Červen 2010

5 důvodů, proč musíte vidět Glam Nation Tour

30. června 2010 v 11:17 Tour
glam

Přišel. Viděl. Pokryl jeviště třpytky.

V neděli večer vystupoval Adam Lambert před vyprodaným publikem v Baltimoru. Šlo o část jeho turné Glam Nation Tour, s kterým projede celou Seeverní Ameriku.

Občas kontroverzní, ale vždy okouzlující glamster vzal fanoušky na laserovou a koženou jízdu napříč jeho deskou For Your Entertainment. Lambert využil své stejnojmenné skladby z debutové desky k nemilosrdnému dráždění svého publika, které tvořilo hlavně ženy všeho věku, a třpytky, ze kterých fanynky omdlévaly a křičely.

Když se konečně objevil - vysoký, oblečený jako Boy George s cylindrem nasazeným na hlavě, jednoduše okouzlující - na schodech přesně uprostřed jeviště, křičení fanoušků bylo ohlušující.

Řev od té doby neustal, ani když Adam přeměnil energické písně Fever, Strut, Music Again za pomalejší, emotivnější čísla se Sleepwalker nebo Soaked.

Glam Nation Tour musíte vidět! Zde je 5 důvodů!


1. PŘEDSKOKANI - ALLISON IRAHETA A ORIANTHI
Nebudete se nudit u nudných přehřívačů na hlavní hvězdu večera. Tyhle dámy předvedly skvělou rockovou show. Když se Orianthi připojila k Allison Irahetě na skladbu Don't Waste The Pretty, zasáhla sál ta pravá "dívčí síla". Allison nesmírně hudebně vyrostla od svého působení v American Idolu. Svou část předvedla sebejistě a vášnivě. Orianthi, která byla pečlivě vybrána Michaelem Jacksonem na jeho turné This Is It, hravě zostudila všechny rockerky, i díky svým kytarovým schopnostem.

2. NENÍ TO JEN KONCERT, ALE TAKÉ ŠANCE SE PŘEDVÉST
Fanoušci se na Glam Nation Tour řídí nepsaným pravidlem, které praví, že se musíte ukázat v nejvíce šokující glamové výbavě. Když jsem se rozhlížela kolem, tak jsme potkala muže v přiléhavé kuži, ženu ve zlatých legínách, spoustu lidí s namalovanýma očima a kbelíky třpytek.

3. DÍVKY SE CHTĚJÍ POBAVIT
O glambertech se mylně říká, že jsou to jen ženy středního věku. Všechny dívky různého věku chtějí zažít glam. Nejlepší moment: pozorování šestnáctileté dívky, která tančí a zpívá se svojí maminkou a babičkou.

4.COVERY PÍSNIČEK
Každý účastník show předvedl dokonalou předělávku písničky. Allison si vzala Heartbreaker od Pata Benatara, Orianthi a její kytara to rozřízly při Let's Go Crazy od Prince a Adam předvedl neuvěřitelné ztvárnění Ring Of Fire od Johnnyho Cashe.

5. TEN HLAS
Jasně, ten úžasný hlas jsme už všichni slyšeli v televizi nebo v rádiu, ale nikde nezní tak úžasné, jako na živo. Pokoušet se to vysvětlit by byla ztráta času. Musíte to slyšet!


lambertsource.blog.cz © 2010
Zdroj: neonlimelight


Washington (28.06)

30. června 2010 v 10:17 Tour
washington
Glam Nation Tour zavítala i do hlavního města USA Washingtonu. Adam Lambert znovu vystoupil před vyrodaným publikem, které sčítalo 1.2000 fanoušků. Ve Washingtonu bylo celý den dusno a teplota v místní hale vystoupala na neúnosných 38°C.

FEVER


Tour Promo: Šatník Kapely

29. června 2010 v 18:53 Tour
Po Adamovi Lambertovi svůj šatník fanouškům představila i doprovodná kapela, která s Lambertem koncertuje na Glam Nation Tour.


