Květen 2010

Siobhan Magnus: Já jsem Adam Lambert

31. května 2010 v 15:33 Adam Lambert
siobhan a adam
Kontroverzní soutěžící 9. řady populární soutěže American Idol o sobě prohlásila, že je Adam Lambert. Siobhan Magnus byla s Lambertem, díky svému osobitému stylu a hlasovému rozsahu, často srovnávána. I když se jednalo o velkou favoritku na vítězství, překvapivě se neprobojovala ani do TOP 5.

Na rozlučovací party čerstvě ukončené sezony American Idol si vzala do rukou mikrofon a prohlásila: Já jsem Adam Lambert. Poté zazpívala velký hit Whataya Want From Me.


P!nk na svém turné zazpívala Whataya Want From Me

30. května 2010 v 13:48 Adam Lambert
p!nk

Včera jsme vás informovali o tom, že zpěvačka P!nk možná zařadí aktuální evropský hit Whataya Want From Me do svého turné. Čistě evropské turné včera začalo v Německu a P!nk opravdu zazpívala Whataya Want From Me, kterou napsala, ale nabídla ji Lambertovi na jeho debutové album For Your Entertainemnt.

P!nk začala zpívat Whataya Want From Me se slovy:

"Napsala jsem píseň a našla jsem chlapíka, který ji zazpívá o moc líp než já."

Adam Lambert ji za to přes svůj twitter účet poděkoval:

"Děkuji P!nk, že jsi řekla o mě takové takové věci. Jsi inspirace! Taková rockstar a taková nobl sexy rebelka!"

Kdo se chystá na koncert P!nk do Prahy v rámci turné Funhouse Summer Carnival Tour, tak se verze od P!nk možná dočká také.Lee DeWyze: Adam Lambert má ke všemu správný postoj

30. května 2010 v 13:40 Adam Lambert
Lee DeWyze

Vítěz právě skončené deváté řady American Idol Lee DeWyze v krátkém rozhovoru mluví o Adamovi Lambertovi.

Jaké byla setkání s předešlými vítězi American Idol během finále?

"Setkání s některými vítězi bylo zpočátku zastrašující, protože vidíte jací jsou dokonalí a vy prostě chcete být taky takoví. Ale když se čím dál víc blížil konec, tak jsme se setkali s více lidma a ti byli úžasní. Adam Lambert byl úžasný. Je to velmi upřímný člověk a mám ho rád. Má ke všemu velmi dobrý postoj a... je přirozený. Mluvil jsem s Davidem Cookem, který je jeden z nejmilejších lidí, které jsem v životě potkal. Takových je spousta lidí z Idolu: velmi dokonalých. Všichni vědí, jaké to je být součást té show."

Lambert dobyl vrchol i ve Finsku a Chorvatsku

30. května 2010 v 13:28 Charts
whataya want from me evropský cover

Ze singlu Whataya Want From Me se začíná stávat obrovský celosvětový hit. Minulý týden dobyl vrchol ve slovinské singlové hitparádě a v několika zemích pokořil hranici TOP 10. Tenhle týden se hlásí další úspěchy.

Whataya Want From Me je aktuálně nejžádanější píseň ve Finsku a v Chorvatsku. V Chorvatsku se stal teprve druhým soutěžícím ze soutěže American Idol, který vyšplhal na vrchol. Před ním se to ještě podařilo Kelly Clarkson. Ve Finsku byl minulý týden na druhém místě a tenhle týden se už dočkal absolutního vrcholu. V České republice podle hranosti rádií bohužel spadl z TOP 50 na 65. místo.

Velmi dobře se singlu daří i v Austrálii, kde je v singlové hitparádě nepřetržitě v TOP 20 už 11. týdnů. Jeho nejlepší umístění bylo na 4. místě.

P!nk možná bude vystoupovat na svém turné s Whataya Want From Me

29. května 2010 v 17:11 Adam Lambert
p!nk

Americká zpěvačka P!nk chystá na letošní léto svoji v pořadí pátou koncertní tour Funhouse Summer Carnival Tour, s kterou zavítá znovu do České republiky. Turné začíná dnes v Německu a končí 25. července a při poslední zvukové zkoušce P!nk zařadila do svého programu i aktuální velký hit Whataya Want From Me. Tuhle píseň P!nk napsala na svoji desku Funhouse, ale nakonec se na ni nevešela a byla nabídnuta Adamovi Lambertovi, který s ní aktuálně dobývá světové žebříčky.

