuál. Budu velmi tvrdě pracovat na tom, aby se na nové desce objevila tahle zpráva. Když jako první slyšíte: 'Otevřený homosexuální zpěvák Adam Lambert...', je to trochu otravné. Jako první by mělo přijít, že jsem zpěvák. O to se snažím.

If I Had You v T-Music Chart (5.týden;5.místo)

23. září 2010 v 21:50 Charts
t-music
Adam Lambert se se svým nejčerstvějším evropským singlem If I Had You znovu po týdnu vrátil do TOP 5 v nejsledovanější české hitparádě T-Music Chart. Po třech týdnech atakování stupínků pro vítěze se Adam Lambert vytratil z nejlepší pětky videoklipů podle fanoušků T-Music Chart. Nejnovější vydání žebříčku potvrdilo, že to byla jen týdenní záležitost a teď je singl zpět v plné zbroji atakovat vyšší příčky.

HLASUJTE ZDE


Hitparáda T-Music Chart má premiéru každý týden ve čtvrtek v 18:00 na největší československé hudební stanici Očko TV. V repríze potom běží v sobotu ve 13:00 a v neděli ve 20:00. T-Music Chart můžeš naladit i na rádiu Evropa 2 ve čtvrtek v 18:00 a v neděli v 18:00.

Twitter Update (23.09.)

23. září 2010 v 18:42 Twitter
sasha-mallory2

Glam Nation Tour tenhle týden ukončilo svou bohatou americkou etapu a připravuje se na tu druhou, mezinárodní. Ta se však bude muset obejít nejen bez Longineu Parsonse, který bandu opustil ještě před posledním koncetem, ale také bez Jeni Chua. Tahle talentovaná maskérka byla nakonec jen záskokem za původního maskéra Sutana Amrula. Je to tak. Renomované jméno v třpytkovém světě, Sutan Amrul, se vrací do koloběhu koncertů. Jeni Chua se na Twitteru rozloučila s fanoušky: "Děkuji Vám za vzpomínky, glam fanoušci. Sutan je zpět ze své přísně tajné mise a na mezinárodní část turné se znovu připojí zpět ke glamily."

Již zmíněná mezinárodní etapa koncertů Adama Lamberta začíná již tenhle týden při Velké ceně Formule 1 v Singapuru. Na tuhle megalomanskou akci, kde budou miliony fanoušků rychlých kol, Lambert odletěl se svým týmem už včera. Adam Lambert se bude moct opřít o podporu nejen svých přátel, ale také mladšího bratra Neila, který mu na cestách bude dělat doprovod. Jejich otec, Eber, jim popřál šťastbou cestu: "Bon Voyage, kluci.. Opatrujte se a užijte si to!"

To Sasha Mallory byla se svými myšlenkami sdílnější. Nejprve upřímně poděkovala Adamovi Lambertovi, že jí dal příležitost, aby si do svého životopisu zapsala 'Glam Nation Tour.': "Děkuji, Adame, za to, že jsi mi umožnil stát se součástí téhle úžasné zkušenosti. Je tak složité najít skupinu lidí, kteří jsou praví a věrní. A zatraceně talentovaní. Miluji Glam Nation Tour a všechny věci okolo ní." Poté přidala fotku z letadla, s kterým letěla pro další kupu hudebních zážitků. "Mám své místo u okna a polštářek. Je dobré to mít."

Rolling Stone: Adam Lambert by měl být novým porotcem v American Idolu

23. září 2010 v 18:12 Media
adam lambert-american idol
American Idol mění výrazně svou tvář po hubené sezoně. Na včerejší oficiální tiskové konfereci k novém ročníku téhle talentové show padla taková slova, že American Idol se vrací k hledání amerických idolů, těmi posledními dle nich byly Kelly Clarkson a Carrie Underwood, a už nebudou kola o jednom hudebním žánru a nechají tak vyniknout v soutěžícím, co dokáže. Tou nejvýraznější změnou je však obměna za porotcovským pultíkem. Od milníkové 10.řady už v pořadu neuslyšíte ostrá slova Simona Cowella a ani hudební duši Kara DioGuardi. Zemětřesení na místech poroty ustál jen Randy Jackson, který vedle sebe přivítá nové parťáky Jennifer Lopez a legendárního Stevena Tylora.

Zpět však k tématu. Populární americký hudební časopis Rolling Stone, který už všem glamberts musí být známý, zvolil svůj vlastní výběr tváří, které by se hodily jako noví porotci nejpopulárnější americké show. Jednou z nich byl i Adam Lambert. Adam Lambert v minulém ročníku soutěže, které ho proslavila, sehrál v jednom týdnu roli rádce. A takhle ho vidí Rolling Stone:

On není jen tou největší hvězdou, kterou American Idol vyplivl, ale také tou nejkontroverznější a nejzbožňovanější. Adam ukázal svou soudcovskou průbojnost v deváté sérii, když se stal hvězdným rádcem. A nebral si žádné servítky, když zpěvákovi Lee DeWyzeovi do tváře řekl: "Zde o nic nejde.", nebo Andrew Garciaovi: "Nudil jsi mě." Není žádných pochyb, že by za porotcovský pult přinesl hodně zdravé drzosti a třpytek.