Baltimore (27.06)

28. června 2010 v 18:25 Tour
baltimore
Show v Baltimoru sledoval znovu vyprodaný sál, jehož kapacita sčítala 1.600 míst. Fanoušci, kteří si koupili lístek na včerejší show v Baltimoru, si stěžovali na vysokou teplotu, která dosahovala až 39°C.

MUSIC AGAIN


Atlantic City (26.6)

28. června 2010 v 15:53 Tour
atlantic-city
Další koncert pro Adama Lamberta a jeho doprovod, který byl vyprodaný. Glam Nation Tour zavítalo do hudební haly v Atlantic City, která pojme 3.700 fanoušků. Tentokrát Lambert ošidil své fanoušky v Atlantic City o Whola Lotta Love.

WHATAYA WANT FROM ME


Whataya Want From Me dosáhlo TOP 10 ve 21 zemích!

28. června 2010 v 15:33 Charts
1

Druhý singl Adama Lamberta Whataya Want From Me se dostal do TOP 10 v oficiálních singlových hitparádách (nebo hratelnosti rádií) už ve 21 zemích. Celosvětový singl, který mezinárodně proslavil Lamberta, bodoval i v České republice, kde se tenhle týden vyhoupl poprvé do TOP 10 a rovnou na 6. místo. Ve 10 zemích se singl dostal rovnou do TOP 5. Přitom Whataya Want From Me vychází ve Velké Británii, kde se očekává jeho velký úspěch, až příští měsíc. Z Lamberta se díky hitu, ve kterém mají prsty rocková zpěvačka P!nk a severský skladatel Max Martin, stala mezinárodní hvězda, která ve svém úspěšném tažení bude pokračovat s písní If I Had You, která se už objevuje v mainstreamu USA, Kanady, Austrálie a Nového Zelándu.Tour Promo: 5 videos

26. června 2010 v 10:21

VH1 zveřejnila dalších 5 promo videí k turné Glam Nation Tour. Dvě z nich se vracejí k předávání cen MuchMusic Video Awards, které byly pro Lamberta velmi úspěšné a ostatní se věnují turné Glam Nation Tour.

 LAMBERT POZUJE NA ČERVENÉM KOBERCI


 LAMBERT PŘIJÍŽDÍ NA MUCHMUSIC AWARDS


 LAMBERT UKAZUJE SVOJI SKŘÍŇ S KOSTÝMY


Adam Lambert o Michaelu Jacksonovi

26. června 2010 v 10:10 Adam Lambert
Včera se vzpomínalo na zesnulou hudební legendu Michaeala Jacksona. Adam Lambert o něm zmínil také pár slov, stejně jako jeho kolegyně Orianthi, která Adama ke králi popu přirovnala.

"Michael Jackson mě velmi ovlivnil. Mám na mysli, že vypadáte jako opravdová pánská popová hvězda, ale vaše divadelnost vás posune někam do středu mezi. Michael je pro mě stále Králem popu. Dokázal věci, ke kterým se nikdo ani nepřiblíží."

Mashantucket (24.06)

26. června 2010 v 10:03 Tour
mashantucket
Další zastávkou Glam Nation Tour bylo město Mashantucket. Před show Lamberta vyzpovídala hudební stanice MTV, Adam se jí svěřil, že je rád, že show je čím dál více divoká a bláznivá.

WHATAYA WANT FROM ME


Tour Promo: Fever

25. června 2010 v 22:20 Tour
VH1 zveřejnila další promo videa. Na jednom můžeme shlédnout, jak Adam Lambert jde na podium a na tom druhém vystoupení s písní Fever při druhém koncert konaném v New Yorku (je tam ta věc s Tommym).

STAGE


FEVER


Orianthi přirovnala Adama Lamberta k Jacksonovi

25. června 2010 v 21:59 Adam Lambert
orianthi
Dnes je to přesně rok, co zemřel král popu Michael Jackson. Po celém světě se konají vzpomínkové akce a hodně umělců se k legendárnímu zpěvákovi znovu vyjádřilo. Jednou z dotázaných na geniálního umělce byla i Orianthi, která měla být součástí comebackového turné Jacksona This Is It.

"Adam je opravdu úžasný. Má v sobě showmanství, je opravdový umělec. Je to, co byl Michael - neuvěřitelný umělec. Je skvělé jet s ním turné."