Rickey Minor: Adam Lambert vždy věděl, co dělá

29. května 2010 v 16:59 Adam Lambert
rickey minor

Rickey Minor je přední americké jméno v hudebním byznyse. Naposledy byl hudebním ředitelem nejúspěšnější americké reality show American Idol. Po letošní sérii přešel k show Jaye Lena. Ricky Minor sestavoval turné hvězdám jako Christina Aguilera, Alicia Keys nebo Beyoncé. Na svědomí má také předávání cen Grammy nebo velkou americkou událost Super Bowl.

Ve velkém rozhovoru pro LA Times zmínil i Adama Lamberta, tuhle část rozhovoru si teď můžete přečíst:

Co říkáte na kritiku, že Lee je slabší zpěvák než Crystal?
"To samé se říkalo i o Adamovi (Lambertovi) a Krisovi Allenovi. V tomhle případě je to o tom, co lidi chtějí a není to o tom, kdo je lepší zpěvák. Veřejnost si bude kupovat to, co se jim líbí nejvíce a tak to je. Ale s něčím jako je Idol, lidé museli dostatečně poznat Crystal a Lee, a to co produkují. Když se na to podíváme ze širšího pohledu, tak hlasování může i nemusí odpovídat pěveckým kvalitám, protože velkou roli hraje i osobnost. A já mám rád oba. Líbí se mi dredy Crystal, ona má dítě, já mám dítě-- víte já jsem také svobodný rodič. Neexistuje žádný důvod proč jeden z nich prohrál, a já to řekl Crystal i Leemu, že nezáleží na tom, jestli budou nebo nebudou korunování jako vítězové American Idol, tak stejně budou vítězové oba. "

Byl zde za ty léta někdo s kým jste se hudebně ztotožňoval?
"S Carrie Underwood a Adamem Lambertem. S Carrie, protože nikdy předtím neměla s hudebním byznysem žádnou zkušenost, takže se jí dalo věřit. Ona se ke mě vždy hlásila a ptala se: Je tohle co bych měla dělat? Ok, děkuji, udělám to, jak říkáš. Takže nikdy nebylo nic, co by odmítla udělat. Dokonce i teď, je tu ještě určitá úroveň podpory a respektu z mé strany. A s Adamem to samé. Byl vždy velmi velkorysý a děkoval kapele. Adam a Carrie byli jedni z mála, kteří děkovali kapele. Ona byla taková naivní, to Adam měl za sebou divadelní zkušenost, zkušenost s muzikou a nahráváním, takže vždy věděl, co dělat. Asi právě s Adamem jsem si za celou dobu nejvíc mailoval a telefonoval. Adam měl vždy plno nápadů a věděl, co dělá."


Prodeje For Your Entertainment

28. května 2010 v 18:16 Charts
for your entertainment cover

Deska For Your Entertainemnt tenhle týden v evropské albové hitparádě poskočila o 34 míst vzhůru. Deska se tedy tenhle týden dostala do TOP 50 na 46. místo. Žebříček European Billboard HOT 100 zahrňuje prodeje z celkem 19 předních evropských zemí.

I v americké albové hitparádě tenhle týden deska poskočila, konkrétně o 10 míst vzhůru na 62. pozici.

WWFM v T-Music Chart - (2 týden;2.místo)

27. května 2010 v 21:35 Charts
t-music
Adam Lambert s klipem Whataya Want From Me byl minulý týden jako nejúspěšnější novinka na 5. místě v největší hitparádě České republiky T-Music Chart. Tenhle týden se vyhoupl až do TOP 3 a skončil těsně pod vítěznou Selenu Gomez. Dostaňme ho až na vrchol!

HLASUJTE ZDE


Hitparáda T-Music Chart má premiéru každý týden ve čtvrtek v 18:00 na největší československé hudební stanici Očko TV. V repríze potom běží v sobotu ve 13:00 a v neděli ve 20:00. T-Music Chart můžeš naladit i na rádiu Evropa 2 ve čtvrtek v 18:00 a v neděli v 18:00.

Bill Kaulitz odpovídá na otázky o Adamovi Lambertovi

27. května 2010 v 17:17 Adam Lambert
Spor mezi fanoušky Adama Lamberta a frontmana německé kapely Tokio Hotel Billa Kaulitze jste jistě zaznamenali. Nařčení kdo koho kopíruje se objevily před pár měsící. Lambert se už několikrát vyjádřil, že o žádné kopírování jít nemůže, protože je starší než Bill a takhle vystylovaný chodí už několik let. Také není tajemstvím, že Lambert má ke Kaulitzovi úctu a vyjádřil se, že by se s ním rád setkal. Teď se k němu vyjádřil i Bill Kaulitz:

Sascha: Takže, Adam Lambert tě zbožňuje, co si o tom myslíš?
Bill: Já vlastně o tom moc nevím.. Musím říct, že ho neznám..
Sascha: Ale on mi řekl, že...
Bill: Moc ho neznám.. nebo spíše ho vůbec neznám..
Tom: Pokaždé se nás ptají na Adama Lamberta, ale my ho neznáme..
Bill: Ne, neznáme ho. Ještě jsem se s ním nepotkal. Neznám jeho hudbu, viděl jsem jen kousek jeho videoklipu a písničky, ale vůbec ho neznám..
Sascha: Chtěl bys se s ním vůbec potkat?
Bill: Um.. Tohle nemůžu říct. Záleží to na tom, jak.. Fajn, jestli se někde střetneme, tak samozřejmě, proč ne.. Ale zatím se tak nestalo..

