Srpen 2010

Convington (30.08.)

31. srpna 2010 v 21:59 Tour
convington


Předposlední show v měsíci srpnu se konala včera večer v Convingtonu. Pobavit se přišlo 1.700 fanoušků, což stačilo k vyprodání kapacity koncertního místa.
SOAKED

Začíná poslední měsíc amerického turné

31. srpna 2010 v 20:51 Tour
tour
Zítra Adam Lambert v Evensville odstartuje poslední měsíc svého prvního celonárodního amerického turné. Jen posledních 15 koncertů zbývá od toho, aby Adam Lambert a jeho profesionální tým dali Americe na několik dní pokoj. Ostře sledované turné bylo zatím na všech zastávkách vyprodané a fanoušci už show navštívili v různých podobách. Show se postupně měnila, zlepšovala a stala se tahákem pro několik amerických médií. Velké shrnutí americké části Glam Nation Tour čekejte zde na blogu po zaznění poslední písně z finální show z Puyallupu.

Glam Nation Tour samozřejmě ani po posledním září nekončí, ale pokračuje dál, a to mezinárodně. Už jsou potvrzená některá data pro asijskou část turné, včetně velkolepého koncertu na Filipínách, kde se může naskládat až 80.000 fanoušků. Další odtajněná data můžeme očekávat v nejbližších dnech.

Dlouhá noc na Twitteru

31. srpna 2010 v 18:52 Twitter
nctimes

Adam Lambert po čtyřdenní absenci na Twitteru nenechal včerejší noc bez své odezvy. Celou dlouho noc Lambertova tweetování začal článek v bulvárním americkém magazínu In Touch, kde redaktoři napadli devítiletou dceru herce Willa Smitha tvrzením, že kopíruje Adama Lamberta.


A Adama Lamberta to pořádně naštvalo

"haha WTF? Willow je sice malá odvážná dáma, ale nemyslím si, že toho máme mnoho společného. lol! Hej, In Touch. Tohle je stále dokola... :) Vy o tom nevíte? Já přece kopíruje Billa Kaulitze. Takže v tomhle případě ona také. Je to tak? A on (Kaulitz) zase kopíruje Rihannu. Popravdě dámy a pánové... Nikdo nekopíruje nikoho. Vzhledem k dnešním trendům je práce stylistů důležitá a je součástí naší práce, abychom vypadali modně. Nechte tu blbost okolo kopírování na školní hřiště. Třeba to Xtina/GaGa spiknutí. Pojďme se podívat na look Madonny. Teď to vypadá, že OBĚ jsou inspirované jí. A ona si zase něco vypůjčila od Marylin. Mimo jiné to je prostě post moderní doba - všechno už zde bylo. Popové hvězdy něco uznávají a snaží se to vyjádřit. A teď už končím s vykřikováním, lol."

"A abych objasnil věci, které jsem řekl, předtím, než je někdo z médií vytrhne z kontextu, tak zdůrazňuji, že jsem fanouškem všech umělců, které jsme právě jmenoval. Miluju Madonnu, Marilyn, GaGa, Xtinu, Billa i malou Willow (která byla inspirací tohohle projevu) btw holko - jsi krutá."

"Mezitím, co jsem vyřvával.. Co mají znamenat ty fráze 'FTW' nebo 'For The Win'? Také 'epic fail'. Jsem unavený už z těchhle keců. Já ani nevím proč. Přeji si, aby více lidí vžilo do svých řečí více originality. Originalita by byla více... originální."

Pokračování ještě dlouhé noci v celém článku.


Adam Lambert: Duše Freddieho Mercuryho nezemřela

31. srpna 2010 v 17:39 Adam Lambert
freddie-mercury

Excentrická osobnost, bech deroucí rozsah hlasu a vrozené showmanství udělalo v soutěži American Idol hvězdu z Adama Lamberta. Během jeho úspěšného tažení americkou soutěží byl mnohokrát porovnáván s legendrání hvězdou minulého století Freddiem Mercurym.

"Jeho hlas je supersexy. On v sobě vzal všechnu sílu, co měl a vytlačil ji ven. Jeho hlas byl na to dobře stavěný." Přirovnání s nezaměnitelným Mercurym dokonce došly tak daleko, že skupina Queen stála o Lambertovy služby. Adam Lambert se však chtěl věnovat své výborně rozjeté kariéře a zkusit pokračovat s tím, co proslavilo hvězdy v 60.-80. letech, a to - showmanství.

"Na dnešní hudební scéně rozhodně něco schází. Nejsou zde skoro žádní muži, kteří by byli na jevišti okázalí, prostě showmani. Zato je spoustu žen, které to dohánějí, ale kde jsou chlapi? Kde je ten klasický pop/rockový showman?" Adam Lambert má však s Freddiem Mercurym ještě jednu společnou věc, a to sice oba dva mají stejnou sexuální orientaci.

"Duše Freddieho Mercuryho nezemřela a je stále s námi. On tvořil rock."