If I Had You vyjde i fyzicky!

25. června 2010 v 21:48 Adam Lambert
if-i-had-you-cover

Adam Lambert nachystal ze své debutové desky For Your Entertainment pro americkou veřejnost třetí singl If I Had You. Zatím je singl potvrzený jen pro USA, protože v Evropě se ještě stále rozeznívá Whataya Want From Me.

If I Had You se v americkém mainstreamu pohybuje už více než měsíc a v následujících týdnech se očekává jeho vstup do TOP 100 oficiální americké singlové hitparády. Na Novém Zélandu, ale třeba už singl pokořil TOP 20 a stoupá stále výš.

If I Had You na fyzickém nosiči vyjde 13. července, to je zatím jediné potvrzené. Jaký bude obsah singlu ještě nebylo oznámeno.

Adam Lambert: Domnívám se, že by If I Had You mohl být třetí britský singl!

25. června 2010 v 21:47
1
Adam Lambert tenhle měsíc zahájil svoji dlouho cestu s turném Glam Nation Tour, s kterým projede USA, ale nezapomíná ani na své evropské fanoušky. Ve Velké Británii vychází 19. července singl Whataya Want From Me a Adam Lambert poskytl několika tamějším médiím exkluzivní rozhovor nebo živý set. Přečtěte si rozhovor, který poskytl renomovanému britskému serveru Entertainment Focus.

Jak se dneš mám?
Děkuju, dobře.

Je skvělé s tebou znovu mluvit.
Yeah, i s tebou. Jak to jde?

Skvěle, děkuju. Naposledy jsme se viděli, když jsi zde propagoval For Your Entertainment.
To bylo zábavné. Strávil jsem tady příjemný čas.

Nový britský singl je Whataya Want From Me. Řekni nám něco o něm.
Je to píseň, která pokládá několik důležitých otázek. Je to o chvílích ve vztahu, kdy si nejste vnitřně jistí, jak to šlape. Jste vystrašení, zmatení. Záleží vám na té osobě a chcete ji mít blízko sebe, ale je to prostě těžké zvládnout. Je to strach a nejistota ze svých vlastních pocitů a myslím, že tohle zažil snad každý. Další spojitost to, ale má i s odpovědí na kritku, která vznikla z kontroverzního vystoupení na AMA, kterého jsem se dopustil. Mohl jsem odpovědět: Co ode mně chcete? Jsem člověk, dělám to nejlepší, co dokážu.

Jak jsi se vyrovnal s tou kritikou? Kdybys byl holka, nejspíš bys nebyl tak kritizován.
Bylo to velmi složité a náročné. Byl jsem hodně napadaný. Já si myslím, že věci prostě tak jsou (směje se) a tenhle krok, který mi ukázal pravdu, byl krokem dopředu. Beru to, že to tak je. Samozřejmě to byla skvělá zkušenost. Vím, kde moje hranice umělce ve Státech jsou. Vím, co funguje, a co naopak ne. Je to pokrok a vím, co chce moje publikum, a to je důležité.

Myslím, že zde v UK se budeš cítit fajn. Jsme více liberální a otevření.
Možná, yeah (smích)

Whataya Want From Me pro tebe napsala P!nk. Také se skladbou vystupovala na svém turné. Slyšel jsi její verzi?
Úžasné! Yeah, viděl jsem video a moc se mi to líbilo!

Je zde nějaká šance, že vy dva spolu budete někdy vstupovat?
Rád bych s ní vystupoval! Mylsím, že by to byla pořádná legrace! Doufám, že budeme mít někdy možnost.

Kdo přišel s konceptem klipu?
Režisérka Diane Martel měla nějaké nápady a já měl taky nějaké nápady, takže jsme to skloubili. Měl jsem tendenci, být pěkně tvrdohlavý chlapík (smích), když přislo na vystoupení a videa. Mám zatím velké štěstí, že můžu pracovat s lidma, kteří jsou otevření mým nápadům. Diane chtěla říct příběh z pohledu někoho, s kým jsi ve vztahu, a aby kamera byla zároveň jeho očima. Co je na tom skvěle, je to, že osoba a kamera může být cokoliv. Může to být milenec, fanoušek, ale i širší veřejnost. Odpovídám jim: Co ode mě chcete? Co mám udělat? Kombinuje to dva světy. Tvůj osobní a veřejný život. Ukazuje to, jaké to je být strčený do světa celebrit, ten tlak na tvou osobu a napětí, které se může ve vztahu vyskytnout.