Adam Lambert potvrdil, že Glam Nation Tour bude mezinárodní

27. května 2010 v 15:05 Tour
Už se to sice jednou nakouslo při rozhovoru pro KISS-FM, ale teď už to Lambert potvrdil na svém twitteru. A přidal další informace ke Glam Nation Tour, které startuje za pár dní.

"Zdravím rozšířenou glamrodinu. Děkuji za všechnu Twitter lásku. Jsem tak nadšený, že budu pro vás v následujících měsících živě vystupovat."

"Mám skvělé zprávy. Ačkoli ještě žádné detaily nebyly potvrzeny, tak Glam Nation Tour BUDE na podzim mezinárodní. Více informací později."

"Nebojte se. - nové termíny pro USA budou přidány. Čekejte na potvrzení."

Adam Lambert brání své tanečníky a kapelu

26. května 2010 v 13:39 Tour
adam n dancers

Adam Lambert se včera vyjádřil o negativních názorech na jeho doprovodné tanečníky, kteří s ním vystupovali u Ellen a Lena. Kromě toho přinesl nějaké informace o nácvik na turné, které začíná už za několik dní.

"Jsem nadšený z nácviku. Všechno klape, jak má. Moje skupina a tanečníci jsou moje rodina. Spolu dohromady vám předvedeme úžasnou show. Jděte do toho! Žádné H8. Pokud někdo má negativní názor na moji bandu, tak se ani neobtěžujte přijít na show. Vaše ztráta :). Glam Nation Tour je o LÁSCE. Všechny položky na jevišti přinesou neobvyklou, unikátní energii do show, do písní a pomůžou mi ze mě dostat to nejlepší. Pokud je chci já, tak byste měli také :) Půjdete po mé glamrodině, já půjdu po VÁS! :) peace."

Chris Jericho: Adam Lambert je úžasný

26. května 2010 v 13:23 Adam Lambert
chris-jericho


Chris Jericho je profesionální wrestler a včera vyjádřil svůj názor na Adama Lamberta:

"Yikes! Vůbec jsem si nevšiml, že dnes je finále American Idol. Oficiálně: Adam Lambert mi znechutil Idol navždy.."

"Hej, asi jste to špatně pochopili. Lambert byl tak úžasný, že nikdo se s ním nemůže rovnat. Show je tenhle rok nudná bez něho.."A je to tak, od včerejšího večera začalo hledání nové americké superstar. Vítězem se stane Crystal Bowersox, která je velká favortika Lamberta, nebo Lee DeWyze.

Monte Pittman se stal otcem

24. května 2010 v 13:51 Adam Lambert
Monte Pittman se stal otcem

Člen Lambertové doprovadné kapely Monte Pittman se stal šťastným otcem. Narodila se mu dvojčátka Beatrix Fiona a Atticus Spearow. Pittman je od roku 2009 Lambertovým kytaristou, předtím byl členem doprovodné kapely královny popu Madonny a zkusil se dokonce vydat na solovou cestu.


Hlasujte pro Lamberta v MuchMusic Awards!

23. května 2010 v 13:24 Glambert.cz
MuchMusic Awards 2010

Na stránkách MuchMusic Awards už můžete hlasovat pro Adama Lamberta a klip Whataya Want From Me v kategorii

Divácky nejoblíbenější mezinárodní videoklip roku

Je nominován po boku Lady GaGa, Miley Cyrus, Taylor Swift nebo Ke$hy. Adam je kromě téhle ceny ještě nominován na
Nejlepší mezinárodní klip roku - jednotlivci

HLASUJTE ZDEPět turné, které musíte vidět na vlastní oči!

22. května 2010 v 19:40 Media
Lambert show

Americký server USATODAY.COM přišel s letní recenzí: Pět turné, které musíte vidět na vlastní oči! Sice u nich zvítězila Rihanna se svým aktuálním turné k desce Rated R, ale hned za ní skončil Adam Lambert se svou červnovou Glam Natin Tour!