The Blonds Photo Shoot

31. srpna 2010 v 12:43 Photoshoots
Na internetu se objevily další dva kousky z photo shootu, který Adam Lambert nafotil s doplňky The Blonds. Jen málokoho překvapí, že fotografem byl Lee Cherry.Album For Your Entertainment je v Austrálii zlaté

31. srpna 2010 v 12:35 Charts
fye cover

Adam Lambert může oslavovat další úspěch v Austrálii. V nejmenším kontinentu naší Země už byly certifikovány oba dva singly z desky For Your Entertainment jako platinové. A teď byla díky skvělým prodejům oceněna i samotná deska For Your Entertainment. Odměna pro australské fanoušky je nachystána na první říjnový den, kdy jen v Austrálii vyjde speciální edice debutové desky Adama Lamberta, která bude obsahovat i DVD disk.

Přivítejte nového člena... Isaaca Carpentera

30. srpna 2010 v 12:17 Band
isaac-carpenter
Glam Nation Tour ztrácí ke 21.září, kdy končí americká část prvního solového turné Adama Lamberta, velmi talentovaného bubeníka Longineu Parsonse. Parsons po mnoha drbách minulý měsíc potvrdil, že opuští tým Adama Lamberta a vrací se ke své původní kapele Yellowcard, která chystá na letošní rok velkolepý comeback.

lambertsource.blog.cz © 2010

Na jeho místo pro mezinárodní část turné nastoupí ne méně talentovaný Isaac Carpenter, což oficiálně potvrdil Adam Lambert v jednom interviewu. Sluší se tedy nového člena trochu představit. Rodákovi z Washingtonu bije srdce pro hard rock, s čímž souvisí i jeho působení v kapele Gosling,  Loaded, nebo The Exies. Zkušeností s velkou muzikou už má Isaac nespočet, když se stal součástí už čtyř studiových alb a jednoho výběrového disku.

Seskupení okolo Adama Lamberta provázejí změny už od svého počátku a nejspíš se nevyhnou ani v budoucnu. Ještě před startem Glam Nation Tour se prostřídalo místo u kláves a vokálů, když odešla Lisa Harriton. Na její místo přišla Camila Grey, kterou si fanoušci neuvěřitelně zamilovali. Je proto velkým šokem, že v posledních dnech visí ve vzduchu otazník nad jejím dalším působením v kapele. Posledně kapelu opustil i velmi talentovaný maskér Sutan Amrull, který se věnuje svému obrovskému modnímu impériu, které se mu podařilo ze svého talentu vytěžit.

lambertsource.blog.cz © 2010

Twitter Update (30.08.)

30. srpna 2010 v 11:46 Twitter
jeni-chua
Včera na Twitter přidala obrázek nová maskérka Adama Lamberta. Jeni Chua vystřídala na Glam Nation Tour renomovaného maskéra Sutana Amrulla, který s Adamem Lambertem spolupracoval už při focení coveru na jeho debutovou desku For Your Entertainment. Zpět k Jeni, která tweetovala: "Asymetrický look, který jsme vytvořili v Bethlehemu."

Raleigh (28.08.)

29. srpna 2010 v 15:07 Tour
raleigh
Glam Nation Tour přijelo do Raleigh a znovu bylo vyprodáno do posledního místa. Koncertu tedy přihlíželo skoro 2.300 fanoušků.

MAD WORLD

Fotografie Adama Lamberta na renomované výstavě

29. srpna 2010 v 14:35 Adam Lambert
phothoshoot

Významný kanadský fotograf Mike Ruiz použil při své ostře sledované výstavě fotografií v New Yorku kousek ze shootu, který fotil s Adamem Lambertem. Mike Ruiz je člověk, kterého si celý severoamerický kontinent nesmírně váží, a který spolupracoval od filmových hvězd až po hudebníky, včetně Adama Lamberta. Na použitou fotku Adama Lamberta ve větším rozlišení se můžete podívat zde.


Deska For Your Entertainment je v Kanadě stále hitem

28. srpna 2010 v 15:19 Charts
fye-cover

Největší hitparádové úspěchy se svou prvotní tvorbou má Adam Lamberta bez diskuzí v Kanadě. I když od vydání jeho debutové desky For Your Entertainment uplynulo už 39. týdnů, stále se již zmíněná hitová deska drží v TOP 10 kanadské prodejní albové hitparády. Deska se už dávno stala v Kanadě platinovou a všechny singly, které z desky do kanadského mainstreamu zavítaly, hrály velkou roli v kanadských singlových hitparádách.

All Things Considered (30.08.)

28. srpna 2010 v 14:58 Media
all-things-considered

Oficiální stránky Adama Lamberta potvrdili informaci, že Adam Lambert se 30. srpna zúčastní rádiové show All Things Considered. Již zmíněná rádiová show All Things Considered je jedna z nejstarších amerických rádiových show a podle několika renomovaných kritiků se dokonce jedná o tu nejlepší americkou show, kterou můžete v rádiu naladit. Trvá okolo 135 minut, takže se můžete těšit na spoustu mouder Mr. Lamberta.

Roanoke (26.08.)