Whataya Want From Me je velmi rozdílné od For Your Entertainment. Chceš svým fanouškům ukázat svoji jinou stranu?
Yeah! Moje album je hlavně velmi rozmanité. Myslím, že je teď nějaký trend, že vše zní podobně. Pokud chcete být v dnešním trhu úspěšní, je nejjednodušší poskládat všechny písničky tak, aby zněly podobně. Ale to není nic pro mě. První singl, For Your Entertainment, byl sexy glam electro-pop pro taneční parkety. Chtěl jsem udělat video, aby bylo sexy a provokativní. Whataya Want From Me je více o zranitelnosti, emocích.

Nedávno jsi na twitteru psal o Christine Aguilere a její nové nahrávce Bionic. Chtěl bys s ní pracovat?
Yeah, rád bych si s ní zazpíval. Myslím, že je neuvěřitelná. Nikdo nemá hlas, jako ona.

Líbí se ti její nové album?
Yeah, líbí. Podle mě je to skvělé album. Myslím, že je silnější, než první singl. První singl také pobavil, ale na albu je materiál, který překonal mé očekávání. Když jsem poprvé album poslouchal, řekl jsem si: Zatraceně! Vokály jsou nepřekonatelné.

Hodně fanoušků zajímá jaký bude třetí britský singl. Bude to If I Had You?
Erm nejsem si jistý. Odhaduju, že by mohl být, protože je to další americký singl a je k němu natočený i videoklip. Domnívám se, že by mohl být zde také.

WWFM V T-Music Chart - (6.týden;4.místo)

24. června 2010 v 21:32 Charts
t-music
Adam Lambert v největší hitparádě v České republice vypadl z TOP 3 na 4.místo. Tenhle týden nestačil na své přemožitele z minulého týdne (Miley Cyrus, Seana Kingstona) a na novinku od Xindla X, která si to namířila až na první místo.

Tenhle týden je poslední, co můžeme Whataya Want From Me v T-Music Chart podpořit, protože příště už tenhle evropský hit bude v hitparádě 7.týdnů, což znamená konec!

HLASUJTE ZDE


ET: Reportáž z newyorského koncertu

24. června 2010 v 21:18 Tour
První turné Adama Lamberta se konečně dostalo do většího města (v tomhle případě však největšího města USA) a tedy nebylo překvapením, že tuhle akci si nemohlo nechat ujít spoustu novinářů. Z vyprodaného koncertu v Nokia Theater vzniklo několik reportáží a recenzí, podívejte se na jednu, kterou odvysílala Entertainment Tonight.

ET má pro tebe exkluzivní vstupenku na první show Adama Lamberta v rámci Glam Nation Tour v New Yorku.

Je to první Adamovo solové turné, ale rocker ET prozradil, že už motýlky v břiše nemá a je připraven to pořádně rozbalit v Nokia Theater na Times Square.

"Když jsem připravoval show, byl jsem trochu pod tlakem a taky jsem byl z toho nervozní." přiznává. "Ale nervozita je už pryč a vystřídalo ji velké vzrušení! Chci, aby moji show viděli všichni."

Úspěšný finalista ze soutěže American Idol slibuje svým fanouškům show, kterou jen tak nezapomenou. Samotná show obsahuje spoustu písniček z debutu For Your Entertainment, ale také oslepující vizuální show.

"Jsou zde podobnosti k Boy Georgovi, možná Michaelu Jacksonovi, Matrixu... Každý si v tomhle velkém žhavícím kotli najde něco."

Ale pokud si vzpomeneme na kontroverzní vystoupení na AMA, kde se před celým státem políbil se členem doprovodné kapely, bude jeho show také teď kontroverzní?