2. Adam Lambert

Elegantní a barevný runner-up American Idolu aktuálně oznámil svoje první severoamerické turné.

Bude probíhat: Lambertovo Glam Nation Tour startuje 4. června ve Wilkes Barre a následovat bude více než 30 koncertů. Koncerty jsou v současné době plánovany až do 18. září.

Čím je tour výjmečné?: Oslňující zpěvák Lambert nastavil nový standart showmanství v Idolu a jeho oddaní fanoušci budou zase v plné síle. Předskokani - s ohnivými vlasy finalistka Idolu Allison Iraheta a asutralská kytaristka Orianthi - jsou velmi slibní. Orianthi hrála na Lambertově desce a Irahetin duet Slow Ride s Adamem Lambertem byla třešnička na dortu v jejich Idol sezoně.

Ceny: 590 kč - 1500 kč

lambertsource.blog.cz © 2010
Zdroj: USATODAY

Adam Lambert by se mohl objevit na podzim v Glee

22. května 2010 v 19:15 Media
Glee se letos podařilo nalákat několik nejžhavějších celebrit planety. Po obrovské popularitě epizody, která byla věnována Madonně, hvězdy jako Britney Spears nebo Jennifer Lopez začínají zvažovat role v seriálovém hitu televize Fox. A teď se začíná uvažovat o rolích pro hvězdy Susan Boyle, Adama Lamberta a Justina Biebera.

Podle Entertainment Tonight se Susan Boyle objeví ve speciální vánoční epizodě Glee. Ale neočekávejte, že runner-up soutěže Britain's Got Talent bude hrát učitelku nebo vedoucí sboru. Boyle bude pracovat na méně okouzlující roli, když se Glee vrátí na podzim na Fox.

Ale jaký typ role mají pro slavnou zpěvačku v hlavách tvůrci seriálu? "Mám pro vás dvě slova: Oběd. Dáma." rozjasňuje jeden z tvůrců Glee Ryan Murphy."Myslím, že Kurt umře, aby ji předvedl makeover. Já ani nevím, jestli má zájem, ale už jsme to navrhli."

Pokud jde o obsazení dospívající popové hvězdy Justina Biebera, štáb seriálu má smíšené pocity. Herec Matthew Morrison prozradil v nedávném interviewu pro E! News, že nemá "tu Bieber horečku". Ale Bieber možná má jednoho fanouška z obsazení Glee. Corry Monteith by se mohl rvát za nasazení Biebera do seriálu v budoucnosti. "Podle mě by to byla zábava." Monteith řekl. "Co je špatného na prckovi Bieberovi? Každý potřebuje být trochu zasažen Biebonic morem."

Ryan Murphy přiznal, že je blízko k dohodě o hvězdném hostování Adama Lamberta. A Adam konečně dal záblesk naděje svým fnaouškům, když mluvil s Lewisem Bazleyem z In The News. Když se ho zeptal na možnou roli v seriálovém hitu televize Fox, Lambert uvedl, "Je to možné! Pokud tam bude pro mě správná role nebo plán, tak jo."

Seriál mapuje příběhy členů školní sboru, kteří na své škole nejsou zrovna dvakrát populární. Židovka Rachel, kterou vychovávají dva otcové, fotbalista Finn, ostrý jazyk Sue, homosexuální obdivovatel muzikálů Kurt nebo těhotná předsedkyně klubu celibátu Quinn přilákají každý týden k televizním obrazovkám více než 10.000.000 diváků. Desky s coververzemi hitů (Vogue, Beautiful, Don't Stop Believing, Push It a další...), které se v seriálu objevily boří hranice v amerických hitparádách. Z Glee se začíná stávat fenomén!

lambertsource.blog.cz © 2010
Zdroj: Examiner


Whataya Want From Me je první ve Slovinsku

22. května 2010 v 8:30 Media
Evropské úspěchy se singlem Whataya Want From Me pokračují. V německé singlové hitparádě sice Lambert klesl z 5. místa na 6. místo, ale v hranosti rádií je už druhý týden po sobě na prvním místě.

Ve slovinské singlové hitparádě Adam dokonce pokořil první místo.

Vy můžete pro Adama hlasovat i u nás v naší největší hitparádě T-Music Chart nebo ve Free Top 107, kde ze 3. místa klesl na 5. místo.

Adam Lambert On Jay Leno Show

22. května 2010 v 8:22 Perfomances
Adam Lambert za poslední týden stihl navštívit dvě z největších amerických show. Ve středu svůj singl If I Had You propagoval u Ellen a včera po několikáté navštívil Jay Leno Show.

O show se Adam vyjádřil:

"Leno byl skvělý. Atmosféra byla uvolněná."