27. srpna 2010 v 19:13 Tour
roanoke

Po dni volna stráveném v nočním New Yorku Adam Lambert znovu koncertoval před vyprodanou halou.


FEVER

Adam Lambert v New Yorku

27. srpna 2010 v 18:25 Media

adam lambert, katy perry, ss
Adam Lambert byl viděn 25. srpna v nočním klubu Carnival v New Yorku. Společnost mu dělala kontroverzní americká celebrita Amanda Lepore, DJ Richie Rich nebo člen amerického pop/electro dua Dangerous Muse, Mike Furey. Stalo se tak po koncertě Scissor Sisters, který navštívil se svou kamarádkou Katy Perry. Ze zákulisí newyorského koncertu populární popové kapely vznikla i jejich společná fotka se zpěvákem Scissor Sisters Jakem Shearsem. Scissor Sisters následně Lambertovi na Twitteru poděkovali:

"Chtěli bychom poděkovat okouzlujícímu Adamovi Lambertovi za to, že se připojil minulou noc v New Yorku k naší party."

If I Had You v T-Music Chart (1. týden;4.místo)

26. srpna 2010 v 23:30 Charts
t-music
Píseň If I Had You má v největší české hitparádě T-Music Chart lepší rozjezd, než její úspěšný předchůdce Whataya Want From Me. Ten sice v hitparádě začínal jako nejvýše postavená novinka, If I Had You se muselo sklonit před společnou písní Eminema a Rihanny, která celé hitparádě kraluje, ale až na samém konci TOP 5. Pop/discový If I Had You začíná na 4.místě a je jen v našich rukách, abychom jeho umístění vylepšili.

HLASUJTE ZDE


Hitparáda T-Music Chart má premiéru každý týden ve čtvrtek v 18:00 na největší československé hudební stanici Očko TV. V repríze potom běží v sobotu ve 13:00 a v neděli ve 20:00. T-Music Chart můžeš naladit i na rádiu Evropa 2 ve čtvrtek v 18:00 a v neděli v 18:00.

Adam Lambert: "Nikdy bych nikoho nepolíbil proti jeho vůli"

26. srpna 2010 v 16:55 Media
kissing
V Americe začíná být synonymem pro Adama Lamberta slovo polibek. Od kontroverzního políbení baskytaristy Tommyho Joe Ratliffa při udílení výročních amerických cen, Lambert zavedl stejný polibek i na svém turné a minulý týden dokonce jeho jazky začal zkoumat připravenost jeho věrných fanoušků. A tohle se začíná stávat hlavním tématem amerických médií. Tenhle týden mu dokonce byla v jednom rozhovoru položena otázka, kterou z amerických celebrit by políbil. V nejnovějším vyznání Adam Lambert však uklidňuje: "Když se někoho chystáte políbit, tak přece víte, zda ta daná osoba chce být políbena, nebo ne. Já bych nikdy nikoho nepolíbil proti jeho vůli. Ty lidé, které jsem na koncertu políbil si o to svýma očima doslova říkali. Nikdy bych si nevyžádal polibek násilím."

If I Had You v Americe stále stoupá

26. srpna 2010 v 16:45 Charts
ifi.had.you

Adam Lambert může mít z dosavadních prodejů třetího signlu If I Had You opravdu velkou radost. Nejenže se singl začíná rozeznívat ve všech světových rádiích, ale také už má za sebou první prodejní úspěchy, např. v Austrálii. V Americe prodeje If I Had You znovu od minulé týdne stouply. Abychom byli přesnější tak o celých 12% a celkové prodeje už přesáhly hranici 300.000. Fyzický singl byl dokonce za poslední týden osmým nejprodávanějším a jeden z největších internetových obchodů s hudbou, Amazon, dokonce hlásá vyprodáno. V oficiální singlové hitparádě znovu poskočil o 10 míst na 32. pozici.

Deska For Your Entertainment je v Americe na cestě k platinovému ocenění. Prodeje se od minulé týdne zvedly o 1% a deska se blíží k 750.000 prodaných kopií.

Adam Lambert na koncertě Scissor Sisters

26. srpna 2010 v 16:33 Media
adam lambert, katy perry
Adam Lambert byl včera viděn na koncertě úspěšné americké kapely Scissor Sisters. A nebyl sám. Doprovod mu dělala jeho umělecká kolegyně a kamarádka Katy Perry. Adam Lambert nedávno pochválil na Twitteru čerstvou desku Katy Perry a dokonce jí nabídl, že jí ukáže svého páva. Scissor Sisters jsou aktualně také na americkém turné a poslední dva koncerty, stejně jako Adam Lambert, odehráli v největším městě USA New Yorku.

Staten Island (24.08.)

25. srpna 2010 v 10:55 Tour
STATEN-ISLAND

Glam Nation Tour dostává nebezpečné obrátky. V skoro samotné koncovce celonárodního amerického turné Adama Lamberta, se show koná skoro každou noc, navíc před vyprodaným publikem, a vyjímkou tomu nebylo ani včera ve Staten Island, kde se narval naplněný 2.800 dav.


FEVER