"Myslím, že jsem našel opravdu skvělou rovnováhu mezi věcmi, které dráždí a které jsou sexy. Teď by to nemělo vadit nikomu." uklidňuje Adam.


New York (23.06)

24. června 2010 v 20:38 Tour
new-york2
Včera se konala druhá vyprodaná show v New Yorku! Po skvělém prvním koncertu před newyorským publikem, který navštívilo hodně novinářů, a v kterém Lambert předvedl doposud svojí nejlepší show v rámci Glam Nation Tour, pokračoval včera ve stoupajícím tempu a na twitteru se vyjádřil: "Druhá noc v NY byla dokonce lepší, než ta první! Úžasná energie. Děkuji každému z tak úžasného davu!" Nadšená z úžasného publika byla i předskokanka Allison Iraheta.

AFTERMATH


New York (22.06)

23. června 2010 v 16:35 Tour
new york

Včera se konala první ze dvou vyprodaných show Adama Lamberta v New Yorku. V nejlidnatějším městě Spojených států Lambert vystoupí i dnes večer a to vzhledem k velkému zájmu fanoušků.

Obrovský zájem stvrdila i velká řada fanoušků, která se táhla celé 4 bloky od Nokia Theater, kde se oba koncerty konají. První fanoušci čekali před zavřenými branami 24 hodin.

Adam Lambert jim jako odměnu předvedl perfektní glam show, ve které zopakoval se svým kytaristou Tommy Joe Ratliffem provokativní vystoupení z American Music Awards.

O show také referovala spousta reportáží a kladných recenzí, protože šlo o první show ve větším městě.

Určitě doporučuju videa, protože Lambert předvedl fantastickou, doposud snad nejlepší, show v rámci Glam Nation Tour.ADAM LAMBERT AND TOMMY JOE RATLIFF


Adam Lambert je zaskočen reakcí na jeho oholenou hlavu

22. června 2010 v 14:21 Media
mtv interview

Bylo to jen 7 centimetrů, nic víc. Jenže do teď média nepřestala pozitivně vyšilovat o novém účesu Adama Lamberta.

"Přišel jsem na to s mým maskérem, který mi pomáhal oholit si kousek hlavy - jen 7 centimetrů na jedné straně hlavy. Takže tam mám vlasy hodně krátké, ale není to na pleš." směje se Lambert během telefonického rozhovoru. "Nemyslím si, že je to něco, co stojí za zprávu v novinách. Velmi mě zaskočilo a přišlo mi směšné, že E! Online, MTV a People o tom chtějí informovat. Lichotí mi, že je to pro ně tak důležité."

Uh, nemáš za co. A i když spousta webových stránek, a to nepočítáme jeho rozsáhlou fanouškovskou základnu, byla v panice z nového vzhledu Adama Lamberta, on rychle podotknul, že v tom nevidí radikální odklon.

"Je to skvělá klimatizace." směje se. "V některých městech je vážně horko."

Mluví o městech, které navštíví při Glam Nation Tour, které právě odstartoval. Tahle cesta bude mít rozhodně divadelní nádech a není překvapením, že je už vyprodaná.

"Pokouším se tomu dát příběhovou linku. Z temnoty a vážnosti až ke světlu a oslavě. Ale musím zdůraznit, že pro mě znamená "temnota a vážnost" také hodně třpytivých věcí." říká Lambert. "Obsahuje to také atmosféru divadelnosti. Je to určitě glam."

lambertsource.blog.cz © 2010
Zdroj: MTV

MuchMusic Awards: Adam Lambert na červeném koberci

21. června 2010 v 16:51 Adam Lambert

VIDEA:
PŘÍJEZD

RYCHLÝ ROZHOVOR (o Glam Nation Tour, Ke$he...)

MuchMusic Video Awards: vystoupení

21. června 2010 v 16:43 Perfomances
Adam Lambert vystoupil na MuchMusic Video Awards se svým singlem Whataya Want From Me, za který byl nominovaný hned na dvě ceny. Jednu nominaci proměnil a získal tak první prestižní mezinárodní ocenění. Po získání ceny poděkoval na twitteru: "Děkuji fanouškům a MuchMusic."